Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Dniepro 2014
27 lutego 2014, 23:28 [cytuj]
Też się zgadzam z Gan1982, to narzekacie na Jana Underwooda Verthongena (mistrz prowokacji, już Torresa tak przerobił przecież), a że Dnipro ze spalonego strzeliło to już nie.
Dziś najdramatyczniejszy mecz sezonu, odrobić 3 gole-chapeau bas.
Też się zgadzam z Gan1982, to narzekacie na Jana Underwooda Verthongena (mistrz prowokacji, już Torresa tak przerobił przecież), a że Dnipro ze spalonego strzeliło to już nie. Dziś najdramatyczniejszy mecz sezonu, odrobić 3 gole-chapeau bas
27 lutego 2014, 23:33 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Tracz ty nie klaskaj tylko nołnejma skończ wystawiać co mecz

:rotfl: zaśmiane

Mateuszek powiedział/a:
I teraz tak, jest awans, jest ciężki marzec i sam sobie rękę upierdolić że trenerzyna amatorzyna nadstawi LE nad PL i przepierdoli top 4. To pewne, bo podnieść puchar lepiej niż awansować do LM :wysmiewacz: gdzie do jednego i drugiego z takim gównem zamiast stylu? My graliśmy z przewagą 1 zawodnika? Nie widziałem żeby Dnipro było osłabione
Mamy 6 pkt straty do Liverpoolu, a tak właściwie to 7, bo gorszy bilans bramkowy. Tak szczerze, po ostatniej porażce ligowej z Norwich i patrząc na to jak się prezentują drużyny z pierwszej czwórki + biorąc pod uwagę niedawne dziwne odchyły Tima Sherwooda vel Janusza Tracza, wierzysz w top4?

