Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Benfica vs. Spurs
20 marca 2014, 17:54 [cytuj]
Friedel; Naughton, Fryers, Sandro, Rose; Lennon, Bentaleb, Chadli, Sigurdsson, Townsend; Soldado

Subs vs Benfica - Archer, Ball, Ogilvie, Veljkovic, Eriksen, Winks, Kane.

Tonight's captain is Aaron Lennon.

Chyba jedyny mozliwy z powodu kontuzji skład na to spotkanie więc nie możemy narzekać...
Friedel; Naughton, Fryers, Sandro, Rose; Lennon, Bentaleb, Chadli, Sigurdsson, Townsend; Soldado Subs vs Benfica - Archer, Ball, Ogilvie, Veljkovic, Eriksen, Winks, Kane. Tonight's captain is Aaron Lennon. Chyba jedyny mozliwy z powodu kontuzji skład na to spotkanie więc nie możemy narzekać
20 marca 2014, 18:07 [cytuj]
Soldado hattrick i przechodzimy dalej.
Soldado hattrick i przechodzimy dalej.
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
20 marca 2014, 18:11 [cytuj]
http://pbs.twimg.com/media/BjH2XBlCAAAAorv.png


Nie jest źle, ale obrona wygląda tragicznie.
http://pbs.twimg.com/media/BjH2XBlCAAAAorv.png Nie jest źle, ale obrona wygląda tragicznie
LMAO
20 marca 2014, 18:17 [cytuj]
A Eriksen czemu na ławie? A już wiem - rozgrywał będzie Bentaleb:krzyk:
A Eriksen czemu na ławie? A już wiem - rozgrywał będzie Bentaleb:krzyk:
20 marca 2014, 18:19 [cytuj]
Benfica w Londynie była do ogrania, ale do tego potrzeba 11 zaangażowanych piłkarzy. Dziś jesteśmy spisani na straty, ale może to dobra okazja by w końcu coś udowodnić i nawet, jeśli odpaść to zrobić to z honorem, praktycznie rezerwowym składem.
Benfica w Londynie była do ogrania, ale do tego potrzeba 11 zaangażowanych piłkarzy. Dziś jesteśmy spisani na straty, ale może to dobra okazja by w końcu coś udowodnić i nawet, jeśli odpaść to zrobić to z honorem, praktycznie rezerwowym składem
20 marca 2014, 18:27 [cytuj]
Mam przeczucie, że zobaczymy dziś dużo bramek.
Mam przeczucie, że zobaczymy dziś dużo bramek
20 marca 2014, 18:32 [cytuj]
Mam przeczucie, że będzie dziś zajebisty mecz(dla kibiców Benfiki)
Mam przeczucie, że będzie dziś zajebisty mecz(dla kibiców Benfiki)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
20 marca 2014, 18:38 [cytuj]
Tak jak przypuszczałem, Sandro na ŚO. Dobrze, że Rose zdrowy, to nie trzeba nikogo z juniorów upychać na środku. Chociaż czy będzie wielka różnica, skoro Fryers tam gra? :bezradny: Ciekawi mnie czy Sandro grał na tej pozycji kiedyś, może w Interze?
Tak jak przypuszczałem, Sandro na ŚO. Dobrze, że Rose zdrowy, to nie trzeba nikogo z juniorów upychać na środku. Chociaż czy będzie wielka różnica, skoro Fryers tam gra? :bezradny: Ciekawi mnie czy Sandro grał na tej pozycji kiedyś, może w Interze?
20 marca 2014, 18:44 [cytuj]
To jest Tottenham. Wygramy to :D
To jest Tottenham. Wygramy to :D
20 marca 2014, 18:47 [cytuj]
Szkoda, że ten Vlejkovic nie dostał szansy, sporo dobrego się o nim słyszy i fajnie byłoby to zweryfikować
Szkoda, że ten Vlejkovic nie dostał szansy, sporo dobrego się o nim słyszy i fajnie byłoby to zweryfikować
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 marca 2014, 18:56 [cytuj]
Macie może jakis link?
Macie może jakis link?
20 marca 2014, 18:57 [cytuj]
Jak znam zycie Sandro dostanie kontuzji i Vlejkovic wejdzie :)
Jak znam zycie Sandro dostanie kontuzji i Vlejkovic wejdzie :)
20 marca 2014, 18:59 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Jak znam zycie Sandro dostanie kontuzji i Vlejkovic wejdzie :)


