Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
30 sierpnia 2013, 13:43 [cytuj]
No i Tromso
No i Tromso
30 sierpnia 2013, 13:44 [cytuj]
Tromso na szczęście ;)
Tromso na szczęście ;)
30 sierpnia 2013, 13:44 [cytuj]
A chuja, Tromso ;) Tam chyba jakiś Polak gra?
A chuja, Tromso ;) Tam chyba jakiś Polak gra?
COYS!
30 sierpnia 2013, 13:45 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
A chuja, Tromso ;) Tam chyba jakiś Polak gra?


Fojut.
Fojut
30 sierpnia 2013, 13:45 [cytuj]
dobrze, Kane idzie na krola strzelcow
dobrze, Kane idzie na krola strzelcow
30 sierpnia 2013, 13:46 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
A chuja, Tromso ;) Tam chyba jakiś Polak gra?

Fojut, pięknie, białe noce w Tromso:)
Fojut, pięknie, białe noce w Tromso:)
30 sierpnia 2013, 13:46 [cytuj]
Alkmaar i PSV to się najeżdżą po zadupiach :D
Alkmaar i PSV to się najeżdżą po zadupiach :D
COYS!
30 sierpnia 2013, 13:46 [cytuj]
Łatwa grupa ;)
Łatwa grupa ;)
30 sierpnia 2013, 13:48 [cytuj]
Grupa łatwa (Anży sie wyprzedało) ale dalekie wyjazdy.
Grupa łatwa (Anży sie wyprzedało) ale dalekie wyjazdy
30 sierpnia 2013, 13:48 [cytuj]
grupa taka że powinniśmy ich w teorii rozjechać po prostu, ale te odległości, nie mogli dać nam tak jak ma OL? Do hiszpanii portugalii i chyba belgi, szkoda ze tak daleko, ale zespoły słabsze niż my i to dużo wiec teoretycznie, wygrana grupy to mus, i to łatwy ;)
grupa taka że powinniśmy ich w teorii rozjechać po prostu, ale te odległości, nie mogli dać nam tak jak ma OL? Do hiszpanii portugalii i chyba belgi, szkoda ze tak daleko, ale zespoły słabsze niż my i to dużo wiec teoretycznie, wygrana grupy to mus, i to łatwy ;)
Offence win games, defence wins titles
30 sierpnia 2013, 13:49 [cytuj]
Zbankrutowana Anzji, mistrz Mołdawii i Norwegowie , którzy nawet nie wygrali Play off. Champions League to to nie jest:cwaniak:
Zbankrutowana Anzji, mistrz Mołdawii i Norwegowie , którzy nawet nie wygrali Play off. Champions League to to nie jest:cwaniak:
30 sierpnia 2013, 13:50 [cytuj]
Tak to jak jest rozstawienie z pierwszego koszyka :hejka:
Tak to jak jest rozstawienie z pierwszego koszyka :hejka:
30 sierpnia 2013, 13:51 [cytuj]
Nie ma co narzekać, przy teamie, który obecnie mamy, potrzebujemy dużej ilości meczy, żeby się ograć i sprawdzić nasz skład, bo tak naprawdę drugi garnitur będzie teraz wyglądał, trochę jak nasza gra w U21. Tylko żeby AVB dał szansę ligowcom odpocząć :zalamka::
Nie ma co narzekać, przy teamie, który obecnie mamy, potrzebujemy dużej ilości meczy, żeby się ograć i sprawdzić nasz skład, bo tak naprawdę drugi garnitur będzie teraz wyglądał, trochę jak nasza gra w U21. Tylko żeby AVB dał szansę ligowcom odpocząć :zalamka::
30 sierpnia 2013, 14:23 [cytuj]
w takiej grupie 6 spotkań-6 zwycięstw
w takiej grupie 6 spotkań-6 zwycięstw
30 sierpnia 2013, 15:15 [cytuj]
jak ktos wyzej napisal - wazne, zeby Ci ktorzy maja grac 3-4 dni pozniej odpoczywali. LE ani ziebi, ani grzeje. Jedyny plus, to taki, iz mozna nazbierac kilka punktow do rankingu, i za rok, w LM, byc moze, pokusic sie nawet o drugi koszyk. Bez sprawdzania, w obecnej chwili, w LM jestesmy losowani z polowy trzeciego koszyka.
Najwazniejsza jest liga - i zaden puchar pocieszenia, puchar starosty itp itd nie zmieni smaku goryczy, jezeli z taka druzyna, nie bedziemy za rok poziom wyzej.
3 miesiace temu napisalem, zeby w LE grala nasza rezerwa. Nie myslalem wowczas, ze bedzie ona tak okazala :) licze na spokojne 12 punktow. Ale jak powyzej - co ma byc, niech bedzie - byle bez zbednych urazow, liga jest najwazniejsza.
jak ktos wyzej napisal - wazne, zeby Ci ktorzy maja grac 3-4 dni pozniej odpoczywali. LE ani ziebi, ani grzeje. Jedyny plus, to taki, iz mozna nazbierac kilka punktow do rankingu, i za rok, w LM, byc moze, pokusic sie nawet o drugi koszyk. Bez sprawdzania, w obecnej chwili, w LM jestesmy losowani z polowy trzeciego koszyka. Najwazniejsza jest liga - i zaden puchar pocieszenia, puchar starosty itp itd nie zmieni smaku goryczy, jezeli z taka druzyna, nie bedziemy za rok poziom wyzej. 3 miesiace temu napisalem, zeby w LE grala nasza rezerwa. Nie myslalem wowczas, ze bedzie ona tak okazala :) licze na spokojne 12 punktow. Ale jak powyzej - co ma byc, niech bedzie - byle bez zbednych urazow, liga jest najwazniejsza
30 sierpnia 2013, 15:18 [cytuj]
mam nadzieje, że na wyjazdy będzie szła kooompletnia rezerwa
mam nadzieje, że na wyjazdy będzie szła kooompletnia rezerwa
30 sierpnia 2013, 15:22 [cytuj]
Tottenham faworytem LE wdg buków :D
Tottenham faworytem LE wdg buków :D
30 sierpnia 2013, 17:59 [cytuj]
Dlaczego Anży gra mecze w Moskwie? Lige normalnie w Machaczkale grali jak pamietam.
no i nieźle sie wyprzedali, do Chelsea 2
Dynamo Moskwa 6
najlepsze jest to ze brali ludzi w tym okienku i ich sprzedają:wysmiewacz:

Motorniczy powiedział/a:
Tottenham faworytem LE wdg buków :D

patrząc na drużyny co tam są, to normalne:)
patrząc na drużyny co tam są, to normalne:)
30 sierpnia 2013, 18:08 [cytuj]
wydaje mi się dlatego że stadion nie spełnia tych norm UEFY. Bo oni tam jakieś oceny dają jak restauracje mają gwiazdki tak stadiony poziomy chyba od 1 do 5 (?) coś takiego. Wiem na pewno że na poziomie 4 można już 1/2 LM grać :cwaniak:

Tak było z Karagandy, oni nie grali u siebie tylko na stadionie rywala z ligi w Astanie

Ale przypomina mi się taka sytuacja że Rubin Kazań grał w LM na swoim stadionie a ostatnio jak z Chelse agrali w LE to grali na łużnikach ale to może mieć związek z ich nowym stadionem. Polecam obczaić nowe Areny w Rosji. Jest na co popatrzeć, taki np. Stadion Zenita, Anży i Spartaka
wydaje mi się dlatego że stadion nie spełnia tych norm UEFY. Bo oni tam jakieś oceny dają jak restauracje mają gwiazdki tak stadiony poziomy chyba od 1 do 5 (?) coś takiego. Wiem na pewno że na poziomie 4 można już 1/2 LM grać :cwaniak: Tak było z Karagandy, oni nie grali u siebie tylko na stadionie rywala z ligi w Astanie Ale przypomina mi się taka sytuacja że Rubin Kazań grał w LM na swoim stadionie a ostatnio jak z Chelse agrali w LE to grali na łużnikach ale to może mieć związek z ich nowym stadionem. Polecam obczaić nowe Areny w Rosji. Jest na co popatrzeć, taki np. Stadion Zenita, Anży i Spartaka
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 67 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się