Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  18  19  20  21  22  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » FC Basel - Spurs
12 kwietnia 2013, 17:27 [cytuj]
Co do meczu, fajnie się naszych oglądało, ale brak było jakiejś iskry w ataku pozycyjnym. Zwykle takie coś daje nam szybki Lennon, który wbiega jak odrzutowiec skrzydłem, albo Bale omijający kilku rywali. Dembele też jakoś słabiej, bo zwykle omija rywali jak tyczki. Szkoda, bo szansa była wielka. Na tych remisach zaważyły indywidualne błędy. Karne to loteria i nie każdy musi wytrzymać presję. Jak przypomnę sobie moje nerwy, to nie wyobrażam sobie co musiał Tom lub Ade czuć. I nie jedźcie po nim, bo akurat ostatnio nie gra tak źle jak nas do tego przyzwyczaił. Dempsey też pokazał swój geniusz. Cały mecz go nie było widać, oprócz tych dwóch bramek.
Co do meczu, fajnie się naszych oglądało, ale brak było jakiejś iskry w ataku pozycyjnym. Zwykle takie coś daje nam szybki Lennon, który wbiega jak odrzutowiec skrzydłem, albo Bale omijający kilku rywali. Dembele też jakoś słabiej, bo zwykle omija rywali jak tyczki. Szkoda, bo szansa była wielka. Na tych remisach zaważyły indywidualne błędy. Karne to loteria i nie każdy musi wytrzymać presję. Jak przypomnę sobie moje nerwy, to nie wyobrażam sobie co musiał Tom lub Ade czuć. I nie jedźcie po nim, bo akurat ostatnio nie gra tak źle jak nas do tego przyzwyczaił. Dempsey też pokazał swój geniusz. Cały mecz go nie było widać, oprócz tych dwóch bramek
LMAO
12 kwietnia 2013, 19:39 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Mogę i tak zrobię. Trzeba być kretynem aby pewne sprawy wyjawniać....no cóż - Forum zostało otwarte!


Co takiego wyjawniać? Trzeba odpowiadać, jak ktoś woła o pomoc, bo raz nie może, a nie udwawać że się nie widzi. Poza tym jeszcze raz mnie nazwiesz kretynem, to wpadnę na któryś ze zlotów, żebyś mógł mi to w twarz powiedzieć. Możesz krytykować to co piszę, ale powiesz słowo na mój temat i będziemy musieli załatwić to po męsku.
Co takiego wyjawniać? Trzeba odpowiadać, jak ktoś woła o pomoc, bo raz nie może, a nie udwawać że się nie widzi. Poza tym jeszcze raz mnie nazwiesz kretynem, to wpadnę na któryś ze zlotów, żebyś mógł mi to w twarz powiedzieć. Możesz krytykować to co piszę, ale powiesz słowo na mój temat i będziemy musieli załatwić to po męsku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 kwietnia 2013, 20:17 [cytuj]
:cwaniak:
:cwaniak:
|<  <<  <  18  19  20  21  22  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się