Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
28 listopada 2013, 21:11 [cytuj]
Moim zdaniem, akurat w tym przypadku, nie można aż tak bardzo krytykować AVB. Zmiany może szału, jeśli chodzi o ich sens, nie robiły, ale dał pograć chłopakom choć troszkę razem. W tym względzie, absolutnie nie będę go potępiał. Wynik taki jak się spodziewaliśmy. Gra? Nie zawracałbym sobie tym głowy w tej chwili. Grę mamy pokazać w następnych meczach, a przypominam, że mamy ich w PL trzy w ciągu sześciu dni. Pojechaliśmy tam, aby wygrać i to zrobiliśmy. Efekty tej "transformacji" i odrodzenia po Etihad musimy zobaczyć w niedzielę, środę i sobotę. Dziś zrobiliśmy to co musieliśmy zrobić i brawo :brawo:
Moim zdaniem, akurat w tym przypadku, nie można aż tak bardzo krytykować AVB. Zmiany może szału, jeśli chodzi o ich sens, nie robiły, ale dał pograć chłopakom choć troszkę razem. W tym względzie, absolutnie nie będę go potępiał. Wynik taki jak się spodziewaliśmy. Gra? Nie zawracałbym sobie tym głowy w tej chwili. Grę mamy pokazać w następnych meczach, a przypominam, że mamy ich w PL trzy w ciągu sześciu dni. Pojechaliśmy tam, aby wygrać i to zrobiliśmy. Efekty tej "transformacji" i odrodzenia po Etihad musimy zobaczyć w niedzielę, środę i sobotę. Dziś zrobiliśmy to co musieliśmy zrobić i brawo :brawo:
Can't Smile Without You!!!
28 listopada 2013, 21:38 [cytuj]
Akurat dla Capoue to ja miejsce widzę całkiem wyraźnie. Zmiennicy też są potrzebni. Właśnie dlatego Defoe został - żeby być zmiennikiem Soldado i Adebayora(mam nadzieję, że zostanie w składzie i dostanie kolejne szansy). Poza tym Soldado bramki nawet strzela, a jak Defoe wejdzie, to zagrożenia tak wielkiego nie ma. A jego strzały zza pola karnego czasem mu wejdą, ale może po 15 próbach w meczu.
Akurat dla Capoue to ja miejsce widzę całkiem wyraźnie. Zmiennicy też są potrzebni. Właśnie dlatego Defoe został - żeby być zmiennikiem Soldado i Adebayora(mam nadzieję, że zostanie w składzie i dostanie kolejne szansy). Poza tym Soldado bramki nawet strzela, a jak Defoe wejdzie, to zagrożenia tak wielkiego nie ma. A jego strzały zza pola karnego czasem mu wejdą, ale może po 15 próbach w meczu
LMAO
28 listopada 2013, 22:07 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Akurat dla Capoue to ja miejsce widzę całkiem wyraźnie. Zmiennicy też są potrzebni. Właśnie dlatego Defoe został - żeby być zmiennikiem Soldado i Adebayora(mam nadzieję, że zostanie w składzie i dostanie kolejne szansy). Poza tym Soldado bramki nawet strzela, a jak Defoe wejdzie, to zagrożenia tak wielkiego nie ma. A jego strzały zza pola karnego czasem mu wejdą, ale może po 15 próbach w meczu


Capoue to będzie nasz najlepszy DM w historii. Pamiętajcie 28.11.2013 - datę kiedy to napisałem. :-)
Capoue to będzie nasz najlepszy DM w historii. Pamiętajcie 28.11.2013 - datę kiedy to napisałem. :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 listopada 2013, 00:21 [cytuj]
Smieszy mnie minimalizm co niektorych. Jestem ostatnia osoba, ktora chcialaby, aby AVB odchodzil, bo pokladam w nim ogromne nadzieje, ale jednak, nijak nie przekonuje mnie to zadowolenie, ze gralismy takim skladem w tym spotkaniu. Na taki mecz, powinna jechac bardzo gleboka rezerwa, i to ona powinna miec szanse pokazania sie. Tak, jak bylo to za czasow Harrego. Szczegolnie w sytuacji, gdy awans mamy zapewniony. Powiedzcie szczerze, uwazacie, ze wydanie stu milionow na pilkarzy, to dobry interes? I, ze w takich okolicznosciach, ambicje koncza sie na ograniu norweskiego drugoligowca? Odrobine powagi Panowie.
Co do murawy, to nadal mam zdanie, ktore pojawilo sie na poczatku meczu. Mnie na sam widok tego sniegu za bramka mrozilo. Spotkanie zdecydowanie nie warte ryzyka kontuzji.
Smieszy mnie minimalizm co niektorych. Jestem ostatnia osoba, ktora chcialaby, aby AVB odchodzil, bo pokladam w nim ogromne nadzieje, ale jednak, nijak nie przekonuje mnie to zadowolenie, ze gralismy takim skladem w tym spotkaniu. Na taki mecz, powinna jechac bardzo gleboka rezerwa, i to ona powinna miec szanse pokazania sie. Tak, jak bylo to za czasow Harrego. Szczegolnie w sytuacji, gdy awans mamy zapewniony. Powiedzcie szczerze, uwazacie, ze wydanie stu milionow na pilkarzy, to dobry interes? I, ze w takich okolicznosciach, ambicje koncza sie na ograniu norweskiego drugoligowca? Odrobine powagi Panowie. Co do murawy, to nadal mam zdanie, ktore pojawilo sie na poczatku meczu. Mnie na sam widok tego sniegu za bramka mrozilo. Spotkanie zdecydowanie nie warte ryzyka kontuzji
29 listopada 2013, 08:52 [cytuj]
Ktoś juz na forum cos o tym napisał.
Profesjonalny piłkarz daje z siebie 100% nieważne z kim gra, ale piłkarze jak Coulthrist, McEvoy,Archer i Fredericks tez mają profesjonalne kontrakty. Nie widzę powodu przez który nie mogli by zagrać z drugoligowcem norweskim, w końcu chcemy ich kiedyś mieć w 1 drużynie.
Ktoś juz na forum cos o tym napisał. Profesjonalny piłkarz daje z siebie 100% nieważne z kim gra, ale piłkarze jak Coulthrist, McEvoy,Archer i Fredericks tez mają profesjonalne kontrakty. Nie widzę powodu przez który nie mogli by zagrać z drugoligowcem norweskim, w końcu chcemy ich kiedyś mieć w 1 drużynie
29 listopada 2013, 13:24 [cytuj]
raku powiedział/a:
Jesteś mi w stanie z pamięci i bez sprawdzania powiedzieć, na jakich pozycjach grają McEvoy i Fredericks?


