Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Dniepro 2014
27 lutego 2014, 22:43 [cytuj]
Szkoda Ukraińców. Nie dość, że ciężką sytuację mają w kraju to jeszcze sędzia ich wyciulał. Szczerze to dużo bardziej zasłużyli na awans. Jak miała być kartka to max żółta, ewentualnie żółta za symulację.
Szkoda Ukraińców. Nie dość, że ciężką sytuację mają w kraju to jeszcze sędzia ich wyciulał. Szczerze to dużo bardziej zasłużyli na awans. Jak miała być kartka to max żółta, ewentualnie żółta za symulację
27 lutego 2014, 22:43 [cytuj]
Sherwood ty pojebany jesteś? Znowu Bentaleb? :wnerw:
Sherwood ty pojebany jesteś? Znowu Bentaleb? :wnerw:
27 lutego 2014, 22:44 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
Szkoda Ukraińców. Nie dość, że ciężką sytuację mają w kraju to jeszcze sędzia ich wyciulał. Szczerze to dużo bardziej zasłużyli na awans. Jak miała być kartka to max żółta, ewentualnie żółta za symulację

poważnie? za uderzenie głową w twarz?
poważnie? za uderzenie głową w twarz?
27 lutego 2014, 22:45 [cytuj]
krzyżacki powiedział/a:
taki trend wyznaczają futbolowi modersi i krystyna z realu, która po uszkodzeniu nażelowanej fryzury tarza sie po boisku w konwulsjach


To bardziej premia za każdy wygrany mecz. Dodasz coś od siebie i masz kilka tysięcy funtów więcej.
To bardziej premia za każdy wygrany mecz. Dodasz coś od siebie i masz kilka tysięcy funtów więcej
LMAO
27 lutego 2014, 22:45 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
Szkoda Ukraińców. Nie dość, że ciężką sytuację mają w kraju to jeszcze sędzia ich wyciulał. Szczerze to dużo bardziej zasłużyli na awans. Jak miała być kartka to max żółta, ewentualnie żółta za symulację


Sędzia? Nie wiem, może się nie znam, ale IMO nawet jeśli nie była to ewidentna czerwona kartka, to sędzia spokojnie się z pokazania takowej wybroni.
Sędzia? Nie wiem, może się nie znam, ale IMO nawet jeśli nie była to ewidentna czerwona kartka, to sędzia spokojnie się z pokazania takowej wybroni
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 lutego 2014, 22:45 [cytuj]
nie wiem dlaczego Kane jeszcze nie wszedł.. 80 minuta, Soldado praktycznie nic nie wnosi do gry, kiedy on ma grać ;o
nie wiem dlaczego Kane jeszcze nie wszedł.. 80 minuta, Soldado praktycznie nic nie wnosi do gry, kiedy on ma grać ;o
27 lutego 2014, 22:46 [cytuj]
Haha, ten to ma pecha.
Haha, ten to ma pecha
LMAO
27 lutego 2014, 22:46 [cytuj]
Soldado out :krzyk:
Soldado out :krzyk:
27 lutego 2014, 22:47 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
nie wiem dlaczego Kane jeszcze nie wszedł.. 80 minuta, Soldado praktycznie nic nie wnosi do gry, kiedy on ma grać ;o


Kane jakby miał wejść to tylko za Ade wg mnie.
Kane jakby miał wejść to tylko za Ade wg mnie
LMAO
27 lutego 2014, 22:49 [cytuj]
Nie podoba mi sie nasza koncowka, ta nonszalancja w naszym stylu.Naughton dzis dla mnie najgorszy bez 2 zdan.
Nie podoba mi sie nasza koncowka, ta nonszalancja w naszym stylu.Naughton dzis dla mnie najgorszy bez 2 zdan
27 lutego 2014, 22:50 [cytuj]
Ja wiem? Verts wchodził na niego i się specjalnie nadział na niego, a ten się bardziej cofał niż uderzał głową.

