Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - AEL Limassol
28 sierpnia 2014, 22:05 [cytuj]
Kaboul co to było :krzyk: tyle miejsca mu dał że jestem w szoku :zmeczony:
Kaboul co to było :krzyk: tyle miejsca mu dał że jestem w szoku :zmeczony:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 sierpnia 2014, 22:07 [cytuj]
Co do meczu , mam nadzieje ze zobacze Sandro w skladzie na Lfc bo dzisiaj pokazuje ze to miejsce mu sie nalezy...
Co do meczu , mam nadzieje ze zobacze Sandro w skladzie na Lfc bo dzisiaj pokazuje ze to miejsce mu sie nalezy
28 sierpnia 2014, 22:08 [cytuj]
varba powiedział/a:
Kaboul co to było :krzyk: tyle miejsca mu dał że jestem w szoku :zmeczony:


Mam wrażenie, że obrona się trochę rozluźniła po tym drugim golu: właśnie ta sytuacja Gikiewicza, czy niedokładne podania...
Mam wrażenie, że obrona się trochę rozluźniła po tym drugim golu: właśnie ta sytuacja Gikiewicza, czy niedokładne podania
28 sierpnia 2014, 22:09 [cytuj]
Royal powiedział/a:
Co do meczu , mam nadzieje ze zobacze Sandro w skladzie na Lfc bo dzisiaj pokazuje ze to miejsce mu sie nalezy


Nie chcę Cię martwić, ale zapewne zobaczysz Bentaleba. A Sandro faktycznie gra dzisiaj nieźle...
Nie chcę Cię martwić, ale zapewne zobaczysz Bentaleba. A Sandro faktycznie gra dzisiaj nieźle
28 sierpnia 2014, 22:09 [cytuj]
Royal powiedział/a:
Co do meczu , mam nadzieje ze zobacze Sandro w skladzie na Lfc bo dzisiaj pokazuje ze to miejsce mu sie nalezy


Kapu również grał świetnie, więc bez sensu cokolwiek tu zmieniać.
Kapu również grał świetnie, więc bez sensu cokolwiek tu zmieniać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 sierpnia 2014, 22:11 [cytuj]
Lennon - na prawej - męki ---- jak DELFIN W STUDNI
Lennon - na prawej - męki ---- jak DELFIN W STUDNI
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 sierpnia 2014, 22:12 [cytuj]
Na gorna czesc tabeli gralbym Sandro zamiast Capoue, ma lepsze odbiory po ktorych moze pojsc szybka kontra, jak trzeba przetrzymac pile dluzej z ekipami typu QPR to wtedy Capoue
Na gorna czesc tabeli gralbym Sandro zamiast Capoue, ma lepsze odbiory po ktorych moze pojsc szybka kontra, jak trzeba przetrzymac pile dluzej z ekipami typu QPR to wtedy Capoue
28 sierpnia 2014, 22:13 [cytuj]
karny :D
karny :D
28 sierpnia 2014, 22:13 [cytuj]
Ale akcja, szkoda że to nie wpadło... niezłe podanie Kane'a.
EDIT. No ciekawe kto teraz podejdzie do tego karniaka.
EDIT 2. Uff... przez chwilę myślałem, że to pójdzie w trybuny, jak reszta jego strzałów. :F
Ale akcja, szkoda że to nie wpadło... niezłe podanie Kane'a. EDIT. No ciekawe kto teraz podejdzie do tego karniaka. EDIT 2. Uff... przez chwilę myślałem, że to pójdzie w trybuny, jak reszta jego strzałów. :F
28 sierpnia 2014, 22:14 [cytuj]
no, towsend pokazał jak się strzela karne:ok:
no, towsend pokazał jak się strzela karne:ok:
28 sierpnia 2014, 22:15 [cytuj]
Każdy kto został na forum opierdolony strzelił dziś bramkę :mysli:
Każdy kto został na forum opierdolony strzelił dziś bramkę :mysli:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 22:15 [cytuj]
Szkoda, że Kane nie podszedł.
Szkoda, że Kane nie podszedł
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 22:16 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Każdy kto został na forum opierdolony strzelił dziś bramkę :mysli:


Wychodzi na to, że częściej trzeba opierdalać naszych zawodników tutaj. To może zdobędziemy mistrzostwo :P
Wychodzi na to, że częściej trzeba opierdalać naszych zawodników tutaj. To może zdobędziemy mistrzostwo :P
28 sierpnia 2014, 22:18 [cytuj]
Michał powiedział/a:
Wychodzi na to, że częściej trzeba opierdalać naszych zawodników tutaj. To może zdobędziemy mistrzostwo :P


O to ,to :tak: tylko ,że w tamtym sezonie się tym nie przejmowali :P
O to ,to :tak: tylko ,że w tamtym sezonie się tym nie przejmowali :P
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
28 sierpnia 2014, 22:19 [cytuj]
Czemu Holtby i Veljkovic dalej siedzą na ławce? :wnerw:
Czemu Holtby i Veljkovic dalej siedzą na ławce? :wnerw:
28 sierpnia 2014, 22:22 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Czemu Holtby i Veljkovic dalej siedzą na ławce? :wnerw:


Holtby już czeka przy linii na wejście :D

EDIT. Jest i Veljkovic. Pewnie za Kabsa. Co nam się Paulinho z Kanem rozegrali. Chyba muszę odszczekać, co wcześniej powiedziałem.
Holtby już czeka przy linii na wejście :D EDIT. Jest i Veljkovic. Pewnie za Kabsa. Co nam się Paulinho z Kanem rozegrali. Chyba muszę odszczekać, co wcześniej powiedziałem
28 sierpnia 2014, 22:32 [cytuj]
Paulinho szalony! :D
Paulinho szalony! :D
28 sierpnia 2014, 22:34 [cytuj]
Vlad gra bardzo fajne spotkanie, być może Poch jeszcze go nie skreślił do końca. Znów niewiele daje drużynie Azza, nie jest w najwyższej formie, trzeba to przyznać. Podoba mi się gra w ofensywie Daviesa, nie jest takim jeźdźcem bez głowy jak Rose.

a co do Hotlby'ego to mam nadzieję, że dostanie. Nie żeby były nam bardzo potrzebne jego umiejętności, ale gość ma świetny charakter i czasem ta jego waleczność może się przydać
Vlad gra bardzo fajne spotkanie, być może Poch jeszcze go nie skreślił do końca. Znów niewiele daje drużynie Azza, nie jest w najwyższej formie, trzeba to przyznać. Podoba mi się gra w ofensywie Daviesa, nie jest takim jeźdźcem bez głowy jak Rose. a co do Hotlby'ego to mam nadzieję, że dostanie. Nie żeby były nam bardzo potrzebne jego umiejętności, ale gość ma świetny charakter i czasem ta jego waleczność może się przydać
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
28 sierpnia 2014, 22:43 [cytuj]
Futbol to biznes, pewnie jest to na zasadzie odejdzie Holtby albo Paulinho, maja podobna charakterystyke. Waleczni, wybiegani tylko ze brazylijczyk po slabych MS nie wart tego co po za niego zaplacilismy a na Holtbym mozna zarobic. Proste
Futbol to biznes, pewnie jest to na zasadzie odejdzie Holtby albo Paulinho, maja podobna charakterystyke. Waleczni, wybiegani tylko ze brazylijczyk po slabych MS nie wart tego co po za niego zaplacilismy a na Holtbym mozna zarobic. Proste
http://wilczki.tumblr.com/
28 sierpnia 2014, 22:43 [cytuj]
:brawo:
no to jutro losowanie
:brawo: no to jutro losowanie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się