Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Benfica vs. Spurs
20 marca 2014, 19:34 [cytuj]
No to teraz trzeba zaryzykować totalnie..
No to teraz trzeba zaryzykować totalnie
20 marca 2014, 19:35 [cytuj]
Po zawodach będzie jak strzelą drugą, a my będziemy mieć mniej niż 3.
Po zawodach będzie jak strzelą drugą, a my będziemy mieć mniej niż 3
LMAO
20 marca 2014, 19:36 [cytuj]
Dlaczego Sherwood na trybunach?
Dlaczego Sherwood na trybunach?
20 marca 2014, 19:36 [cytuj]
I tak potrzebowaliśmy 3 bramek :D
I tak potrzebowaliśmy 3 bramek :D
20 marca 2014, 19:40 [cytuj]
My nic nie strzelimy bo niby kto ma strzelić? Soldado? Chadli? :wysmiewacz: stawiam na Sigurdssona w ostateczności ale reszta to paralitycy piłkarscy
My nic nie strzelimy bo niby kto ma strzelić? Soldado? Chadli? :wysmiewacz: stawiam na Sigurdssona w ostateczności ale reszta to paralitycy piłkarscy
20 marca 2014, 19:41 [cytuj]
Żeby strzelać bramki, to trzeba zapierdalać, a nie się opierdalać, jak to ostatnio nasi mają w zwyczaju.
Żeby strzelać bramki, to trzeba zapierdalać, a nie się opierdalać, jak to ostatnio nasi mają w zwyczaju
LMAO
20 marca 2014, 19:42 [cytuj]
Bentaleb gra mało??? Buhehehihuhahehus Kosowski...
Bentaleb gra mało??? Buhehehihuhahehus Kosowski
20 marca 2014, 19:42 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Żeby strzelać bramki, to trzeba zapierdalać, a nie się opierdalać, jak to ostatnio nasi mają w zwyczaju
Co najmniej 3 szanse mieliśmy dziś na strzelenie bramki. 2 spierdoliło drewno z Hiszpanii.
Co najmniej 3 szanse mieliśmy dziś na strzelenie bramki. 2 spierdoliło drewno z Hiszpanii
20 marca 2014, 19:46 [cytuj]
Smutno się to ogląda.
Smutno się to ogląda
20 marca 2014, 19:46 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Co najmniej 3 szanse mieliśmy dziś na strzelenie bramki. 2 spierdoliło drewno z Hiszpanii


Adebayor by do nich nawet nie doszedł.
Adebayor by do nich nawet nie doszedł
LMAO
20 marca 2014, 19:47 [cytuj]
W sumie popieram komentatora C+, co ma zrobic biedny sherwood jak w kazdym meczu soldado nie trafia conajmniej dwoch setek, a w waznych meczach np z chelsea 4 bramki po podaniach obrocnow spurs. Oczywiscie sherwood ktos niegodny prowadzenia tottenhamu w tym momencie ale to pilkarzy mamy fatalnych i z tego wynika wiekszosc niepowodzen
W sumie popieram komentatora C+, co ma zrobic biedny sherwood jak w kazdym meczu soldado nie trafia conajmniej dwoch setek, a w waznych meczach np z chelsea 4 bramki po podaniach obrocnow spurs. Oczywiscie sherwood ktos niegodny prowadzenia tottenhamu w tym momencie ale to pilkarzy mamy fatalnych i z tego wynika wiekszosc niepowodzen
20 marca 2014, 19:48 [cytuj]
Kiedyś sądziłem, że angielskie zespoły powinny być bardzo dobre w pojedynkach główkowych. Niestety Tottenham przekonał mnie, że jesteśmy w tym aspekcie tragiczni co mecz
Kiedyś sądziłem, że angielskie zespoły powinny być bardzo dobre w pojedynkach główkowych. Niestety Tottenham przekonał mnie, że jesteśmy w tym aspekcie tragiczni co mecz
20 marca 2014, 19:50 [cytuj]
Chce się jedynie Bentalebowi i Chadliemu- trochę mało.
