Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Dniepro 2014
27 lutego 2014, 22:59 [cytuj]
Kane gwiazda :D
Kane gwiazda :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 lutego 2014, 23:01 [cytuj]
Mowcie co chcecie,ale to jest cholernie slabe w naszym wykonaniu, wiem, zwyciezców sie nie sadzi-czyzby, zeby Konoplianka strzelil byloby ...a zreszta juz nic nie mowie, jest awans, ale styl beznadziejny...
Mowcie co chcecie,ale to jest cholernie slabe w naszym wykonaniu, wiem, zwyciezców sie nie sadzi-czyzby, zeby Konoplianka strzelil byloby ...a zreszta juz nic nie mowie, jest awans, ale styl beznadziejny
27 lutego 2014, 23:02 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ostatnie pięć minut zamiast wzmocnić środek pola to ten Kane wpuszcza? Taktyczny geniusz :krzyk:
Wpuścił po prostu wysokiego zawodnika, żeby stworzyć przewagę w przypadku stałego fragmentu gry.
Wpuścił po prostu wysokiego zawodnika, żeby stworzyć przewagę w przypadku stałego fragmentu gry
27 lutego 2014, 23:02 [cytuj]
Ze 180 minut dwumeczu zagrali dobre 30... wystarczyło.
Ze 180 minut dwumeczu zagrali dobre 30... wystarczyło
27 lutego 2014, 23:03 [cytuj]
Tottenhamie Kochany, gdzie zmierzasz? Pojęcia nie mam ale opamiętaj się
Tottenhamie Kochany, gdzie zmierzasz? Pojęcia nie mam ale opamiętaj się
27 lutego 2014, 23:06 [cytuj]
z Lizboną jak nadal będzie takie pierdzenie w kijek, to zejdą w 2-meczu w maksymalnie obitym dziobem i pytaniem w oczach WHY??
dobrze, że Janek w młodości brał udział w amsterdamskim kółku teatralnym i dobrze odegrał rolę pobitego
z Lizboną jak nadal będzie takie pierdzenie w kijek, to zejdą w 2-meczu w maksymalnie obitym dziobem i pytaniem w oczach WHY?? dobrze, że Janek w młodości brał udział w amsterdamskim kółku teatralnym i dobrze odegrał rolę pobitego
under aromour!
27 lutego 2014, 23:07 [cytuj]
ja nie rozumiem. Od stanu 0:1 do gola na 3:1 graliśmy fajnie. Ale dlaczego potem Lloris jak zwykle musiał nam dupy ratować? Brak motywacji? :bezradny:
ja nie rozumiem. Od stanu 0:1 do gola na 3:1 graliśmy fajnie. Ale dlaczego potem Lloris jak zwykle musiał nam dupy ratować? Brak motywacji? :bezradny:
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 lutego 2014, 23:11 [cytuj]
Możecie pisać o Soldado co chcecie, ale ta nieuznana bramka dała wiatru w żagle naszym zawodnikom. Już wtedy dało się odczuć tą wiarę, że jednak nie wszystko stracone. Trybuny również mocno się ożywiły.
Możecie pisać o Soldado co chcecie, ale ta nieuznana bramka dała wiatru w żagle naszym zawodnikom. Już wtedy dało się odczuć tą wiarę, że jednak nie wszystko stracone. Trybuny również mocno się ożywiły
27 lutego 2014, 23:12 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
Brak motywacji? :bezradny:

Bentaleb wszedł :P
Bentaleb wszedł :P
COYS!
27 lutego 2014, 23:12 [cytuj]
fajny ten bezrękawnik Tima- niczym waciak polskiego budowlańca- brakowało mu tylko beretki z antenką:)
Ramos- po jakiemu on sie z Ukraincami dogaduje, bo z Kogutami ni chuchu nie potrafił sie dogadac i zapodac swojej genialnej wizji taktycznej
fajny ten bezrękawnik Tima- niczym waciak polskiego budowlańca- brakowało mu tylko beretki z antenką:) Ramos- po jakiemu on sie z Ukraincami dogaduje, bo z Kogutami ni chuchu nie potrafił sie dogadac i zapodac swojej genialnej wizji taktycznej
under aromour!
27 lutego 2014, 23:13 [cytuj]
I teraz tak, jest awans, jest ciężki marzec i sam sobie rękę upierdolić że trenerzyna amatorzyna nadstawi LE nad PL i przepierdoli top 4. To pewne, bo podnieść puchar lepiej niż awansować do LM :wysmiewacz: gdzie do jednego i drugiego z takim gównem zamiast stylu? My graliśmy z przewagą 1 zawodnika? Nie widziałem żeby Dnipro było osłabione
I teraz tak, jest awans, jest ciężki marzec i sam sobie rękę upierdolić że trenerzyna amatorzyna nadstawi LE nad PL i przepierdoli top 4. To pewne, bo podnieść puchar lepiej niż awansować do LM :wysmiewacz: gdzie do jednego i drugiego z takim gównem zamiast stylu? My graliśmy z przewagą 1 zawodnika? Nie widziałem żeby Dnipro było osłabione
27 lutego 2014, 23:13 [cytuj]
krzyżacki powiedział/a:
fajny ten bezrękawnik Tima- niczym waciak polskiego budowlańca- brakowało mu tylko beretki z antenką:)
Ramos- po jakiemu on sie z Ukraincami dogaduje, bo z Kogutami ni chuchu nie potrafił sie dogadac i zapodac swojej genialnej wizji taktycznej