A co do gry w przewadze, to widzisz, właściwie Dnipro zaczęło istnieć od momentu zdobycia przez Tottenham trzeciej bramki i cofnięcia się do defensywy i obrony tego wyniku. W drugiej połowie od momentu nieuznanej bramki przez Soldado nasza drużyna zaczęła ofensywę i nawet gdy graliśmy 11 na 11, to drużyna Dnipro była zepchnięta tak samo do defensywy, jak wtedy gdy grała już w 10. Ja myślę, że ten stan utrzymałby się do momentu zanim nie zdobylibyśmy tej drugiej i trzeciej bramki (druga już i tak wisiała w powietrzu). To Tottenham na świadomce oddał im inicjatywę przez ileś tam minut. Oczywiście można było starać się o czwartą bramkę, ale istniało ryzyko kontry, a na to liczyło Dnipro.
:rotfl: zaśmiane [quote=Mateuszek]I teraz tak, jest awans, jest ciężki marzec i sam sobie rękę upierdolić że trenerzyna amatorzyna nadstawi LE nad PL i przepierdoli top 4. To pewne, bo podnieść puchar lepiej niż awansować do LM :wysmiewacz: gdzie do jednego i drugiego z takim gównem zamiast stylu? My graliśmy z przewagą 1 zawodnika? Nie widziałem żeby Dnipro było osłabione
27 lutego 2014, 23:36 [cytuj]
Czytam wypowiedzi na forum od lat. miałem się nie wypowiadać, ale w ostatnim czasie komentarze niektórych "fanów" powodują że denerwuję się chyba bardziej niż w trakcie meczu. na szczęście Gan1982 wyraził moje zdanie po dzisiejszym meczu- dzięki :ok: więc dalej czytam wypowiedzi na forum... i żal że z upływem lat prawdziwych kibiców Tottenhamu na nim coraz mniej..
Czytam wypowiedzi na forum od lat. miałem się nie wypowiadać, ale w ostatnim czasie komentarze niektórych "fanów" powodują że denerwuję się chyba bardziej niż w trakcie meczu. na szczęście Gan1982 wyraził moje zdanie po dzisiejszym meczu- dzięki :ok: więc dalej czytam wypowiedzi na forum... i żal że z upływem lat prawdziwych kibiców Tottenhamu na nim coraz mniej
27 lutego 2014, 23:38 [cytuj]
Gan, gdy wyszło, że RS wlazi do Spurs, to kwiczałem z radości, bo doskonale znałem jego zajebiste możliwości z Ole! ligi, ale jestem zalamany, jak koleś za taka kasę i z takim dorobkiem może odpierdalac takie nędzne kukiełki.
przy nastepnej szklance muszę dojść se swoim sumieniem do wniosku, czy większą chujnią jest on, czy też Lamelka
Gan, gdy wyszło, że RS wlazi do Spurs, to kwiczałem z radości, bo doskonale znałem jego zajebiste możliwości z Ole! ligi, ale jestem zalamany, jak koleś za taka kasę i z takim dorobkiem może odpierdalac takie nędzne kukiełki. przy nastepnej szklance muszę dojść se swoim sumieniem do wniosku, czy większą chujnią jest on, czy też Lamelka
under aromour!
27 lutego 2014, 23:48 [cytuj]
Po dzisiejszym meczu utwierdziłem się w przekonaniu, że Eriksen do końca sezonu powinien grać w każdym meczu w pełnym wymiarze czasowym i musimy go trzymać w Spurs najdłużej jak się tylko da.
A co do Janka to w tym sezonie błąd za błędem, wcale jakimś geniuszem obrony nie jest i wyraźnie obniżył loty, więc jak mu tak w Tottenhamie nie dobrze bo nie ma ligi mistrzów to niech idzie do lepszego klubu, tylko nie wiem kto z górnej półki go zechce po takim sezonie w jego wykonaniu. Jeśli uda nam się awansować do LM to też niech wypierdala, prowokator zasrany.
Po dzisiejszym meczu utwierdziłem się w przekonaniu, że Eriksen do końca sezonu powinien grać w każdym meczu w pełnym wymiarze czasowym i musimy go trzymać w Spurs najdłużej jak się tylko da. A co do Janka to w tym sezonie błąd za błędem, wcale jakimś geniuszem obrony nie jest i wyraźnie obniżył loty, więc jak mu tak w Tottenhamie nie dobrze bo nie ma ligi mistrzów to niech idzie do lepszego klubu, tylko nie wiem kto z górnej półki go zechce po takim sezonie w jego wykonaniu. Jeśli uda nam się awansować do LM to też niech wypierdala, prowokator zasrany
27 lutego 2014, 23:51 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Mamy 6 pkt straty do Liverpoolu, a tak właściwie to 7, bo gorszy bilans bramkowy. Tak szczerze, po ostatniej porażce ligowej z Norwich i patrząc na to jak się prezentują drużyny z pierwszej czwórki + biorąc pod uwagę niedawne dziwne odchyły Tima Sherwooda vel Janusza Tracza, wierzysz w top4?
Szczerze? Nie. Nawet nie wiem czy w marcu punktowo coś zdobędziemy. Ale fajnie by było żeby jednak cos im odbiło pozytywnie :skromny:
Szczerze? Nie. Nawet nie wiem czy w marcu punktowo coś zdobędziemy. Ale fajnie by było żeby jednak cos im odbiło pozytywnie :skromny:
28 lutego 2014, 00:04 [cytuj]
krzyżacki powiedział/a:
Gan, gdy wyszło, że RS wlazi do Spurs, to kwiczałem z radości, bo doskonale znałem jego zajebiste możliwości z Ole! ligi, ale jestem zalamany, jak koleś za taka kasę i z takim dorobkiem może odpierdalac takie nędzne kukiełki.
przy nastepnej szklance muszę dojść se swoim sumieniem do wniosku, czy większą chujnią jest on, czy też Lamelka


Też jestem zawiedziony jego grą, ale to nie znaczy że będę go jebał za każdą nie wykorzystaną sytuację, i uważam że ta dzisiejsza to nie była typowa setka. Przy bramce którą zdobył zachował się idealnie, szkoda że był na minimalnym spalonym. Pewnie gdyby mu Ade nie zdjął przy golu piły, to Soldado i tę by zaliczył. Trzeba pamiętać że są pewne granice w krytyce. To co mi się podobało to zachowanie kibiców, jak schodził to mu śpiewali. I tak powinno być, bo widać że chłopakowi zależy, że chce, że próbuje, mam mieszane odczucia, raz wierzę że się odblokuje, a raz wręcz przeciwnie. Ale to ciągle jest nasz piłkarz, i powinien otrzymywać wsparcie. Po stracie dziecka coś w nim siadło, i kto wie czy np jego żona nie ma załamania nerwowego, co przekłada się na formę Roberto. Co do Lameli to z nim jestem w większej kropce. Chłopak młody, utalentowany, a głupi jak but. Przyszedł do anglii a uczyć języka mu się nie chce. Niestety sam talent do piłki to nie wszystko. bo jest też coś takiego jak taktyka, komunikacja na boisku, a bez znajomości języka nawet najlepszy piłkarz dużo traci.
Też jestem zawiedziony jego grą, ale to nie znaczy że będę go jebał za każdą nie wykorzystaną sytuację, i uważam że ta dzisiejsza to nie była typowa setka. Przy bramce którą zdobył zachował się idealnie, szkoda że był na minimalnym spalonym. Pewnie gdyby mu Ade nie zdjął przy golu piły, to Soldado i tę by zaliczył. Trzeba pamiętać że są pewne granice w krytyce. To co mi się podobało to zachowanie kibiców, jak schodził to mu śpiewali. I tak powinno być, bo widać że chłopakowi zależy, że chce, że próbuje, mam mieszane odczucia, raz wierzę że się odblokuje, a raz wręcz przeciwnie. Ale to ciągle jest nasz piłkarz, i powinien otrzymywać wsparcie. Po stracie dziecka coś w nim siadło, i kto wie czy np jego żona nie ma załamania nerwowego, co przekłada się na formę Roberto. Co do Lameli to z nim jestem w większej kropce. Chłopak młody, utalentowany, a głupi jak but. Przyszedł do anglii a uczyć języka mu się nie chce. Niestety sam talent do piłki to nie wszystko. bo jest też coś takiego jak taktyka, komunikacja na boisku, a bez znajomości języka nawet najlepszy piłkarz dużo traci
28 lutego 2014, 00:04 [cytuj]
sorry dubelek się wkradł :)
sorry dubelek się wkradł :)
28 lutego 2014, 00:08 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Też jestem zawiedziony jego grą, ale to nie znaczy że będę go jebał za każdą nie wykorzystaną sytuację, i uważam że ta dzisiejsza to nie była typowa setka.


