Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - AEL Limassol
28 sierpnia 2014, 19:59 [cytuj]
THFC team: Lloris; Naughton, Chiriches, Kaboul, Davies; Dembele, Sandro; Lennon, Paulinho, Townsend; Kane

THFC subs: Friedel, Dier, Rose, Veljkovic, Chadli, Holtby, Adebayor
THFC team: Lloris; Naughton, Chiriches, Kaboul, Davies; Dembele, Sandro; Lennon, Paulinho, Townsend; Kane THFC subs: Friedel, Dier, Rose, Veljkovic, Chadli, Holtby, Adebayor
28 sierpnia 2014, 20:02 [cytuj]
Zestawienie naszej obrony to potencjalne trzęsienie ziemi :D
Zestawienie naszej obrony to potencjalne trzęsienie ziemi :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 sierpnia 2014, 20:02 [cytuj]
Dziwne... Dlaczego nie ma Soldado nawet na ławce?! Czyżby pan Maurycy szykował go od pierwszych minut na Liverpool? :mysli:
Ciekawe co pokażą Vlad, Dembele, Sandro i Paulinho po powrocie. To mi wygląda na to, że Brazylijczyk zagra jako 10. Nie ma Lameli nawet na ławce, muszą się skupić, bo nie będzie miał kto uratować meczu.
Dziwne... Dlaczego nie ma Soldado nawet na ławce?! Czyżby pan Maurycy szykował go od pierwszych minut na Liverpool? :mysli: Ciekawe co pokażą Vlad, Dembele, Sandro i Paulinho po powrocie. To mi wygląda na to, że Brazylijczyk zagra jako 10. Nie ma Lameli nawet na ławce, muszą się skupić, bo nie będzie miał kto uratować meczu
28 sierpnia 2014, 20:07 [cytuj]
Podobno Hiszpan jest kontuzjowany, wie ktoś może coś więcej na ten temat?
Najwidoczniej Pochettino oszczędza Janka, Eriksena, Lamelę, Capoue i Bentaleba na The Reds, czyli w niedziele zobaczymy podobny skład do tego z meczu z QPR. Żeby dzisiaj przypadkiem nie skończyło się to dla nas źle, bo patrząc na ławkę to mało mamy opcji, aby urozmaicić ofensywę. :boisie:
Podobno Hiszpan jest kontuzjowany, wie ktoś może coś więcej na ten temat? Najwidoczniej Pochettino oszczędza Janka, Eriksena, Lamelę, Capoue i Bentaleba na The Reds, czyli w niedziele zobaczymy podobny skład do tego z meczu z QPR. Żeby dzisiaj przypadkiem nie skończyło się to dla nas źle, bo patrząc na ławkę to mało mamy opcji, aby urozmaicić ofensywę. :boisie:
28 sierpnia 2014, 20:13 [cytuj]
Jest Chadli, jest Holtby, jest Ade - wystarczy ;)
Jest Chadli, jest Holtby, jest Ade - wystarczy ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 sierpnia 2014, 20:21 [cytuj]
@ Michał; Z tego co się doczytałem to Soldado ma bóle szyi i pleców :).
@ Michał; Z tego co się doczytałem to Soldado ma bóle szyi i pleców :)
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
28 sierpnia 2014, 20:23 [cytuj]
Można jakiś stream?
Można jakiś stream?
28 sierpnia 2014, 20:29 [cytuj]
Lotar powiedział/a:
@ Michał; Z tego co się doczytałem to Soldado ma bóle szyi i pleców :)


Dzięki bardzo. :ok:

Drugler powiedział/a:
Można jakiś stream?


