Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Sheriff - SPURS
24 października 2013, 19:50 [cytuj]
Ależ mnie ten Naughton irytuje. Albo piłkę straci, albo poda do tyłu. Nie wiem czy Zeki zszedł z powodu kontuzji czy to była decyzja AVB, jeśli to druga wersja to była fatalna. To ma być zmiennik Walkera? To ja już wole pożal się Boże Kabuu na boku obrony.
Ależ mnie ten Naughton irytuje. Albo piłkę straci, albo poda do tyłu. Nie wiem czy Zeki zszedł z powodu kontuzji czy to była decyzja AVB, jeśli to druga wersja to była fatalna. To ma być zmiennik Walkera? To ja już wole pożal się Boże Kabuu na boku obrony
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
24 października 2013, 19:52 [cytuj]
Zastanawiam się, czy fakt, że stwarzamy mniej sytuacji strzeleckich niż rywal mamy zawdzięczać słabej grze naszej obrony, czy naszego ataku? :mysli:
Zastanawiam się, czy fakt, że stwarzamy mniej sytuacji strzeleckich niż rywal mamy zawdzięczać słabej grze naszej obrony, czy naszego ataku? :mysli:
24 października 2013, 19:52 [cytuj]
dajcie jakiś dobry stream :)
dajcie jakiś dobry stream :)
24 października 2013, 19:53 [cytuj]
http://nutjob.eu/njtvx1.html
http://nutjob.eu/njtvx1.html
24 października 2013, 19:53 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
dajcie jakiś dobry stream :)


http://firstrownow.eu/watch/216317/1/watch-sheriff-tiraspol-vs-tottenham-hotspur.html

deiak7 powiedział/a:
Ależ mnie ten Naughton irytuje. Albo piłkę straci, albo poda do tyłu. Nie wiem czy Zeki zszedł z powodu kontuzji czy to była decyzja AVB, jeśli to druga wersja to była fatalna. To ma być zmiennik Walkera? To ja już wole pożal się Boże Kabuu na boku obrony


Kontuzja, chyba coś sobie z mięśniem zrobił. Niestety realizator nie pokazał powtórki tej sytuacji, więc ciężko ocenić co tam się stało.
http://firstrownow.eu/watch/216317/1/watch-sheriff-tiraspol-vs-tottenham-hotspur.html [quote=deiak7]Ależ mnie ten Naughton irytuje. Albo piłkę straci, albo poda do tyłu. Nie wiem czy Zeki zszedł z powodu kontuzji czy to była decyzja AVB, jeśli to druga wersja to była fatalna. To ma być zmiennik Walkera? To ja już wole pożal się Boże Kabuu na boku obrony
24 października 2013, 19:56 [cytuj]
Pokazują teraz sytuację Lennona i tak się zastanawiam: Czemu nie użył lewej nogi?! :zly: Nawet jakby kopnął lekko, ale technicznie, gol byłby pewny, bo bramkarz się kładł w miejscu już w trakcie przymierzania się do strzału. Strzał na siłę po ziemi to był chyba najgorszy wybór, nawet jakby kopnął w górną część bramki, to by ten bramkarz był bezradny.
Pokazują teraz sytuację Lennona i tak się zastanawiam: Czemu nie użył lewej nogi?! :zly: Nawet jakby kopnął lekko, ale technicznie, gol byłby pewny, bo bramkarz się kładł w miejscu już w trakcie przymierzania się do strzału. Strzał na siłę po ziemi to był chyba najgorszy wybór, nawet jakby kopnął w górną część bramki, to by ten bramkarz był bezradny
24 października 2013, 20:00 [cytuj]
Nasza gra nie porywa, za to Sheriff gra bardzo ambitnie i odważnie. Jednak mam wrażenie, że dowieziemy zwycięstwo do końca, może nawet strzelając jeszcze z jedną bramkę.
Nasza gra nie porywa, za to Sheriff gra bardzo ambitnie i odważnie. Jednak mam wrażenie, że dowieziemy zwycięstwo do końca, może nawet strzelając jeszcze z jedną bramkę
24 października 2013, 20:03 [cytuj]
deiak7 powiedział/a:
Ależ mnie ten Naughton irytuje. Albo piłkę straci, albo poda do tyłu. Nie wiem czy Zeki zszedł z powodu kontuzji czy to była decyzja AVB, jeśli to druga wersja to była fatalna. To ma być zmiennik Walkera? To ja już wole pożal się Boże Kabuu na boku obrony


Zeki nie będzie zmiennikiem Walkera. Zeki jest lewonożny. Za Walkera to naughton może grać. Tylko z powodów kontuzji takie jest obecnie ustawienie.
Zeki nie będzie zmiennikiem Walkera. Zeki jest lewonożny. Za Walkera to naughton może grać. Tylko z powodów kontuzji takie jest obecnie ustawienie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 października 2013, 20:05 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Zeki nie będzie zmiennikiem Walkera. Zeki jest lewonożny. Za Walkera to naughton może grać. Tylko z powodów kontuzji takie jest obecnie ustawienie


