Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - AEL Limassol
28 sierpnia 2014, 21:32 [cytuj]
varba powiedział/a:
Gooooool Kane! asysta Paulinho


Czyli dwóch najsłabszych do tej pory zawodników na boisku. ;)
Czyli dwóch najsłabszych do tej pory zawodników na boisku. ;)
28 sierpnia 2014, 21:39 [cytuj]
Ja bym najsłabszym Kane'a nie nazywał tylko dlatego, że nie strzelił karnego. Z przodu działa przyzwoicie. Gorzej z Townsendem i jego znakiem firmowym, czyli strzałami w trybuny.
Ja bym najsłabszym Kane'a nie nazywał tylko dlatego, że nie strzelił karnego. Z przodu działa przyzwoicie. Gorzej z Townsendem i jego znakiem firmowym, czyli strzałami w trybuny
28 sierpnia 2014, 21:41 [cytuj]
AT - gra w kratkę - ma dobre mecze a później piach..
AT - gra w kratkę - ma dobre mecze a później piach
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2014, 21:41 [cytuj]
Jak dla mnie Paulinho pierwszy do zmiany. Mimo tej "przytomnej" asysty niczym szczególnym się nie wyróżnił. Poza tym trójka Paulinho-Sandro-Dembele funkcjonuje bardzo średnio. Przydałby się Holtby, jako klasyczna 10, żeby coś rozegrać. Strasznie niewidoczny jest również Townsend, mam nadzieję, że Pochettino skoryguje trochę taktykę i w drugiej połowie będzie to lepiej wyglądało, bo 2 celne strzały przez 45 minut z AELem to trochę mało jak na taki klub jak Tottenham.
Jak dla mnie Paulinho pierwszy do zmiany. Mimo tej "przytomnej" asysty niczym szczególnym się nie wyróżnił. Poza tym trójka Paulinho-Sandro-Dembele funkcjonuje bardzo średnio. Przydałby się Holtby, jako klasyczna 10, żeby coś rozegrać. Strasznie niewidoczny jest również Townsend, mam nadzieję, że Pochettino skoryguje trochę taktykę i w drugiej połowie będzie to lepiej wyglądało, bo 2 celne strzały przez 45 minut z AELem to trochę mało jak na taki klub jak Tottenham
28 sierpnia 2014, 21:43 [cytuj]
Racja, do zmiany Tysiąc i Paulinho. Bardzo słabo dzisiaj, Brazylijczyk nie nadaje się na rozgrywającego, tam powinien grać ktoś bardziej kreatywny(Holtby).
Racja, do zmiany Tysiąc i Paulinho. Bardzo słabo dzisiaj, Brazylijczyk nie nadaje się na rozgrywającego, tam powinien grać ktoś bardziej kreatywny(Holtby)
28 sierpnia 2014, 21:44 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Jak dla mnie Paulinho pierwszy do zmiany. Mimo tej "przytomnej" asysty niczym szczególnym się nie wyróżnił. Poza tym trójka Paulinho-Sandro-Dembele funkcjonuje bardzo średnio. Przydałby się Holtby, jako klasyczna 10, żeby coś rozegrać. Strasznie niewidoczny jest również Townsend, mam nadzieję, że Pochettino skoryguje trochę taktykę i w drugiej połowie będzie to lepiej wyglądało, bo 2 celne strzały przez 45 minut z AELem to trochę mało jak na taki klub jak Tottenham


Townsend niewidoczny? A kto strzela z każdej możliwej pozycji? Kto strzela kilka metrów nad bramka ? Az za bardzo jest dzisiaj widoczny.
Townsend niewidoczny? A kto strzela z każdej możliwej pozycji? Kto strzela kilka metrów nad bramka ? Az za bardzo jest dzisiaj widoczny
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 21:47 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Czyli dwóch najsłabszych do tej pory zawodników na boisku. ;)


ty chyba inny mecz oglądasz niż wszyscy
ty chyba inny mecz oglądasz niż wszyscy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:51 [cytuj]
Troszkę kreatywności brakuje nam w środku, Holtby by się przydał. Po za tym jest ok. Kontrolujemy sytuację bez szarżowania, AEL nie robi sztycha. Nie ma się do czego za bardzo przyczepić.
Troszkę kreatywności brakuje nam w środku, Holtby by się przydał. Po za tym jest ok. Kontrolujemy sytuację bez szarżowania, AEL nie robi sztycha. Nie ma się do czego za bardzo przyczepić
28 sierpnia 2014, 21:52 [cytuj]
Hotby za P8
Azza na prawe za AT
- a na lewą flankę Chadli
Hotby za P8 Azza na prawe za AT - a na lewą flankę Chadli
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2014, 21:53 [cytuj]
varba powiedział/a:
ty chyba inny mecz oglądasz niż wszyscy