Zawsze zostaj http://gofirstrow.eu/ , ale jak by ktoś miał w niezłej jakości to też bym prosił...
Dzięki bardzo. :ok: [quote=Drugler]Można jakiś stream?
28 sierpnia 2014, 20:35 [cytuj]
Przy takim zestawieniu obrony nudzić się na pewno nie będziemy :tak:
Przy takim zestawieniu obrony nudzić się na pewno nie będziemy :tak:
28 sierpnia 2014, 20:38 [cytuj]
tu może będzie http://matchtv.clubparty.com.pl/?page_id=14
28 sierpnia 2014, 20:39 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Przy takim zestawieniu obrony nudzić się na pewno nie będziemy :tak:


Szczerze to wolę dzisiaj pocierpieć, a z Liverpoolem być spokojniejszy, biorąc pod uwagę, że z The Reds od początku zobaczymy pewnie tylko Kaboula z dzisiejszej linii obrony, bo na Fazio jeszcze trochę za wcześnie chyba.
Szczerze to wolę dzisiaj pocierpieć, a z Liverpoolem być spokojniejszy, biorąc pod uwagę, że z The Reds od początku zobaczymy pewnie tylko Kaboula z dzisiejszej linii obrony, bo na Fazio jeszcze trochę za wcześnie chyba
28 sierpnia 2014, 20:42 [cytuj]
Pierwsza myśl gdy zobaczyłem Soldado poza składem - gościu na wylocie, załatwia formalności z jakimś klubem. Ale z tego co mówicie kontuzja jakaś...

Ciekaw jestem, czy dla zawodników typu Paulinho/Sandro, może i Naughton nie jest to mecz ostatniej szansy żeby pokazać swoją przydatność.
Pierwsza myśl gdy zobaczyłem Soldado poza składem - gościu na wylocie, załatwia formalności z jakimś klubem. Ale z tego co mówicie kontuzja jakaś... Ciekaw jestem, czy dla zawodników typu Paulinho/Sandro, może i Naughton nie jest to mecz ostatniej szansy żeby pokazać swoją przydatność
28 sierpnia 2014, 20:45 [cytuj]
nie leci nigdzie w TV?
nie leci nigdzie w TV?
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
28 sierpnia 2014, 20:45 [cytuj]
Malothein powiedział/a:
Pierwsza myśl gdy zobaczyłem Soldado poza składem - gościu na wylocie, załatwia formalności z jakimś klubem. Ale z tego co mówicie kontuzja jakaś...

Ciekaw jestem, czy dla zawodników typu Paulinho/Sandro, może i Naughton nie jest to mecz ostatniej szansy żeby pokazać swoją przydatność


Mam nadzieję, że wszyscy trzej zostaną. Z obecnego składu pozbyłbym się BAE i wypożyczył Bentaleba z Veljkovicem. Reszta jest okej, poza tym sezon jest długi, a wydaje mi się, że latem nikt już do nas nie dołączy. I dobrze, teraz przyda się stabilizacja.
Mam nadzieję, że wszyscy trzej zostaną. Z obecnego składu pozbyłbym się BAE i wypożyczył Bentaleba z Veljkovicem. Reszta jest okej, poza tym sezon jest długi, a wydaje mi się, że latem nikt już do nas nie dołączy. I dobrze, teraz przyda się stabilizacja
28 sierpnia 2014, 20:45 [cytuj]
http://www.firstevents.us/live5.html
jakość średnia, ale komentarz po ang i nie tnie:P
http://www.firstevents.us/live5.html jakość średnia, ale komentarz po ang i nie tnie:P
28 sierpnia 2014, 20:49 [cytuj]
Na oficjalnej stronie jest transmisja
Na oficjalnej stronie jest transmisja
28 sierpnia 2014, 20:51 [cytuj]
Kto podawał do Naughtona? Zauważył ktoś? Świetna piła!
Kto podawał do Naughtona? Zauważył ktoś? Świetna piła!
28 sierpnia 2014, 20:53 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Kto podawał do Naughtona? Zauważył ktoś? Świetna piła!


Nie wiem, ale już miałem spisać Naughtona na straty, jak zwalił tą pierwszą akcję, a tu miłe zaskoczenie, inteligentnie się zachował... z bramkarzem AELu jest chyba nie najlepiej... ;|
Nie wiem, ale już miałem spisać Naughtona na straty, jak zwalił tą pierwszą akcję, a tu miłe zaskoczenie, inteligentnie się zachował... z bramkarzem AELu jest chyba nie najlepiej... ;|
28 sierpnia 2014, 20:53 [cytuj]
Właściwie to po meczu chyba :hejka:
Właściwie to po meczu chyba :hejka:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 20:54 [cytuj]
Paulinho podawał
Paulinho podawał
1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 152 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się