Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Benfica vs. Spurs
20 marca 2014, 20:50 [cytuj]
Haha, kurwa, co za idiota. Papa. Szkoda, że przy innym sędziowaniu mogłoby już być 1:3.
Haha, kurwa, co za idiota. Papa. Szkoda, że przy innym sędziowaniu mogłoby już być 1:3
LMAO
20 marca 2014, 20:50 [cytuj]
fajną beke mają z sulejmaniego xd
fajną beke mają z sulejmaniego xd
20 marca 2014, 20:51 [cytuj]
fajna sulejmani ma beke z nas : /
fajna sulejmani ma beke z nas : /
20 marca 2014, 20:51 [cytuj]
Kane przez kilka minut zrobił dużo więcej niż Soldado prezz cały mecz.. Cały czas czekam na dobre mecze Hiszpana, ale chyba się nie doczekam. Szkoda tego meczu
Kane przez kilka minut zrobił dużo więcej niż Soldado prezz cały mecz.. Cały czas czekam na dobre mecze Hiszpana, ale chyba się nie doczekam. Szkoda tego meczu
20 marca 2014, 20:53 [cytuj]
Sandro nie nadaję się do gry w ostatnim czasie, gra taką nędze, mogliśmy chociaż honorowo wygrać, to oczywiście zjebał. No i hajs za Tottenham też mi przejebał ehh, brawo za walkę, ale teraz jestem jeszcze bardziej wkurwiony, niż 20min temu...
Sandro nie nadaję się do gry w ostatnim czasie, gra taką nędze, mogliśmy chociaż honorowo wygrać, to oczywiście zjebał. No i hajs za Tottenham też mi przejebał ehh, brawo za walkę, ale teraz jestem jeszcze bardziej wkurwiony, niż 20min temu
20 marca 2014, 20:54 [cytuj]
jakby zapierdalali od 1 minuty to mecz byl spokojnie do wygrania
jakby zapierdalali od 1 minuty to mecz byl spokojnie do wygrania
20 marca 2014, 20:55 [cytuj]
Czemu Eriksen nie wychodził z początku? Czemu od początku tak nie można było? No nic, odpadamy ale nie jak frajerzy. To cieszy
Czemu Eriksen nie wychodził z początku? Czemu od początku tak nie można było? No nic, odpadamy ale nie jak frajerzy. To cieszy
20 marca 2014, 20:55 [cytuj]
Po tym meczu mam mieszane uczucia. Czuję się jakby wyśmiany ze strony naszych zawodników w tym sezonie. Bo to nie tylko w tym meczu ale przez cały sezon naszym zawodnikom chce się na wyrywki. Nie chodzi mi o umiejętności czy przegrane tylko wolę walki a raczej jej brak załączającą się kiedy im się zachce . Tak jak Arcz napisał nagle im się chce i zapierdzielają bo wpadła bramka dla nas.
Po tym meczu mam mieszane uczucia. Czuję się jakby wyśmiany ze strony naszych zawodników w tym sezonie. Bo to nie tylko w tym meczu ale przez cały sezon naszym zawodnikom chce się na wyrywki. Nie chodzi mi o umiejętności czy przegrane tylko wolę walki a raczej jej brak załączającą się kiedy im się zachce . Tak jak Arcz napisał nagle im się chce i zapierdzielają bo wpadła bramka dla nas
20 marca 2014, 20:55 [cytuj]
kubaem powiedział/a:
Sandro nie nadaję się do gry w ostatnim czasie, gra taką nędze, mogliśmy chociaż honorowo wygrać, to oczywiście zjebał. No i hajs za Tottenham też mi przejebał ehh, brawo za walkę, ale teraz jestem jeszcze bardziej wkurwiony, niż 20min temu

Bo Sandro to nie jest środkowy obrońca?
Bo Sandro to nie jest środkowy obrońca?
Offence win games, defence wins titles
20 marca 2014, 20:56 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Bo Sandro to nie jest środkowy obrońca?


A jak grał w ostatnich meczach? na pewno nie tak jak z przed kontuzji..
A jak grał w ostatnich meczach? na pewno nie tak jak z przed kontuzji
20 marca 2014, 20:57 [cytuj]
Nie ma co teraz się rzucać, zagrali chociaż ostatnie 15 minut jak trzeba. I trzeba to sobie powiedzieć - nie chodzi o zapierdalanie od początku, po prostu rozleniwiliśmy Benfikę graniem jak gówno przez 70 minut i jak nagle Chadli zerwał się i strzelił bramkę, a potem wrzutka i druga, to nawet ich wielu w obronie nie było. Zwyczajnie wiedzieli, że nie ma dużego zagrożenia i nie angażowali się bardzo w obronę. Natomiast ostatnie minuty i nasze bodaj dwie akcje bramkowe (Lennona i Kane'a), to efekt jechania na bombie jaką dały nam te bramki. Innymi słowy efekt zaskoczenia.
Nie ma co teraz się rzucać, zagrali chociaż ostatnie 15 minut jak trzeba. I trzeba to sobie powiedzieć - nie chodzi o zapierdalanie od początku, po prostu rozleniwiliśmy Benfikę graniem jak gówno przez 70 minut i jak nagle Chadli zerwał się i strzelił bramkę, a potem wrzutka i druga, to nawet ich wielu w obronie nie było. Zwyczajnie wiedzieli, że nie ma dużego zagrożenia i nie angażowali się bardzo w obronę. Natomiast ostatnie minuty i nasze bodaj dwie akcje bramkowe (Lennona i Kane'a), to efekt jechania na bombie jaką dały nam te bramki. Innymi słowy efekt zaskoczenia
20 marca 2014, 20:58 [cytuj]
teraz się zaczną hejty na Tima, że postawił dzisiaj na Soldado. W zeszłym tygodniu nikomu się nie podobało, że postawił na Kane'a.