A co twoim zdaniem oni grają?! Paulinho biega, jakby przypadkowo się znalazł na boisku, jakby pierwszy raz grał. A Kane oprócz tego, że wybiegł do tej kontry to zmarnował znakomitą sytuację, karnego i też za dużo się kolegom do jakiegoś zagrania nie pokazuje.
A co twoim zdaniem oni grają?! Paulinho biega, jakby przypadkowo się znalazł na boisku, jakby pierwszy raz grał. A Kane oprócz tego, że wybiegł do tej kontry to zmarnował znakomitą sytuację, karnego i też za dużo się kolegom do jakiegoś zagrania nie pokazuje
28 sierpnia 2014, 21:56 [cytuj]
Nie wiem jak dla was ale dla mnie przechwycenie piłki i wystawienie pateli dla Kane'a jest bardziej wartościowe niż robienie wiatru, z którego nic nie wynika. Paulinho zrobił gola z niczego, jakby to był Holtby to by się wszyscy osrali z zachwytu po pachy
Nie wiem jak dla was ale dla mnie przechwycenie piłki i wystawienie pateli dla Kane'a jest bardziej wartościowe niż robienie wiatru, z którego nic nie wynika. Paulinho zrobił gola z niczego, jakby to był Holtby to by się wszyscy osrali z zachwytu po pachy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:57 [cytuj]
A jak tam obrona, bo niestety nie oglądam?
A jak tam obrona, bo niestety nie oglądam?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 sierpnia 2014, 21:58 [cytuj]
Paaaaaaaaulinho!!!! na zamknięcie ....
Paaaaaaaaulinho!!!! na zamknięcie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:58 [cytuj]
Najsłabszy na boisku gooooooooool gooooooool
Najsłabszy na boisku gooooooooool gooooooool
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 21:58 [cytuj]
o proszę (ale i tak bym go sprzedał :D )
o proszę (ale i tak bym go sprzedał :D )
28 sierpnia 2014, 21:59 [cytuj]
od teraz będę siedział cicho :milczek:
od teraz będę siedział cicho :milczek:
28 sierpnia 2014, 22:00 [cytuj]
varba powiedział/a:
Najsłabszy na boisku gooooooooool gooooooool


Teraz akurat zrobił to ładnie. :brawo::brawo::brawo:

MatMar powiedział/a:
A jak tam obrona, bo niestety nie oglądam?


Jak na razie solidnie, ale nie jest wystawiana na jakieś ciężkie próby. :ok:
Teraz akurat zrobił to ładnie. :brawo::brawo::brawo: [quote=MatMar]A jak tam obrona, bo niestety nie oglądam?
28 sierpnia 2014, 22:01 [cytuj]
Jak myślicie będzie gdzieś do pobrania cały ten dzisiejszy mecz? Bo chętnie bym sobie obejrzał, ale dopiero co wróciłem. : /
Jak myślicie będzie gdzieś do pobrania cały ten dzisiejszy mecz? Bo chętnie bym sobie obejrzał, ale dopiero co wróciłem. : /
28 sierpnia 2014, 22:04 [cytuj]
to powołanie do repy - uderzyło jak sodówka do głowy AT
to powołanie do repy - uderzyło jak sodówka do głowy AT
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2014, 22:05 [cytuj]
http://livefootballvideo.com/fullmatch ja tutaj ogladalem mecz z qpr w dobrej jakosci, moze wrzuca tez dzisiejszy
http://livefootballvideo.com/fullmatch ja tutaj ogladalem mecz z qpr w dobrej jakosci, moze wrzuca tez dzisiejszy
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 122 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się