Angielski Nawałka

po hiszpansku, dlatego tak co chwile sie wykładali:wysmiewacz:
Angielski Nawałka po hiszpansku, dlatego tak co chwile sie wykładali:wysmiewacz:
27 lutego 2014, 23:14 [cytuj]
Wam to się nie da dogodzić...
Czemu wpuścił Kane'a ? pokazał chłopak w ostatniej akcji po co wszedł. Soldado potrzebuje większej bramki ? To co strzelał to nie były czyste akcje, więc się kurwa tak nie rajcujcie. A czerwona kartka zasłużona, pooglądajcie sobie powtórki w zwolnionym tempie z odpowiedniej kamery to zobaczycie. A jak Ci Julkos tak żal Dnipro, to się przeżuć na kibicowanie im. Ja pierdole, mecz wygrany, jest awanas, chłopaki walczyli i odwrócili sytuacje, a ci płaczą. Jedyne co było naprawdę słabe w tym meczu to znowu Bentaleb

p.s zachowujecie się jak jacyś pierdoleni sezonowcy...
Wam to się nie da dogodzić... Czemu wpuścił Kane'a ? pokazał chłopak w ostatniej akcji po co wszedł. Soldado potrzebuje większej bramki ? To co strzelał to nie były czyste akcje, więc się kurwa tak nie rajcujcie. A czerwona kartka zasłużona, pooglądajcie sobie powtórki w zwolnionym tempie z odpowiedniej kamery to zobaczycie. A jak Ci Julkos tak żal Dnipro, to się przeżuć na kibicowanie im. Ja pierdole, mecz wygrany, jest awanas, chłopaki walczyli i odwrócili sytuacje, a ci płaczą. Jedyne co było naprawdę słabe w tym meczu to znowu Bentaleb p.s zachowujecie się jak jacyś pierdoleni sezonowcy
27 lutego 2014, 23:20 [cytuj]
Julkos powiedział/a:
Jaka szkoda, że nam nie strzelili :(
Wygraliśmy przegrany mecz


A ty komu kibicujesz?
A ty komu kibicujesz?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 lutego 2014, 23:20 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Wam to się nie da dogodzić...
Czemu wpuścił Kane'a ? pokazał chłopak w ostatniej akcji po co wszedł. Soldado potrzebuje większej bramki ? To co strzelał to nie były czyste akcje, więc się kurwa tak nie rajcujcie. A czerwona kartka zasłużona, pooglądajcie sobie powtórki w zwolnionym tempie z odpowiedniej kamery to zobaczycie. A jak Ci Julkos tak żal Dnipro, to się przeżuć na kibicowanie im. Ja pierdole, mecz wygrany, jest awanas, chłopaki walczyli i odwrócili sytuacje, a ci płaczą. Jedyne co było naprawdę słabe w tym meczu to znowu Bentaleb

p.s zachowujecie się jak jacyś pierdoleni sezonowcy

:brawo:
:brawo:
27 lutego 2014, 23:21 [cytuj]
Tracz ty nie klaskaj tylko nołnejma skończ wystawiać co mecz
Tracz ty nie klaskaj tylko nołnejma skończ wystawiać co mecz
27 lutego 2014, 23:23 [cytuj]
Gan i wspólnicy- kancelaria adwokacja reprezentująca
Roberto Ole! niezliczone zjebane sytuacje Soldado.
Chłopie, przeżuć to mozna wczorajszą gumę!
Gan i wspólnicy- kancelaria adwokacja reprezentująca Roberto Ole! niezliczone zjebane sytuacje Soldado. Chłopie, przeżuć to mozna wczorajszą gumę!
under aromour!
27 lutego 2014, 23:28 [cytuj]
Soldado po prostu stał się naszym Torresem. Jeszcze będzie strzelał zobaczycie, widać wolę walki po nim
Soldado po prostu stał się naszym Torresem. Jeszcze będzie strzelał zobaczycie, widać wolę walki po nim
27 lutego 2014, 23:28 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Tracz ty nie klaskaj tylko nołnejma skończ wystawiać co mecz

wrzucenie bentaleba na koncówke to nie było najlepsze rozwiązanie, dużo niepewności, a powinien być spokój;|

krzyżacki powiedział/a:
Gan i wspólnicy- kancelaria adwokacja reprezentująca
Roberto Ole! niezliczone zjebane sytuacje Soldado.
Chłopie, przeżuć to mozna wczorajszą gumę!

a ile to on dzisiaj ich miał? miał jedną, ale za złe za nią nie mam, ciężka piłka i sytuacja
wrzucenie bentaleba na koncówke to nie było najlepsze rozwiązanie, dużo niepewności, a powinien być spokój;| [quote=krzyżacki]Gan i wspólnicy- kancelaria adwokacja reprezentująca Roberto Ole! niezliczone zjebane sytuacje Soldado. Chłopie, przeżuć to mozna wczorajszą gumę!
27 lutego 2014, 23:28 [cytuj]
Zwykła literówka, zdarza się każdemu, a jeśli chcesz szukać moich błędów w postach to śmiało, mam na to wyjebane. Nie bronię Soldado, tylko uważam że w swoich pojazdach na niego trzeba wykazać trochę obiektywizmu, bo jebać zza monitora/ telewizora jest łatwo, bardzo łatwo...
Zwykła literówka, zdarza się każdemu, a jeśli chcesz szukać moich błędów w postach to śmiało, mam na to wyjebane. Nie bronię Soldado, tylko uważam że w swoich pojazdach na niego trzeba wykazać trochę obiektywizmu, bo jebać zza monitora/ telewizora jest łatwo, bardzo łatwo
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 116 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się