Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Anży
12 grudnia 2013, 22:44 [cytuj]
Diegomir powiedział/a:
Losowanie w poniedziałek o 12 - Liga Mistrzów, przerwa obiadowa i LE :)


transmisja na Eurosporcie bodajże
transmisja na Eurosporcie bodajże
12 grudnia 2013, 22:49 [cytuj]
ejj też słyszeliście strzały? :krzyk::krzyk:
ejj też słyszeliście strzały? :krzyk::krzyk:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 grudnia 2013, 22:56 [cytuj]
vebq powiedział/a:
ejj też słyszeliście strzały? :krzyk::krzyk:

Race kibiców z Machaczkały? Jakiś taki dźwięk był.
Race kibiców z Machaczkały? Jakiś taki dźwięk był
Offence win games, defence wins titles
12 grudnia 2013, 23:03 [cytuj]
martwi mnie Lamela...
martwi mnie Lamela
12 grudnia 2013, 23:06 [cytuj]
kamildoman powiedział/a:
martwi mnie Lamela


Genialną asystą Cię zmartwił?
Genialną asystą Cię zmartwił?
12 grudnia 2013, 23:08 [cytuj]
Asysta i długo, długo nic z nietoperzami. "Trochę" więcej od niego oczekuję jednak...
Asysta i długo, długo nic z nietoperzami. "Trochę" więcej od niego oczekuję jednak
12 grudnia 2013, 23:21 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Frederics jakie wejście, choć sfaulował na karniaka się chyba sam:D



Wiem że nie macie możliwości zobaczyć tak dokładnej powtórki, ale w ITV4 pokazali tą sytuacje i Fredricks był faulowany. Koleś stuknął go w kostkę a ta uderzyła w jego nogę i się przewrócił, myślę że każdy w dzieciństwie stosował taką podcinkę na boisku
Wiem że nie macie możliwości zobaczyć tak dokładnej powtórki, ale w ITV4 pokazali tą sytuacje i Fredricks był faulowany. Koleś stuknął go w kostkę a ta uderzyła w jego nogę i się przewrócił, myślę że każdy w dzieciństwie stosował taką podcinkę na boisku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 grudnia 2013, 23:31 [cytuj]
Co do meczu.. Hmm Naprawdę dobrze zagraliśmy.:D Pierwsza połowa ciup lepsza od drugiej . Townsend walczył pokazywał sie ale taką jaką sobie wykreował sytuacje w pierwszej połowie i ją zmarnował to myślę że długo takiej mieć nie będzie. Co do Sigurdsson fatalnie :( beznadziejnie, cały mecz grał bardzo słabo. Soldado wielki plus. Ale myślę że z Liverpoolem zobaczymy w podstawie Defoe. Lamela lepiej jak podaje niż się kiwa bo nic mu z tego nie wychodzi. Nie najlepiej asysta master sztuk po za tym może być, próbował. No ten Fredericks bardzo pozytywny występ młodego bodajże prawego obrońcy.. Myślę ze można go powoli włączać do składu. Holtby lepiej niz Eriksen jak na razie/../ Ale też więcej gra, zobaczymy co nam pokaże ERIKSEN w nie dalekiej przyszłości myślę że będzie walczyć z Niemcem o pierwszy skład. No ale nie ma co sie jarać to tylko Anży a mecz był o pietruszkę. Ale brawa się należą.
Co do meczu.. Hmm Naprawdę dobrze zagraliśmy.:D Pierwsza połowa ciup lepsza od drugiej . Townsend walczył pokazywał sie ale taką jaką sobie wykreował sytuacje w pierwszej połowie i ją zmarnował to myślę że długo takiej mieć nie będzie. Co do Sigurdsson fatalnie :( beznadziejnie, cały mecz grał bardzo słabo. Soldado wielki plus. Ale myślę że z Liverpoolem zobaczymy w podstawie Defoe. Lamela lepiej jak podaje niż się kiwa bo nic mu z tego nie wychodzi. Nie najlepiej asysta master sztuk po za tym może być, próbował. No ten Fredericks bardzo pozytywny występ młodego bodajże prawego obrońcy.. Myślę ze można go powoli włączać do składu. Holtby lepiej niz Eriksen jak na razie/../ Ale też więcej gra, zobaczymy co nam pokaże ERIKSEN w nie dalekiej przyszłości myślę że będzie walczyć z Niemcem o pierwszy skład. No ale nie ma co sie jarać to tylko Anży a mecz był o pietruszkę. Ale brawa się należą
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
12 grudnia 2013, 23:51 [cytuj]
varba powiedział/a:
Wiem że nie macie możliwości zobaczyć tak dokładnej powtórki, ale w ITV4 pokazali tą sytuacje i Fredricks był faulowany. Koleś stuknął go w kostkę a ta uderzyła w jego nogę i się przewrócił, myślę że każdy w dzieciństwie stosował taką podcinkę na boisku


Też mi się wydawało że był faul
Też mi się wydawało że był faul
13 grudnia 2013, 10:46 [cytuj]
Fajny mecz. Soldado posiedział chwilę na ławce i od razu widać efekty. Oprócz skuteczności zaczął się wracać i samemu pracować w rozegraniu, zamiast ginąć gdzieś pomiędzy zawodnikami rywala(jak zawsze było). No i na plus oczywiście Fredericks, spisał się bardzo dobrze i z przodu i z tyłu, wywalczył karnego, a i jaki prędki! Może się ścigać z Lennonem i Walkerem.
Fajny mecz. Soldado posiedział chwilę na ławce i od razu widać efekty. Oprócz skuteczności zaczął się wracać i samemu pracować w rozegraniu, zamiast ginąć gdzieś pomiędzy zawodnikami rywala(jak zawsze było). No i na plus oczywiście Fredericks, spisał się bardzo dobrze i z przodu i z tyłu, wywalczył karnego, a i jaki prędki! Może się ścigać z Lennonem i Walkerem
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 157 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się