Chce się jedynie Bentalebowi i Chadliemu- trochę mało
20 marca 2014, 19:54 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Kiedyś sądziłem, że angielskie zespoły powinny być bardzo dobre w pojedynkach główkowych. Niestety Tottenham przekonał mnie, że jesteśmy w tym aspekcie tragiczni co mecz
Tottenham od dwóch lat nie przypomina angielski zespół. W sumie to żadnego zespołu nie przypomina. Taka jedyna w swoim rodzaju chujnia jest grana
Tottenham od dwóch lat nie przypomina angielski zespół. W sumie to żadnego zespołu nie przypomina. Taka jedyna w swoim rodzaju chujnia jest grana
20 marca 2014, 20:08 [cytuj]
Eriksen na boisko jak najszybciej, chyba, że chcemy przegrać jak najmniejszym nakładem sił.
Eriksen na boisko jak najszybciej, chyba, że chcemy przegrać jak najmniejszym nakładem sił
LMAO
20 marca 2014, 20:16 [cytuj]
Patrząc na wyjściowy skład, to Sherwood na pewno chciał grać jak najmniejszym nakładem sił i mecz niemalże oddał.
Patrząc na wyjściowy skład, to Sherwood na pewno chciał grać jak najmniejszym nakładem sił i mecz niemalże oddał
20 marca 2014, 20:17 [cytuj]
wersus powiedział/a:
Patrząc na wyjściowy skład, to Sherwood na pewno chciał grać jak najmniejszym nakładem sił i mecz niemalże oddał
a kogo miał wystawić? jedynie Eriksen mógł grać od początku.
a kogo miał wystawić? jedynie Eriksen mógł grać od początku
20 marca 2014, 20:17 [cytuj]
Ten koleś łan tałsen strzałów żaden celny to jest idiota serio. :X Jak strzela to spierdoli jak zdecyduje się podać też spierdoli. Kim on w ogóle jest? Po tym sezonie niech odejdzie bo na niego się patrzeć nie da. Ultimatum mu się zachciało. "jak nie znajdę miejsca w składzie to nie zgadzam się na kolejne wypożyczenie". No po tym co on gra to lepiej niech idzie albo wraca do tego QPR
Ten koleś łan tałsen strzałów żaden celny to jest idiota serio. :X Jak strzela to spierdoli jak zdecyduje się podać też spierdoli. Kim on w ogóle jest? Po tym sezonie niech odejdzie bo na niego się patrzeć nie da. Ultimatum mu się zachciało. "jak nie znajdę miejsca w składzie to nie zgadzam się na kolejne wypożyczenie". No po tym co on gra to lepiej niech idzie albo wraca do tego QPR
20 marca 2014, 20:19 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
a kogo miał wystawić? jedynie Eriksen mógł grać od początku


Więc powinien go wpuścić. Aczkolwiek spojrzałem teraz na listę kontuzjowanych... nie ma co się dziwić.
Więc powinien go wpuścić. Aczkolwiek spojrzałem teraz na listę kontuzjowanych... nie ma co się dziwić
20 marca 2014, 20:20 [cytuj]
obserwujac mecz naszla mnie pewna refleksja. Oddajmy Eriksena do normalnego klubu, czlowieka ktory bedzie siedzial na lawce zanim nie zaklimatyzuje sie w pelni w Tottenhamie. Mowiac zaklimatyzuje mam na mysli przesiakniecie gownem, brakiem zaangazowana, przecietnoscia i nierobstwem, soldado, lamela (nie wierze w te kontuzje o ktorej nie wie zadna gazeta) i paulinho sa juz zaklimatyzowani. Verto jak przychodzil z ajaxu tez byl najlepszy a teraz wkomponowal sie w zespol i nie chce mu sie tak samo jak wszystkim. Najlepszym momentem tego sezonu dla tottenhamu bedzie jego zakonczenie i przygotowanie do nowego z innym trenerem ktory przeczysci szatnie z glowa i jakims pomyslem
obserwujac mecz naszla mnie pewna refleksja. Oddajmy Eriksena do normalnego klubu, czlowieka ktory bedzie siedzial na lawce zanim nie zaklimatyzuje sie w pelni w Tottenhamie. Mowiac zaklimatyzuje mam na mysli przesiakniecie gownem, brakiem zaangazowana, przecietnoscia i nierobstwem, soldado, lamela (nie wierze w te kontuzje o ktorej nie wie zadna gazeta) i paulinho sa juz zaklimatyzowani. Verto jak przychodzil z ajaxu tez byl najlepszy a teraz wkomponowal sie w zespol i nie chce mu sie tak samo jak wszystkim. Najlepszym momentem tego sezonu dla tottenhamu bedzie jego zakonczenie i przygotowanie do nowego z innym trenerem ktory przeczysci szatnie z glowa i jakims pomyslem
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 120 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się