Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Dinamo vs Spurs
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
Townsend do pierwszego za Lennona !
Townsend do pierwszego za Lennona !
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
Naughton bardzo dobrze ,a Towsend jeszcze lepiej:brawo:
Naughton bardzo dobrze ,a Towsend jeszcze lepiej:brawo:
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
Andros! i bale już niepotrzebny :D
Andros! i bale już niepotrzebny :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
W dzisiejszym spotkaniu kuleje rozegranie i lewe skrzydło.

Tutaj powinny zostać poczynione jakieś wzmocnienia, bo Dembele to nie jest rozgrywający, a Siggy jest zbyt wolny na grę na skrzydle
W dzisiejszym spotkaniu kuleje rozegranie i lewe skrzydło. Tutaj powinny zostać poczynione jakieś wzmocnienia, bo Dembele to nie jest rozgrywający, a Siggy jest zbyt wolny na grę na skrzydle
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
A w ogóle jestem bardzo ciekawy czy Bale ogląda to spotkanie. :mysli:
A w ogóle jestem bardzo ciekawy czy Bale ogląda to spotkanie. :mysli:
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
Bale zmienił numer na 17? Ale skręcił tego Gruzina! Stawiaj Andre na Androsa!!!
Bale zmienił numer na 17? Ale skręcił tego Gruzina! Stawiaj Andre na Androsa!!!
22 sierpnia 2013, 18:45 [cytuj]
Paulinho się rozkręca ;)
Paulinho się rozkręca ;)
COYS!
22 sierpnia 2013, 18:46 [cytuj]
Świetnie, znowu nie widziałem gola bo stream zaciął ;(
Świetnie, znowu nie widziałem gola bo stream zaciął ;(
22 sierpnia 2013, 18:46 [cytuj]
A to widzieliście:

http://www.youtube.com/watch?v=3YOGgJAKpOk ?

Może chłopak ma trochę racji :P
A to widzieliście: http://www.youtube.com/watch?v=3YOGgJAKpOk ? Może chłopak ma trochę racji :P
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
22 sierpnia 2013, 18:53 [cytuj]
Nie oglądam meczu niestety. Może ktoś w skrócie napisać jak grają nasze nowe nabytki? Z waszych reakcji wnioskuje że Capoue i Paulinho nieźle narazie. A Soldado?
Nie oglądam meczu niestety. Może ktoś w skrócie napisać jak grają nasze nowe nabytki? Z waszych reakcji wnioskuje że Capoue i Paulinho nieźle narazie. A Soldado?
22 sierpnia 2013, 18:55 [cytuj]
Gylfi nie jest za słaby na Spurs, jeszcze pokaże na co go stać
Gylfi nie jest za słaby na Spurs, jeszcze pokaże na co go stać
22 sierpnia 2013, 18:55 [cytuj]
No no, nie najgorsza ta nasza akademia :cwaniak: Jeszcze trochę i pójdzie do Realu za 150 baniek, zobaczycie :)
No no, nie najgorsza ta nasza akademia :cwaniak: Jeszcze trochę i pójdzie do Realu za 150 baniek, zobaczycie :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 sierpnia 2013, 18:57 [cytuj]
Przypomnijcie mi ile Sigi aka drewniak do nas przyszedł
Przypomnijcie mi ile Sigi aka drewniak do nas przyszedł
22 sierpnia 2013, 18:57 [cytuj]
Moje odczucia co do pierwszej połowy: bardzo fajnie to wygląda! Moim zdaniem gra się klei, mądrze rozgrywamy piłkę ale oczywiście bez dwóch zdań na boisku szaleje Townsend (gol plus asysta). Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazuje się Rose oraz Paulinho. Co do reszty zespołu też nie mam zastrzeżeń chociaż mam wrażenie, że Capoue jest niewdioczny. Czekamy na gola Soldado! :D
Moje odczucia co do pierwszej połowy: bardzo fajnie to wygląda! Moim zdaniem gra się klei, mądrze rozgrywamy piłkę ale oczywiście bez dwóch zdań na boisku szaleje Townsend (gol plus asysta). Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazuje się Rose oraz Paulinho. Co do reszty zespołu też nie mam zastrzeżeń chociaż mam wrażenie, że Capoue jest niewdioczny. Czekamy na gola Soldado! :D
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
22 sierpnia 2013, 18:58 [cytuj]
Lotar powiedział/a:
Co do reszty zespołu też nie mam zastrzeżeń chociaż mam wrażenie, że Capoue jest niewdioczny.


