Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Sheriff - SPURS
24 października 2013, 20:58 [cytuj]
Panowie! Mecz bez historii. Pierwsza połowa beznadziejna w której Vlad, Jan, Eriksen i Sandro "poprawnie" grali. Druga "troszkę" lepsza. Ja bym się tu niczym nie podniecał. Jaki wyjazd taka chęć do gry. Nie ma kontuzji, są 3 punkty - jest ok. Chadli faktycznie o niebo lepszy od Lameli ale ja wierzę w tego młodziaka. Jeszcze nam sprawi radość.
Panowie! Mecz bez historii. Pierwsza połowa beznadziejna w której Vlad, Jan, Eriksen i Sandro "poprawnie" grali. Druga "troszkę" lepsza. Ja bym się tu niczym nie podniecał. Jaki wyjazd taka chęć do gry. Nie ma kontuzji, są 3 punkty - jest ok. Chadli faktycznie o niebo lepszy od Lameli ale ja wierzę w tego młodziaka. Jeszcze nam sprawi radość
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 października 2013, 20:58 [cytuj]
Matko Babciu Sąsiadku czy do jednej z krów biegających beztrosko po Delhi, Lamela nie zna angielskiego to raz, dwa przyszedł z innej ligi, trzy jest młody, cztery w Romie też od razu nie błyszczał, dajcie mu sezon.Niech sobie ułoży życie w Londku to zacznie grać. Step by step.
Matko Babciu Sąsiadku czy do jednej z krów biegających beztrosko po Delhi, Lamela nie zna angielskiego to raz, dwa przyszedł z innej ligi, trzy jest młody, cztery w Romie też od razu nie błyszczał, dajcie mu sezon.Niech sobie ułoży życie w Londku to zacznie grać. Step by step
Offence win games, defence wins titles
24 października 2013, 21:14 [cytuj]
http://bleacherreport.com/articles/1823792-gif-vlad-chiriches-shows-skills-with-overhead-flick-against-sheriff-tiraspol
:D
http://bleacherreport.com/articles/1823792-gif-vlad-chiriches-shows-skills-with-overhead-flick-against-sheriff-tiraspol :D
24 października 2013, 21:27 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
http://bleacherreport.com/articles/1823792-gif-vlad-chiriches-shows-skills-with-overhead-flick-against-sheriff-tiraspol
:D


Fajnie to wygląda ale takie zagrania to trochę niebezpieczna sprawa. Mam nadzieję, ze wie co robi jak takie ryzyko podejmuje
Fajnie to wygląda ale takie zagrania to trochę niebezpieczna sprawa. Mam nadzieję, ze wie co robi jak takie ryzyko podejmuje
24 października 2013, 21:34 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Matko Babciu Sąsiadku czy do jednej z krów biegających beztrosko po Delhi, Lamela nie zna angielskiego to raz, dwa przyszedł z innej ligi, trzy jest młody, cztery w Romie też od razu nie błyszczał, dajcie mu sezon.Niech sobie ułoży życie w Londku to zacznie grać. Step by step


Dokładnie, kosztował tyle z uwagi na jego potencjał. Dajcie mu się czas rozkręcić. Jeszcze będziecie się klepać po piersi, że na niego najeżdżaliście. Nie zagrał porywająco, jak dla mnie skrzydła na Hull powinny wyglądać Chadli - Townsend, poza tym Lennon powinien dostać kilka minut. Patrząc na ruch Lameli na boisku, to czuję, że AVB widzi w nim wolnego elektora, bo w sumie o ile Lennon raczej kurczowo trzymał się flanek, o tyle Lamela często schodził do środka.
Dokładnie, kosztował tyle z uwagi na jego potencjał. Dajcie mu się czas rozkręcić. Jeszcze będziecie się klepać po piersi, że na niego najeżdżaliście. Nie zagrał porywająco, jak dla mnie skrzydła na Hull powinny wyglądać Chadli - Townsend, poza tym Lennon powinien dostać kilka minut. Patrząc na ruch Lameli na boisku, to czuję, że AVB widzi w nim wolnego elektora, bo w sumie o ile Lennon raczej kurczowo trzymał się flanek, o tyle Lamela często schodził do środka
24 października 2013, 22:32 [cytuj]
Ja nie oglądałem meczu.
Mam jedynie nadzieje że lot i autobus do Tyraspola nie będzie dla zawodników zbyt męczący.

Ciekawi mnie czy drużyna leciała do lotniska w Tyraspolu (które nawet nie ma strony internetowej:D)?
Kiszynowa i autobusem 80km z przekroczeniem "granicy" z Nadniestrzem?. Czy do Odessy?...
Mam nadzieje że z Hull fizycznie będzie ok.

Vlad oczywiście jako Rumun musiał się dobrze zaprezentować w "antyrumuńskiej" części Mołdawii:)
Ja nie oglądałem meczu. Mam jedynie nadzieje że lot i autobus do Tyraspola nie będzie dla zawodników zbyt męczący. Ciekawi mnie czy drużyna leciała do lotniska w Tyraspolu (które nawet nie ma strony internetowej:D)? Kiszynowa i autobusem 80km z przekroczeniem "granicy" z Nadniestrzem?. Czy do Odessy?... Mam nadzieje że z Hull fizycznie będzie ok. Vlad oczywiście jako Rumun musiał się dobrze zaprezentować w "antyrumuńskiej" części Mołdawii:)
24 października 2013, 23:16 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Widze, ze Varba tylko wytyka błędy defoe, a to słabe przyjecie a to co innego, a jak strzelił gola to coś ucichł :) Grał słabo jak połowa składu ale gola strzelił, to był taki mecz który trzeba było rozegrać, stracic jak najmniej sił. Liczą sie 3 pkt, styl zostawmy na lige :) Widac ze zawodnicy nie grali z pełnym zaangażowaniem, dobrze wiedzieli jaki to mecz o jaką stawke


Bo grał słabo, a jak ktoś gra słabo to błędy można mu wytykać. Gol nic nie zmienia, jakby obrońca Sheriffa nie zmienił toru lotu piłki, to Defoe albo by trafił w bramkarza, albo piłka przeleciałaby nad bramką. Był to jeden z jego kompletnie nieprzygotowanych i nieprzemyślanych strzałów ze słabej pozycji (był zakryty przez dwóch obrońców). Piłka szczęśliwie wpadła do bramki, po wspomnianym wcześniej rykoszecie. Ciężko powiedzieć ile w tym zasługi miał JD, a ile szczęśliwy los. Szkoda, że Adebayor nie pojawił się na boisku.
Bo grał słabo, a jak ktoś gra słabo to błędy można mu wytykać. Gol nic nie zmienia, jakby obrońca Sheriffa nie zmienił toru lotu piłki, to Defoe albo by trafił w bramkarza, albo piłka przeleciałaby nad bramką. Był to jeden z jego kompletnie nieprzygotowanych i nieprzemyślanych strzałów ze słabej pozycji (był zakryty przez dwóch obrońców). Piłka szczęśliwie wpadła do bramki, po wspomnianym wcześniej rykoszecie. Ciężko powiedzieć ile w tym zasługi miał JD, a ile szczęśliwy los. Szkoda, że Adebayor nie pojawił się na boisku
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się