Chodziło mi właśnie o Naughtona, jako zmiennika Walkera ;]
Chodziło mi właśnie o Naughtona, jako zmiennika Walkera ;]
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
24 października 2013, 20:13 [cytuj]
Ale masakra. Defoek podaje piłkę bramkarzowi, Lamela spowalnia co drugą kontrę, Moussa właśnie podał piłkę sędziemu liniowemu. (Ci trzej panowie do zmiany) Jedyny który coś tu gra to Eriksen. Jeszcze Lennon się starai moim zdaniem zasluguje na pochwałę.
Ale masakra. Defoek podaje piłkę bramkarzowi, Lamela spowalnia co drugą kontrę, Moussa właśnie podał piłkę sędziemu liniowemu. (Ci trzej panowie do zmiany) Jedyny który coś tu gra to Eriksen. Jeszcze Lennon się starai moim zdaniem zasluguje na pochwałę
24 października 2013, 20:20 [cytuj]
Niech wpuści Ade, bo on przynajmniej potrafi utrzymać się przy piłce i rozegrać
Niech wpuści Ade, bo on przynajmniej potrafi utrzymać się przy piłce i rozegrać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 października 2013, 20:31 [cytuj]
pięęęękna brameczka :brawo::brawo:
pięęęękna brameczka :brawo::brawo:
24 października 2013, 20:31 [cytuj]
typowy Defoe :brawo: ale i tak do zmiany, ten przypadek nie wiele zmienia :D
typowy Defoe :brawo: ale i tak do zmiany, ten przypadek nie wiele zmienia :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 października 2013, 20:32 [cytuj]
Kto narzekał na JD-go? :P
Kto narzekał na JD-go? :P
24 października 2013, 20:38 [cytuj]
ade i tak powinnien wejść na te 10 minut, byle by chociaż zadebiutować i przytrzymać piłkę
ade i tak powinnien wejść na te 10 minut, byle by chociaż zadebiutować i przytrzymać piłkę
24 października 2013, 20:39 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Kto narzekał na JD-go? :P


Ja i nadal bym go zmienił gdyby była jeszcze jakaś zmiana
Ja i nadal bym go zmienił gdyby była jeszcze jakaś zmiana
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 października 2013, 20:45 [cytuj]
Defoe jak Defoe miewał i gorsze mecze, ale Lamela to nie wiem jak mógł kosztowac 30 baniek-totalnie bezużyteczny, 100 razy wole Chadliego.
Defoe jak Defoe miewał i gorsze mecze, ale Lamela to nie wiem jak mógł kosztowac 30 baniek-totalnie bezużyteczny, 100 razy wole Chadliego
24 października 2013, 20:49 [cytuj]
Byleby Lamela nie musiał w przyszłości przybijać piątki z Rebrovem...
Byleby Lamela nie musiał w przyszłości przybijać piątki z Rebrovem
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
24 października 2013, 20:51 [cytuj]
w tym meczu zdecydowanie, nie przekonywał mnie zupełnie nigdy. jak staraliśmy się o wiliana i lamele zdecydowanie wolałem tego pierwszego, moi znajomi (fani serie a) mówili, że to będzie bardzo dobry zakup

póki co

townsend>sigi>chadli=lennon>lamela
w tym meczu zdecydowanie, nie przekonywał mnie zupełnie nigdy. jak staraliśmy się o wiliana i lamele zdecydowanie wolałem tego pierwszego, moi znajomi (fani serie a) mówili, że to będzie bardzo dobry zakup póki co townsend>sigi>chadli=lennon>lamela
24 października 2013, 20:58 [cytuj]
MatMAr "wypluj" to ;) Gdy przychodził byłem pełen entuzjazmu po jego współpracy na boisku z Szewczenko, a gdy odchodził czułem jeszcze większą ulgę. Dla mnie chyba transfer z pierwszej trójki najgorszych w Tottenhamie. Co do spotkania trzy punkt dla nas, jednak na minus w moim odczuciu to podejście mentalne zawodników "gramy z fajtłapami i nic nam nie zrobią więc po co się wysilać i koncentrować"
MatMAr "wypluj" to ;) Gdy przychodził byłem pełen entuzjazmu po jego współpracy na boisku z Szewczenko, a gdy odchodził czułem jeszcze większą ulgę. Dla mnie chyba transfer z pierwszej trójki najgorszych w Tottenhamie. Co do spotkania trzy punkt dla nas, jednak na minus w moim odczuciu to podejście mentalne zawodników "gramy z fajtłapami i nic nam nie zrobią więc po co się wysilać i koncentrować"
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się