Powiedz, że sobie żartujesz, proszę.
Powiedz, że sobie żartujesz, proszę
22 sierpnia 2013, 18:59 [cytuj]
Lotar powiedział/a:
Moje odczucia co do pierwszej połowy: bardzo fajnie to wygląda! Moim zdaniem gra się klei, mądrze rozgrywamy piłkę ale oczywiście bez dwóch zdań na boisku szaleje Townsend (gol plus asysta). Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazuje się Rose oraz Paulinho. Co do reszty zespołu też nie mam zastrzeżeń chociaż mam wrażenie, że Capoue jest niewdioczny. Czekamy na gola Soldado! :D


Capoue nie jest od "bycia widocznym", tylko od porządkowania środka pola. To mu wychodzi bardzo dobrze. Jeżeli już ktoś jest na razie niewidoczny, to Soldado. Ale w zasadzie nie ze swojej winy - mało dostaje podań. To trzeba poprawić, bo kompletnie z niego póki co nie korzystamy.
Capoue nie jest od "bycia widocznym", tylko od porządkowania środka pola. To mu wychodzi bardzo dobrze. Jeżeli już ktoś jest na razie niewidoczny, to Soldado. Ale w zasadzie nie ze swojej winy - mało dostaje podań. To trzeba poprawić, bo kompletnie z niego póki co nie korzystamy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 sierpnia 2013, 19:00 [cytuj]
Pozdrowienia dla Jina który twierdzi że Townsend jest cztery razy gorszy od Chadli
Pozdrowienia dla Jina który twierdzi że Townsend jest cztery razy gorszy od Chadli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 sierpnia 2013, 19:02 [cytuj]
kubaem powiedział/a:
Gylfi nie jest za słaby na Spurs, jeszcze pokaże na co go stać

Kiedy i ile mamy na to czekać? Sezon słabej i zawodzącej gry a drugi zaczyna tak samo?
Kiedy i ile mamy na to czekać? Sezon słabej i zawodzącej gry a drugi zaczyna tak samo?
22 sierpnia 2013, 19:03 [cytuj]
Capoue to jest gość na pierwszy skład. Świetnie nieszablonowe podanie, kapitalne ustawianie się i rewelacyjna kontrola piłki i tempa gry. Paulinho to styl Lamparda i dawnego Jenasa. Chłop biega od pola karnego do pola karnego i ciągle jest pod grą. Widać w nim olbrzymią solidność. Soldado jest uzależniony od podań, wiadomo taki typ napastnika. Niestety Gylfi nie jest w stanie mu ich dostarczyć. Ten Willian to jednak może być gość który będzie dla nas przełomem, bo środek w postaci Dembele, Capoue i Paulinho daje nam pewność w defensywie i dominację w środkowej strefie boiska niemal nad każdym przeciwnikiem. Brakuje tylko gościa który pchnie piłkę do przodu w niekonwencjonalny sposób, kogoś kto potrafi świetnie operować gałą na 30 metrze pod bramką rywala i takim kimś w koncepcji AVB pewni będzie Willian bądź Holtby jak się ogarnie. Siggy jest za słaby, Gruzini robią z niego mielone a to nie wróży dobrze na przyszłość.
Capoue to jest gość na pierwszy skład. Świetnie nieszablonowe podanie, kapitalne ustawianie się i rewelacyjna kontrola piłki i tempa gry. Paulinho to styl Lamparda i dawnego Jenasa. Chłop biega od pola karnego do pola karnego i ciągle jest pod grą. Widać w nim olbrzymią solidność. Soldado jest uzależniony od podań, wiadomo taki typ napastnika. Niestety Gylfi nie jest w stanie mu ich dostarczyć. Ten Willian to jednak może być gość który będzie dla nas przełomem, bo środek w postaci Dembele, Capoue i Paulinho daje nam pewność w defensywie i dominację w środkowej strefie boiska niemal nad każdym przeciwnikiem. Brakuje tylko gościa który pchnie piłkę do przodu w niekonwencjonalny sposób, kogoś kto potrafi świetnie operować gałą na 30 metrze pod bramką rywala i takim kimś w koncepcji AVB pewni będzie Willian bądź Holtby jak się ogarnie. Siggy jest za słaby, Gruzini robią z niego mielone a to nie wróży dobrze na przyszłość
22 sierpnia 2013, 19:04 [cytuj]
@ Spursiak; nie żartowałem.
@ MatMar; Co do Soldado to się w 100% z Tobą zgadzam. Na razie nie ma z czego "robić" goli. A co do Capoue, oglądam mecz w niezbyt dobrej jakości i jeszcze bardzo cicho ale postaram się bardziej wytężyć wzrok i dostrzec jego wkład na boisku! Obiecuje! :D
@ Spursiak; nie żartowałem. @ MatMar; Co do Soldado to się w 100% z Tobą zgadzam. Na razie nie ma z czego "robić" goli. A co do Capoue, oglądam mecz w niezbyt dobrej jakości i jeszcze bardzo cicho ale postaram się bardziej wytężyć wzrok i dostrzec jego wkład na boisku! Obiecuje! :D
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 311 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się