http://www.youtube.com/watch?v=yzvT7YGZY9k
Ja wiem? Verts wchodził na niego i się specjalnie nadział na niego, a ten się bardziej cofał niż uderzał głową. http://www.youtube.com/watch?v=yzvT7YGZY9k
27 lutego 2014, 22:50 [cytuj]
roberto ole! soldado potrzebuje dla siebie bramki o wymarach minimum 25x 6 metrów- może wtedy coś mu sie uda zajebac celnie.
a tak to tylko pozostaje pukanie bramek na konsoli w fifa 2014
roberto ole! soldado potrzebuje dla siebie bramki o wymarach minimum 25x 6 metrów- może wtedy coś mu sie uda zajebac celnie. a tak to tylko pozostaje pukanie bramek na konsoli w fifa 2014
under aromour!
27 lutego 2014, 22:52 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
Ja wiem? Verts wchodził na niego i się specjalnie nadział na niego, a ten się bardziej cofał niż uderzał głową.

http://www.youtube.com/watch?v=yzvT7YGZY9k

heh, no nie ma co ukrywać, Verts ewidentnie szukał kontaktu. Można sie pocieszać tym, że nas tez nie raz ktoś oszukał. No dopiero Kane ;o
heh, no nie ma co ukrywać, Verts ewidentnie szukał kontaktu. Można sie pocieszać tym, że nas tez nie raz ktoś oszukał. No dopiero Kane ;o
27 lutego 2014, 22:52 [cytuj]
Ja pierdole zamiast dobic na 4:2 to sie bawimy, a niech straca w pizdu, was nie denerwuje, gramy w przewadze i nic z tego nie wynika, a jak patrze na Soldado to on niech patrzy na Ade i niech chociaz tyle biega, nic wiecej...
Ja pierdole zamiast dobic na 4:2 to sie bawimy, a niech straca w pizdu, was nie denerwuje, gramy w przewadze i nic z tego nie wynika, a jak patrze na Soldado to on niech patrzy na Ade i niech chociaz tyle biega, nic wiecej
27 lutego 2014, 22:53 [cytuj]
Ostatnie pięć minut zamiast wzmocnić środek pola to ten Kane wpuszcza? Taktyczny geniusz :krzyk:
Ostatnie pięć minut zamiast wzmocnić środek pola to ten Kane wpuszcza? Taktyczny geniusz :krzyk:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 lutego 2014, 22:56 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
Ja wiem? Verts wchodził na niego i się specjalnie nadział na niego, a ten się bardziej cofał niż uderzał głową.

http://www.youtube.com/watch?v=yzvT7YGZY9k


dość ze zrobił ruch, to jeszcze trafił, ja bm mu dał jeszcze z 3 mecze zawieszenia ;)

sami prowokowali a dali sie sami sprowokować
dość ze zrobił ruch, to jeszcze trafił, ja bm mu dał jeszcze z 3 mecze zawieszenia ;) sami prowokowali a dali sie sami sprowokować
27 lutego 2014, 22:57 [cytuj]
BRAWO Dawson za przerwanie tej akcji ! :)
BRAWO Dawson za przerwanie tej akcji ! :)
27 lutego 2014, 22:58 [cytuj]
wygląda to troche tak, jakby goście grali w przewadze
wygląda to troche tak, jakby goście grali w przewadze
27 lutego 2014, 22:59 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ostatnie pięć minut zamiast wzmocnić środek pola to ten Kane wpuszcza? Taktyczny geniusz :krzyk:


może dlatego, że Harry Keane= hurracine?
może dlatego, że Harry Keane= hurracine?
under aromour!
27 lutego 2014, 22:59 [cytuj]
Jaka szkoda, że nam nie strzelili :(
Wygraliśmy przegrany mecz.
Jaka szkoda, że nam nie strzelili :( Wygraliśmy przegrany mecz
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się