oglądałem tylko drugą połowę, więc zbyt wiele nie powiem, ale w tej drugiej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. I nie mówię tutaj o golach, a o sposobie gry. Widać było ambicję i, zwłaszcza po wejściu Eriksena i Kane'a, jakiś pomysł i DOKŁADNE PODANIA. Na plus zdecydowanie Townsend, Naughton, Chadli. Spośród czwórki obrońców zawiódł ten, który miał być filarem tej formacji w dzisiejszym meczu. Mimo że nie jest to dla niego najlepsza pozycja, Sandro powinien był lepiej się zaprezentować.

Tak jak Ryczel powiedział - z Chelsea i Arsenalem graliśmy dobrze. Oczywiście z Chelsea to czasu gola na 0:2, ale zawsze:)

Obserwacje: nie ma Paulinho, nie ma głupich podań i głupich strat. Jest Soldado - nie ma gry z przodu. Jest Townsend i Lennon - są dwie flanki, którymi można szarpnąć grę. Naughton jest chyba w tym momencie lepszym prawym obrońcą od Walkera.
teraz się zaczną hejty na Tima, że postawił dzisiaj na Soldado. W zeszłym tygodniu nikomu się nie podobało, że postawił na Kane'a. oglądałem tylko drugą połowę, więc zbyt wiele nie powiem, ale w tej drugiej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. I nie mówię tutaj o golach, a o sposobie gry. Widać było ambicję i, zwłaszcza po wejściu Eriksena i Kane'a, jakiś pomysł i DOKŁADNE PODANIA. Na plus zdecydowanie Townsend, Naughton, Chadli. Spośród czwórki obrońców zawiódł ten, który miał być filarem tej formacji w dzisiejszym meczu. Mimo że nie jest to dla niego najlepsza pozycja, Sandro powinien był lepiej się zaprezentować. Tak jak Ryczel powiedział - z Chelsea i Arsenalem graliśmy dobrze. Oczywiście z Chelsea to czasu gola na 0:2, ale zawsze:) Obserwacje: nie ma Paulinho, nie ma głupich podań i głupich strat. Jest Soldado - nie ma gry z przodu. Jest Townsend i Lennon - są dwie flanki, którymi można szarpnąć grę. Naughton jest chyba w tym momencie lepszym prawym obrońcą od Walkera
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
20 marca 2014, 21:03 [cytuj]
Timowi Sherwoodowi ostatnio uswiadomil Morten Olsen(selekcjoner Danii), ze ma najlepszego pilkarza na lawce, chodzi o Eriksena. Wystawil 2 razy, zagral bardzo dobrze, i znow posadzil. On chyba sie nie nauczy
Timowi Sherwoodowi ostatnio uswiadomil Morten Olsen(selekcjoner Danii), ze ma najlepszego pilkarza na lawce, chodzi o Eriksena. Wystawil 2 razy, zagral bardzo dobrze, i znow posadzil. On chyba sie nie nauczy
20 marca 2014, 21:06 [cytuj]
Cały sezon psu w dupe, tyle kasy poszło na marne, tych chujowych grajków , którzy mieli nas wzmocnić nie da się oglądać, nie mówiąc już o 'starych wygach'. Nadchodzą chyba chude lata
:lezkawoku:
Cały sezon psu w dupe, tyle kasy poszło na marne, tych chujowych grajków , którzy mieli nas wzmocnić nie da się oglądać, nie mówiąc już o 'starych wygach'. Nadchodzą chyba chude lata :lezkawoku:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
20 marca 2014, 21:14 [cytuj]
chciałem wejść tutaj po 60 minucie i pomarudzić i powyzywać naszych piłkarzy. przełączyłem sobie na mulitligę, oglądam a tu nagle bramka i to jeszcze (moim zdaniem) jednego z najlepszych naszych zawodników ostatnich miesięcy - chadliego. później druga i już się poczułem trochę jak przy meczu z city jak z 0-1 wyszliśmy na 3-1, niestety nie wyszło. ważne aby dać szansę kane'owi (w następnym ligowym) za którym ja średnio przepadam no ale pokazał, że jednak potrafi (jeżeli ade będzie miał kontuzje oczywiście). no i opcja ze skrzydłami chadli - townsend(nawet na prawej jeżeli miałby łupać co chwilę na bramkę) chyba najbardziej optymalna w tym momencie
chciałem wejść tutaj po 60 minucie i pomarudzić i powyzywać naszych piłkarzy. przełączyłem sobie na mulitligę, oglądam a tu nagle bramka i to jeszcze (moim zdaniem) jednego z najlepszych naszych zawodników ostatnich miesięcy - chadliego. później druga i już się poczułem trochę jak przy meczu z city jak z 0-1 wyszliśmy na 3-1, niestety nie wyszło. ważne aby dać szansę kane'owi (w następnym ligowym) za którym ja średnio przepadam no ale pokazał, że jednak potrafi (jeżeli ade będzie miał kontuzje oczywiście). no i opcja ze skrzydłami chadli - townsend(nawet na prawej jeżeli miałby łupać co chwilę na bramkę) chyba najbardziej optymalna w tym momencie
20 marca 2014, 21:18 [cytuj]
I Erekson...
Fryer taki słaby też nie był.
I Erekson... Fryer taki słaby też nie był
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 166 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się