Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - AEL Limassol
28 sierpnia 2014, 20:54 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Właściwie to po meczu chyba :hejka:


Właściwie to jeszcze nikt nie strzelił. :hejka:
PS: przynajmniej na moim streamie ;)
Właściwie to jeszcze nikt nie strzelił. :hejka: PS: przynajmniej na moim streamie ;)
28 sierpnia 2014, 20:54 [cytuj]
dopiero włączyłem ,co się stało ,ktoś leży jest karny tak??
dopiero włączyłem ,co się stało ,ktoś leży jest karny tak??
28 sierpnia 2014, 20:54 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Nie wiem, ale już miałem spisać Naughtona na straty, jak zwalił tą pierwszą akcję, a tu miłe zaskoczenie, inteligentnie się zachował... z bramkarzem AELu jest chyba nie najlepiej... ;|


Kaboul chyba.
Kaboul chyba
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 20:55 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
dopiero włączyłem ,co się stało ,ktoś leży jest karny tak??


Naughton dostał zajebiste podanie od Paulinho chyba i wywalczył karniaka. Leży bramkarz Limassolu, którego Kyle walcząc o piłkę trafił w twarz.
Naughton dostał zajebiste podanie od Paulinho chyba i wywalczył karniaka. Leży bramkarz Limassolu, którego Kyle walcząc o piłkę trafił w twarz
28 sierpnia 2014, 20:56 [cytuj]
@Michał

Rezerwowy bramkarz, dwa gole zaliczki i jeszcze nie strzelony karny. Chyba cudu nie będzie. No i Legiunia też zaczyna :cwaniak:
@Michał Rezerwowy bramkarz, dwa gole zaliczki i jeszcze nie strzelony karny. Chyba cudu nie będzie. No i Legiunia też zaczyna :cwaniak:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 20:57 [cytuj]
aha ,dzięki ,musiał mocno dostać..
aha ,dzięki ,musiał mocno dostać
28 sierpnia 2014, 20:59 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
@Michał

Rezerwowy bramkarz, dwa gole zaliczki i jeszcze nie strzelony karny. Chyba cudu nie będzie. No i Legiunia też zaczyna :cwaniak:


Dwa mówisz? :tak:
Dwa mówisz? :tak:
28 sierpnia 2014, 20:59 [cytuj]
Kurwa,Kane fenomen. Zapierdolić w środek bramki nie rozgrzanemu bramkarzowi :|
Kurwa,Kane fenomen. Zapierdolić w środek bramki nie rozgrzanemu bramkarzowi :|
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 20:59 [cytuj]
Kane długo czekał ,ale tak się nie strzela karnych ,jak juz w srodek to po ziemi, albo pod poprzeche
Kane długo czekał ,ale tak się nie strzela karnych ,jak juz w srodek to po ziemi, albo pod poprzeche
28 sierpnia 2014, 20:59 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Dwa mówisz? :tak:


Dwa strzelone na wyjeździe.
Dwa strzelone na wyjeździe
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 21:00 [cytuj]
hehe oj harry
hehe oj harry
28 sierpnia 2014, 21:00 [cytuj]
Nie wiem czemu ale Kane do mnie ani trochę nie przemawia. Przypomina mi trochę Pavlyuchenke. Miejmy nadzieję że ten karny się nie zemści
Nie wiem czemu ale Kane do mnie ani trochę nie przemawia. Przypomina mi trochę Pavlyuchenke. Miejmy nadzieję że ten karny się nie zemści
.upadamy na dno by odbić się od niego.
28 sierpnia 2014, 21:03 [cytuj]
Mam nadzieję, że Kane już wyleczył się ze strzelania karnych :blee:
Mam nadzieję, że Kane już wyleczył się ze strzelania karnych :blee:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 sierpnia 2014, 21:20 [cytuj]
Widać że Dembele wraca do formy, z QPR dał słabą zmianę, ale dziś już wygląda dużo lepiej
Widać że Dembele wraca do formy, z QPR dał słabą zmianę, ale dziś już wygląda dużo lepiej
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:22 [cytuj]
lennon co za podanie :brawo:
lennon co za podanie :brawo:
28 sierpnia 2014, 21:23 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
Nie wiem czemu ale Kane do mnie ani trochę nie przemawia. Przypomina mi trochę Pavlyuchenke. Miejmy nadzieję że ten karny się nie zemści


Mam tak samo jak Ty. Jak dla mnie, z całym szacunkiem i sympatią do Hurricane'a, to nie jest poziom Premier League. Przynajmniej na ten moment. I nic nie wróży jak na razie by miało się to zmienić.
Mam tak samo jak Ty. Jak dla mnie, z całym szacunkiem i sympatią do Hurricane'a, to nie jest poziom Premier League. Przynajmniej na ten moment. I nic nie wróży jak na razie by miało się to zmienić
28 sierpnia 2014, 21:28 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Mam tak samo jak Ty. Jak dla mnie, z całym szacunkiem i sympatią do Hurricane'a, to nie jest poziom Premier League. Przynajmniej na ten moment. I nic nie wróży jak na razie by miało się to zmienić


Teraz to trochę przesadziłeś. Nie jest poziom Premier League!? Skoro zdobywa gole w premier league to jest wystarczająco dobry, nie wiem czy na taką drużynę jak nasza, ale na pewno pracodawców by nie brakowało, jakbyśmy go wystawili na sprzedaż
Teraz to trochę przesadziłeś. Nie jest poziom Premier League!? Skoro zdobywa gole w premier league to jest wystarczająco dobry, nie wiem czy na taką drużynę jak nasza, ale na pewno pracodawców by nie brakowało, jakbyśmy go wystawili na sprzedaż
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:30 [cytuj]
Gooooool Kane! asysta Paulinho
Gooooool Kane! asysta Paulinho
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:31 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Mam nadzieję, że Kane już wyleczył się ze strzelania karnych :blee:


A Paulinho z rzutów rożnych.

varba powiedział/a:
Teraz to trochę przesadziłeś. Nie jest poziom Premier League!? Skoro zdobywa gole w premier league to jest wystarczająco dobry, nie wiem czy na taką drużynę jak nasza, ale na pewno pracodawców by nie brakowało, jakbyśmy go wystawili na sprzedaż


Czy ja wiem?! W każdej drużynie znalazłbym Ci przynajmniej jednego lepszego napastnika. Kane na trzeciego napastnika się nadaje, ale w pierwszym składzie chyba bym go nigdzie nie widział.
A Paulinho z rzutów rożnych. [quote=varba]Teraz to trochę przesadziłeś. Nie jest poziom Premier League!? Skoro zdobywa gole w premier league to jest wystarczająco dobry, nie wiem czy na taką drużynę jak nasza, ale na pewno pracodawców by nie brakowało, jakbyśmy go wystawili na sprzedaż
28 sierpnia 2014, 21:31 [cytuj]
Paulinho bardzo przytomnie tą piłkę zabrał, brawo
Paulinho bardzo przytomnie tą piłkę zabrał, brawo
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się