Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Dinamo vs Spurs
22 sierpnia 2013, 17:01 [cytuj]
Czekam na skład, na razie wiadomo, że Capoue od początku
Czekam na skład, na razie wiadomo, że Capoue od początku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 17:03 [cytuj]
Team - Lloris; Naughton, Dawson, Kaboul, Rose; Capoue, Paulinho; Townsend, Dembele, Sigurdsson; Soldado

And our subs - Friedel, Fryers, Walker, Carroll, Chadli, Coulthirst, Kane
Team - Lloris; Naughton, Dawson, Kaboul, Rose; Capoue, Paulinho; Townsend, Dembele, Sigurdsson; Soldado And our subs - Friedel, Fryers, Walker, Carroll, Chadli, Coulthirst, Kane
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 17:08 [cytuj]
Fajny skład, co mnie dziwi to tylko to, że AVB posadził Dziadka na ławce w meczu LE i brak Defoe w składzie meczowym. Jakaś kontuzja, skoro taki Coulthirst się załapał a on nie? :glupek:
Fajny skład, co mnie dziwi to tylko to, że AVB posadził Dziadka na ławce w meczu LE i brak Defoe w składzie meczowym. Jakaś kontuzja, skoro taki Coulthirst się załapał a on nie? :glupek:
22 sierpnia 2013, 17:09 [cytuj]
Nie wiem czemu nie ma Defoe, myślałem że zacznie od początku, może jakaś kontuzja
Nie wiem czemu nie ma Defoe, myślałem że zacznie od początku, może jakaś kontuzja
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 17:09 [cytuj]
Dobra okazja zeby sie dograc, taki sklad pozwoli zalatwic wszystko w pierwszym meczu no i fajnie widziec Capoue i Townsenda od 1 minuty :)
Dobra okazja zeby sie dograc, taki sklad pozwoli zalatwic wszystko w pierwszym meczu no i fajnie widziec Capoue i Townsenda od 1 minuty :)
22 sierpnia 2013, 17:12 [cytuj]
Avb chyba chce zgrać piłkarzy. Co do Defoe na ITK pisza o możliwym(ale nic pewnego i postanowionego) jego odejściu.
Avb chyba chce zgrać piłkarzy. Co do Defoe na ITK pisza o możliwym(ale nic pewnego i postanowionego) jego odejściu
22 sierpnia 2013, 17:14 [cytuj]
bedzie ktoś nagrywał mecz, ze bedzie można ściągnąć i obejrzeć tak jak mecz z CP? widziałem wcześniej jakieś linki na forum
bedzie ktoś nagrywał mecz, ze bedzie można ściągnąć i obejrzeć tak jak mecz z CP? widziałem wcześniej jakieś linki na forum
22 sierpnia 2013, 17:17 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie wiem czemu nie ma Defoe, myślałem że zacznie od początku, może jakaś kontuzja


Dziady WHU się nim interesują.
Dziady WHU się nim interesują
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 sierpnia 2013, 17:21 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Dziady WHU się nim interesują


AVB mówił że chce go zatrzymać, dobry zmiennik, co pokazał z C.Palace, trochę szkoda, no chyba że potrzebują kasę na inne transfery :glupek:
AVB mówił że chce go zatrzymać, dobry zmiennik, co pokazał z C.Palace, trochę szkoda, no chyba że potrzebują kasę na inne transfery :glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 17:23 [cytuj]
Trochę to dziwne z JD. Poza tym nie przypominam sobie sytuacji by niektórzy zawodnicy byli niewiadomo gdzie- np. BAE czy Ade.
Trochę to dziwne z JD. Poza tym nie przypominam sobie sytuacji by niektórzy zawodnicy byli niewiadomo gdzie- np. BAE czy Ade
22 sierpnia 2013, 17:26 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Trochę to dziwne z JD. Poza tym nie przypominam sobie sytuacji by niektórzy zawodnicy byli niewiadomo gdzie- np. BAE czy Ade

BAE podobno w Francji.
BAE podobno w Francji
22 sierpnia 2013, 17:29 [cytuj]
Na urlop se pojechał czy co? Ade coś tam słyszałem problemy rodzinne, ale nic nie wiadomo. AVB odsuwa wszystkich doświadczonych zawodników.A później na ławie mamy Fryersa, Coulthirsta i Kane:bezradny:
Na urlop se pojechał czy co? Ade coś tam słyszałem problemy rodzinne, ale nic nie wiadomo. AVB odsuwa wszystkich doświadczonych zawodników.A później na ławie mamy Fryersa, Coulthirsta i Kane:bezradny:
22 sierpnia 2013, 17:30 [cytuj]
Zolter powiedział/a:
BAE podobno w Francji


bez kontuzji? sezon sie zaczął

chyba ze robi cyrki bo chce odejść
bez kontuzji? sezon sie zaczął chyba ze robi cyrki bo chce odejść
22 sierpnia 2013, 17:31 [cytuj]
Ade był w domu bo ma miał pogrzeb brata.
Ade był w domu bo ma miał pogrzeb brata
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 sierpnia 2013, 17:36 [cytuj]
BAE chciałby zostać, ale podobno AVB nie widzi go w swoich planach i odstawił go od drużyny.
BAE chciałby zostać, ale podobno AVB nie widzi go w swoich planach i odstawił go od drużyny
22 sierpnia 2013, 17:38 [cytuj]
A gdzie jest transmisja w tv jakaś??
A gdzie jest transmisja w tv jakaś??
22 sierpnia 2013, 17:40 [cytuj]
Ktoś tam coś przebąkiwał, że Bale będzie w kadrze - widać plota.
Ktoś tam coś przebąkiwał, że Bale będzie w kadrze - widać plota
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 sierpnia 2013, 17:44 [cytuj]
WojtasTHFC powiedział/a:
A gdzie jest transmisja w tv jakaś??


ITV4 w Anglii
ITV4 w Anglii
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 17:52 [cytuj]
Robert powiedział/a:
bez kontuzji? sezon sie zaczął

chyba ze robi cyrki bo chce odejść


Na twitterze jakiś fan wrzucił zdjęcie z Ekotto we Francji, opis zdjęcia był, że AVB dał do zrozumienia Ekotto, że może się nie pokazywać na treningach. Ekotto chyba już nie chce sie grać w piłkę, zawsze traktował to jako pracę za którą nie przepada.
Na twitterze jakiś fan wrzucił zdjęcie z Ekotto we Francji, opis zdjęcia był, że AVB dał do zrozumienia Ekotto, że może się nie pokazywać na treningach. Ekotto chyba już nie chce sie grać w piłkę, zawsze traktował to jako pracę za którą nie przepada
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 17:52 [cytuj]
http://zobaczwsieci.pl/viewpage.php?page_id=1

Tutaj nei laguje , ale nie mam 100% pewności , że tu nie jest multi room taki jak na canal+.
http://zobaczwsieci.pl/viewpage.php?page_id=1 Tutaj nei laguje , ale nie mam 100% pewności , że tu nie jest multi room taki jak na canal+
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 13 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się