Ja, tak :rotfl:.

Natomiast, już zupełnie serio, AVB przed samym meczem powiedział w krótkim wywiadzie, że stan murawy całkowicie go zadowala i jest wręcz zdumiony, że wygląda ona tak dobrze w takich warunkach. Więc nie przesadzajmy... To jednak murawa plastikowa i inaczej to trochę w tv wygląda, gdy jest po prostu mokra. Nic się nikomu nie stało i "gitarra".
Mogliśmy swobodnie zagrać młodzieżą i nic by się również złego zapewne nie wydarzyło, ale Panowie... Zawodnicy nie tylko muszą się zgrywać ze sobą, ale również oswajać się i pojmować tą taktykę, której wymaga od nich AVB. Niestety, ale nawet takie mecze służą temu. To również szkolenie kolejnych wariantów. Wiem, że robi się to na treningach, ale nic nigdy nie zastąpi meczu. Czy to z drugo czy trzecioligowcem.
I na koniec, jak mam być szczery, to ja bym na ten mecz wystawił wszystkich, którzy grali na Etihad. Za karę :D
Ja, tak :rotfl:. Natomiast, już zupełnie serio, AVB przed samym meczem powiedział w krótkim wywiadzie, że stan murawy całkowicie go zadowala i jest wręcz zdumiony, że wygląda ona tak dobrze w takich warunkach. Więc nie przesadzajmy... To jednak murawa plastikowa i inaczej to trochę w tv wygląda, gdy jest po prostu mokra. Nic się nikomu nie stało i "gitarra". Mogliśmy swobodnie zagrać młodzieżą i nic by się również złego zapewne nie wydarzyło, ale Panowie... Zawodnicy nie tylko muszą się zgrywać ze sobą, ale również oswajać się i pojmować tą taktykę, której wymaga od nich AVB. Niestety, ale nawet takie mecze służą temu. To również szkolenie kolejnych wariantów. Wiem, że robi się to na treningach, ale nic nigdy nie zastąpi meczu. Czy to z drugo czy trzecioligowcem. I na koniec, jak mam być szczery, to ja bym na ten mecz wystawił wszystkich, którzy grali na Etihad. Za karę :D
Can't Smile Without You!!!
29 listopada 2013, 14:29 [cytuj]
tuczi powiedział/a:

Zawodnicy nie tylko muszą się zgrywać ze sobą, ale również oswajać się i pojmować tą taktykę, której wymaga od nich AVB.


Może dla kibiców też przygotuje jakieś treningi/sparingi. Sam chętnie bym pojął tę taktykę :D
Może dla kibiców też przygotuje jakieś treningi/sparingi. Sam chętnie bym pojął tę taktykę :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
29 listopada 2013, 14:40 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Może dla kibiców też przygotuje jakieś treningi/sparingi. Sam chętnie bym pojął tę taktykę :D


Hehehe to w sumie nie jest taki zły pomysł. Ale wiesz, że najlepsi kucharze nie zdradzają swoich przepisów :rotfl:
Hehehe to w sumie nie jest taki zły pomysł. Ale wiesz, że najlepsi kucharze nie zdradzają swoich przepisów :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
29 listopada 2013, 16:05 [cytuj]
ma ktoś jakiś skrót w dobrej jakości?

albo chociaż bramki
ma ktoś jakiś skrót w dobrej jakości? albo chociaż bramki
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 158 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się