Myślę, że od zawodnika za 30 mln każdy kibic Spurs oczekuje czegoś ekstra, a nie tylko wykorzystywania setek.
Myślę, że od zawodnika za 30 mln każdy kibic Spurs oczekuje czegoś ekstra, a nie tylko wykorzystywania setek
28 lutego 2014, 00:18 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Jeśli uda nam się awansować do LM to też niech wypierdala, prowokator zasrany


Janek Ci dziewczynę odbił, że tak na niego najeżdżasz?
Janek Ci dziewczynę odbił, że tak na niego najeżdżasz?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 lutego 2014, 00:19 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Szczerze? Nie. Nawet nie wiem czy w marcu punktowo coś zdobędziemy. Ale fajnie by było żeby jednak cos im odbiło pozytywnie :skromny:
No więc sam widzisz, że nie musimy odpuszczać LE, bo i tak mamy małe szanse na TOP4. No chyba, że nagle Liverpool, albo inna drużyna z czołowej czwórki zacznie masowo gubić punkty, ale na to się na razie nie zanosi. Póki co wygląda na to, że będzie trzeba zdobyć więcej punktów niż sezon temu, aby awansować do TOP4, a my możemy ich zdobyć jeszcze maksymalnie 33. Myślę, że z tego możemy pozwolić sobie na stratę 6, max 7-9 pkt. Wierzyć można, ale szanse są małe, a ten puchar śmietnika to zawsze jakiś puchar. Ja tam cieszyłbym się jak gwizdek.
No więc sam widzisz, że nie musimy odpuszczać LE, bo i tak mamy małe szanse na TOP4. No chyba, że nagle Liverpool, albo inna drużyna z czołowej czwórki zacznie masowo gubić punkty, ale na to się na razie nie zanosi. Póki co wygląda na to, że będzie trzeba zdobyć więcej punktów niż sezon temu, aby awansować do TOP4, a my możemy ich zdobyć jeszcze maksymalnie 33. Myślę, że z tego możemy pozwolić sobie na stratę 6, max 7-9 pkt. Wierzyć można, ale szanse są małe, a ten puchar śmietnika to zawsze jakiś puchar. Ja tam cieszyłbym się jak gwizdek
28 lutego 2014, 00:22 [cytuj]
Mieli nosa, skubani! http://goo.gl/aWo7Pz
Mieli nosa, skubani! - http://goo.gl/aWo7Pz
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 lutego 2014, 00:28 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Myślę, że od zawodnika za 30 mln każdy kibic Spurs oczekuje czegoś ekstra, a nie tylko wykorzystywania setek


A czy Soldado sam za siebie podyktował taką cenę ?
A czy Soldado sam za siebie podyktował taką cenę ?
28 lutego 2014, 01:43 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Janek Ci dziewczynę odbił, że tak na niego najeżdżasz?


Po prostu wkurza mnie takie zachowanie. To że Dnipro grało nie fair i co chwilę symulowali nie znaczy, że my się mamy zniżać do ich poziomu. Gdyby którykolwiek z naszych zawodników się zachował tak samo to moja reakcja byłaby identyczna. No chyba, że Tobie nie przeszkadza to, że zawodnicy z Twojego klubu są ciotami i oszustami. Choć przyznaję, że jego ostatnie wypowiedzi po których jest u mnie na cenzurowanym mogły spotęgować moją reakcję

Gan1982 powiedział/a:
A czy Soldado sam za siebie podyktował taką cenę ?


