Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs- Dinamo
29 sierpnia 2013, 22:52 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Nie podniecam się tylko naprawdę widzę w nim duży potencjał. W S04 mając 20-21 lat grał bajecznie. Tego się nie zapomina. Musiał się z drużyną zgrać. Poza tym koleś lest tytanem pracy i co chyba ważniejsze angażuje się w 110% dla SPURS


Trzaskal ja też trzymam za niego kciuki ale najpierw niech zagra parę meczy na takim poziomie z lepszymi zespołami, chodzi mi głownie o komentarze po co nam eriksen itp. a później byłby płacz, czemu eriksena nie wzieliśmy.
Trzaskal ja też trzymam za niego kciuki ale najpierw niech zagra parę meczy na takim poziomie z lepszymi zespołami, chodzi mi głownie o komentarze po co nam eriksen itp. a później byłby płacz, czemu eriksena nie wzieliśmy
29 sierpnia 2013, 22:52 [cytuj]
Ten mecz to świetny trening strzałów z dystansu dla naszych zawodników. Gruzini tylko stoją i patrzą czy wpadnie ;d
Ten mecz to świetny trening strzałów z dystansu dla naszych zawodników. Gruzini tylko stoją i patrzą czy wpadnie ;d
29 sierpnia 2013, 22:53 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
kutas to przecież najnormalniejsze słowo tylko przerobione na chuja :glupek: sprawdź co to jest tak naprawdę kutas


to co znaczy to jedno, a to co się przyjęło to drugie. Oczywiście masz rację, ale znając współczesne realia, komentatorzy i tak pewnie staliby się gwiazdami internetu. ;)
to co znaczy to jedno, a to co się przyjęło to drugie. Oczywiście masz rację, ale znając współczesne realia, komentatorzy i tak pewnie staliby się gwiazdami internetu. ;)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
29 sierpnia 2013, 22:57 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
kutas to przecież najnormalniejsze słowo tylko przerobione na chuja :glupek: sprawdź co to jest tak naprawdę kutas
skoro jest takie najnormlaniejsze to wyjdz i powiedz do kogoś kutas ;) ciekawe czy jego reakcja też bedzie najnormlaniejsza
skoro jest takie najnormlaniejsze to wyjdz i powiedz do kogoś kutas ;) ciekawe czy jego reakcja też bedzie najnormlaniejsza
29 sierpnia 2013, 22:57 [cytuj]
np. " (jakiś piłkarz) bawi się piłką z Kutasem przy polu karnym" ciekawe :mysli::rotfl:

Arcz powiedział/a:
skoro jest takie najnormlaniejsze to wyjdz i powiedz do kogoś kutas ;) ciekawe czy jego reakcja też bedzie najnormlaniejsza


nie każdy to wie :bezradny: jestem bezradny wobec niewiedzy, niestety
nie każdy to wie :bezradny: jestem bezradny wobec niewiedzy, niestety
29 sierpnia 2013, 23:00 [cytuj]
Trening, ot co, tak można podsumować ten mecz.
Brama Holtby`ego daję nadzieję na to że to strzał w 10, ale czasami nasi taką tiki takę pograli o matko i sąsiadko, Pep by się nie powstydził.
Trening, ot co, tak można podsumować ten mecz. Brama Holtby`ego daję nadzieję na to że to strzał w 10, ale czasami nasi taką tiki takę pograli o matko i sąsiadko, Pep by się nie powstydził
Offence win games, defence wins titles
29 sierpnia 2013, 23:00 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Trzaskal ja też trzymam za niego kciuki ale najpierw niech zagra parę meczy na takim poziomie z lepszymi zespołami, chodzi mi głownie o komentarze po co nam eriksen itp. a później byłby płacz, czemu eriksena nie wzieliśmy


Ja słowem o Eriksenie nie powiedziałem bo wiem jak jest nam playmaker potrzeby "na wczoraj" tym bardziej, że czuję spadek formy Dembele. Holdby będzie Eriksenem w drugim garniturze.
Ja słowem o Eriksenie nie powiedziałem bo wiem jak jest nam playmaker potrzeby "na wczoraj" tym bardziej, że czuję spadek formy Dembele. Holdby będzie Eriksenem w drugim garniturze
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 sierpnia 2013, 23:01 [cytuj]
dobrze że nasi nie przeszli obok tego meczu i strzelili 3 bramki, z większych niespodzienek to odpadło dziś Udinese i Nice
dobrze że nasi nie przeszli obok tego meczu i strzelili 3 bramki, z większych niespodzienek to odpadło dziś Udinese i Nice
29 sierpnia 2013, 23:02 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Ja słowem o Eriksenie nie powiedziałem bo wiem jak jest nam playmaker potrzeby "na wczoraj" tym bardziej, że czuję spadek formy Dembele. Holdby będzie Eriksenem w drugim garniturze


No to tym bardzie mój post nie był kierowany do ciebie :)
No to tym bardzie mój post nie był kierowany do ciebie :)
29 sierpnia 2013, 23:03 [cytuj]
Warto jeszcze dodać Stuttgart :skromny:
Warto jeszcze dodać Stuttgart :skromny:
29 sierpnia 2013, 23:03 [cytuj]
4 mecze, 4 zw. brak straconej bramki. Ktoś taki początek pamięta?
4 mecze, 4 zw. brak straconej bramki. Ktoś taki początek pamięta?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 sierpnia 2013, 23:04 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Nawet w "Panu Tadeuszu" można wyłowić to jakże dźwięczne słowo :)

i w 'Lalce' ;)
i w 'Lalce' ;)
COYS!
29 sierpnia 2013, 23:04 [cytuj]
Motorniczy powiedział/a:
Warto jeszcze dodać Stuttgart :skromny:
o dokładnie, umknęło mi ;)
o dokładnie, umknęło mi ;)
29 sierpnia 2013, 23:07 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
4 mecze, 4 zw. brak straconej bramki. Ktoś taki początek pamięta?