Obyś się mylił, aż tak bardzo to go nie chcę
Obyś się mylił, aż tak bardzo to go nie chcę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 marca 2014, 19:07 [cytuj]
Ja się bardziej obawiam tego, żeby Sando zachował zimną krew, ostatnio zdarzało mu się, że wyłapywał zółte kartki po czym dalej grał dosyć nie ostrożnie
Ja się bardziej obawiam tego, żeby Sando zachował zimną krew, ostatnio zdarzało mu się, że wyłapywał zółte kartki po czym dalej grał dosyć nie ostrożnie
20 marca 2014, 19:13 [cytuj]
http://vaughnlive.tv/mrsmith99 polecam ten link
http://vaughnlive.tv/mrsmith99 polecam ten link
20 marca 2014, 19:22 [cytuj]
Z tym komentatorem jest chyba coś nie tak? "Adebayor fizycznie wygląda fatalnie", że cooo?
Z tym komentatorem jest chyba coś nie tak? "Adebayor fizycznie wygląda fatalnie", że cooo?
20 marca 2014, 19:28 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Z tym komentatorem jest chyba coś nie tak? "Adebayor fizycznie wygląda fatalnie", że cooo?
Uszy sie myje a nie wietrzy. Powiedział że w pierwszym meczu wyglądał fatalnie :krzyk:
Uszy sie myje a nie wietrzy. Powiedział że w pierwszym meczu wyglądał fatalnie :krzyk:
20 marca 2014, 19:29 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Uszy sie myje a nie wietrzy. Powiedział że w pierwszym meczu wyglądał fatalnie :krzyk:
hah akurat wchodziłem do pokoju jak to mówił, to może rzeczywiście coś źle usłyszałem :ok:
hah akurat wchodziłem do pokoju jak to mówił, to może rzeczywiście coś źle usłyszałem :ok:
20 marca 2014, 19:34 [cytuj]
Ogólnie tragicznie to nie wygląda. Myślałem że bedzie gorzej. Ale to pewnie przez to że 1 mecz rozstrzygnął cały dwumecz. Nawet się nie łudzę na walke o awans. Może uda się z honorem pożegnać z europą jak nawet derby przejebali. Podobała mi się klepka Chadliego z Soldado wchodząca w pole karne z prawej strony. Soldado spierdolił będąc sam na sam z gk z lewej strony, walnął kozłem :krzyk: ale to już nikogo nie dziwi. Żeby ten skład grał pod nazwą np. Swansea to by flaki wypruwali ale tutaj to oni mają wyjebane :X

Wiedziałem kiedy napisać

1:0 dla gospodarzy :pies:
Ogólnie tragicznie to nie wygląda. Myślałem że bedzie gorzej. Ale to pewnie przez to że 1 mecz rozstrzygnął cały dwumecz. Nawet się nie łudzę na walke o awans. Może uda się z honorem pożegnać z europą jak nawet derby przejebali. Podobała mi się klepka Chadliego z Soldado wchodząca w pole karne z prawej strony. Soldado spierdolił będąc sam na sam z gk z lewej strony, walnął kozłem :krzyk: ale to już nikogo nie dziwi. Żeby ten skład grał pod nazwą np. Swansea to by flaki wypruwali ale tutaj to oni mają wyjebane :X Wiedziałem kiedy napisać 1:0 dla gospodarzy :pies:
20 marca 2014, 19:34 [cytuj]
po zawodach ;/
po zawodach ;/
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 57 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się