W takim razie każdy od napastnika zarabiającego 100 tysięcy funtów tygodniowo wymaga czegoś ekstra a nie tylko wykańczania setek. :F
Po prostu wkurza mnie takie zachowanie. To że Dnipro grało nie fair i co chwilę symulowali nie znaczy, że my się mamy zniżać do ich poziomu. Gdyby którykolwiek z naszych zawodników się zachował tak samo to moja reakcja byłaby identyczna. No chyba, że Tobie nie przeszkadza to, że zawodnicy z Twojego klubu są ciotami i oszustami. Choć przyznaję, że jego ostatnie wypowiedzi po których jest u mnie na cenzurowanym mogły spotęgować moją reakcję [quote=Gan1982]A czy Soldado sam za siebie podyktował taką cenę ?
28 lutego 2014, 02:38 [cytuj]
28 lutego 2014, 02:42 [cytuj]
Sam sobie nie płaci :)
Sam sobie nie płaci :)
28 lutego 2014, 09:28 [cytuj]
Ja nie będę przyklaskiwał Vertonghenowi. Zachował się jak szmaciaż, gdy drużyna nie ma argumentów w postaci siły na boisku to zaczyna symulować :krzyk: co to kurwa barcelona? Wstyd co teraz na nas wypisują i na Vertonghena. 2 marca oscary rozdają także...

Dajcie tą sytuację jak Zozulia biegnie zajebać Vertonghenowi ale Adebayor go ratuje od większej kary niż czerwona przytrzymując :D Kocham tego gościa :kwiatek:
Ja nie będę przyklaskiwał Vertonghenowi. Zachował się jak szmaciaż, gdy drużyna nie ma argumentów w postaci siły na boisku to zaczyna symulować :krzyk: co to kurwa barcelona? Wstyd co teraz na nas wypisują i na Vertonghena. 2 marca oscary rozdają także... Dajcie tą sytuację jak Zozulia biegnie zajebać Vertonghenowi ale Adebayor go ratuje od większej kary niż czerwona przytrzymując :D Kocham tego gościa :kwiatek:
28 lutego 2014, 14:08 [cytuj]
Nie oglądałem meczu, bo nie mogłem. Jak grali Soldado i Townsend? Niech mi ktoś przybliży, bo jestem ciekawy, czy coś pokazali.
Nie oglądałem meczu, bo nie mogłem. Jak grali Soldado i Townsend? Niech mi ktoś przybliży, bo jestem ciekawy, czy coś pokazali
28 lutego 2014, 14:18 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Nie oglądałem meczu, bo nie mogłem. Jak grali Soldado i Townsend? Niech mi ktoś przybliży, bo jestem ciekawy, czy coś pokazali
Townsend bardzo widocznych w pierwszych 25 minutach, praktycznie każda akcja szła przez niego, później trochę przygasł, ale ogólnie wygląda już lepiej. Soldado w sumie prócz akcji w której strzlił bramkę, niestety ze spalonego nic wielkiego nie pokazał, próbował jakiś podań piętą które wychodziły dosyć przeciętnie, poza tym cięzko coś więcej o nim napisać.
Townsend bardzo widocznych w pierwszych 25 minutach, praktycznie każda akcja szła przez niego, później trochę przygasł, ale ogólnie wygląda już lepiej. Soldado w sumie prócz akcji w której strzlił bramkę, niestety ze spalonego nic wielkiego nie pokazał, próbował jakiś podań piętą które wychodziły dosyć przeciętnie, poza tym cięzko coś więcej o nim napisać
28 lutego 2014, 15:56 [cytuj]
Dzięki. Byłbym wdzięczny, jakby ktoś podesłał link do jakiegoś filmiku, na którym Defoe żegna się z kibicami. Bardzo chciałbym to obejrzeć, zobaczyć jak to wyglądało, a nigdzie nie mogę znaleźć filmiku. Istnieje taki w ogóle? Jedyne co znalazłem to to, co Walker wstawił na facebooka.
Dzięki. Byłbym wdzięczny, jakby ktoś podesłał link do jakiegoś filmiku, na którym Defoe żegna się z kibicami. Bardzo chciałbym to obejrzeć, zobaczyć jak to wyglądało, a nigdzie nie mogę znaleźć filmiku. Istnieje taki w ogóle? Jedyne co znalazłem to to, co Walker wstawił na facebooka
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 153 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się