Spokojnie, póki co poza Swansea graliśmy z zespołami do zjedzenia na śniadanie, a nie do walki. Jasne, że jest dobrze, ale ja czekam do derbów. Jeśli po nich wciąż będzie dobrze to z satysfakcją przyznam, że walczymy o bardzo wysokie cele - LM a może i coś więcej, bo kadrowo wyglądamy lepiej niż fajnie, zobaczymy jak to zafunkcjonuje.
Spokojnie, póki co poza Swansea graliśmy z zespołami do zjedzenia na śniadanie, a nie do walki. Jasne, że jest dobrze, ale ja czekam do derbów. Jeśli po nich wciąż będzie dobrze to z satysfakcją przyznam, że walczymy o bardzo wysokie cele - LM a może i coś więcej, bo kadrowo wyglądamy lepiej niż fajnie, zobaczymy jak to zafunkcjonuje
COYS!
29 sierpnia 2013, 23:17 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:

swoją drogą, ciekawe jak nasi komentatorzy poradziliby sobie z zawodnikiem Odessy o nazwisku "Kutas". Już widzę Dariusza Sz. jak mówi "Dobre zagranie do K..." albo "I teraz K... wychodzi sam na sam" :)


Przypomniał mi się cytat z pewnego filmu:

-Pierwszy penis pruszkowa, pierwszy penis polskiej mafii.
-hahaha
-Dobre. To jak to będzie po polskiemu?
-Kutas też ładnie
Przypomniał mi się cytat z pewnego filmu: -Pierwszy penis pruszkowa, pierwszy penis polskiej mafii. -hahaha -Dobre. To jak to będzie po polskiemu? -Kutas też ładnie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 sierpnia 2013, 23:20 [cytuj]
ładny mecz w naszym wykonaniu, przeciwnicy nie stawiali wysoko poprzeczki ale to nieważne. bardzo dobrze holtby i defoe, na gratulacje zasługują również carroll i townsend. najbardziej się cieszy, że nic nie wspominamy o obronie i bramce, bo po prostu nie mieli co robić ;)

warte odnotowania, 4 pierwsze mecze i żadnej straconej bramki :)
ładny mecz w naszym wykonaniu, przeciwnicy nie stawiali wysoko poprzeczki ale to nieważne. bardzo dobrze holtby i defoe, na gratulacje zasługują również carroll i townsend. najbardziej się cieszy, że nic nie wspominamy o obronie i bramce, bo po prostu nie mieli co robić ;) warte odnotowania, 4 pierwsze mecze i żadnej straconej bramki :)
29 sierpnia 2013, 23:20 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
o dokładnie, umknęło mi ;)
Arcz, jeszcze jedno maciupeńkie przypomnienie, Spartak który chyba nie jest już tym Spartakiem. Przez którego między innymi tydzień temu przesrałem hajs u buka :blee:
Arcz, jeszcze jedno maciupeńkie przypomnienie, Spartak który chyba nie jest już tym Spartakiem. Przez którego między innymi tydzień temu przesrałem hajs u buka :blee:
29 sierpnia 2013, 23:25 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
4 mecze, 4 zw. brak straconej bramki. Ktoś taki początek pamięta?


Ja pamiętam jak wygraliśmy 4 mecze w premier league i byliśmy na szczycie tabeli przez jakiś czas, oczywiście bramki traciliśmy, ale też strzelaliśmy piękne gole, choćby ten Ekotto na otwarcie z Liverpoolem. :D
Ja pamiętam jak wygraliśmy 4 mecze w premier league i byliśmy na szczycie tabeli przez jakiś czas, oczywiście bramki traciliśmy, ale też strzelaliśmy piękne gole, choćby ten Ekotto na otwarcie z Liverpoolem. :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 sierpnia 2013, 09:18 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Chciałbym zobaczyc defoe od poczatku z Arsenalem, robi dużo wieksze zamieszanie na boisku niż Soldado. I to jego w chuj duże doswiadczenie. Ale AVB oczywiscie postawi na Soldado no bo jakby inaczej


Ty tak serio? W zeszłym sezonie wszyscy szykowaliśmy się do seppuku jak wchodził na boisko, a teraz po strzeleniu dwóch bramek kelnerom mamy go wywyższać pod niebiosa i do pierwszego składu pchać? Soldado też im dwie wsadził, przy okazji dał nam 6 pkt w lidze. Słabo?
Ty tak serio? W zeszłym sezonie wszyscy szykowaliśmy się do seppuku jak wchodził na boisko, a teraz po strzeleniu dwóch bramek kelnerom mamy go wywyższać pod niebiosa i do pierwszego składu pchać? Soldado też im dwie wsadził, przy okazji dał nam 6 pkt w lidze. Słabo?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
|<  <<  <  3  4  5  6  7    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 51 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się