Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Partizan vs Spurs
18 września 2014, 18:01 [cytuj]
Team v Partizan: Lloris (C); Naughton, Fazio, Vertonghen, Davies; Bentaleb, Stambouli; Lennon, Paulinho, Townsend; Kane.
Here are our substitutes tonight: Vorm, Chiriches, Dier, Capoue, Eriksen, Lamela, Soldado.

spoko skład, trochę szkoda, że nie gra Vorm no i liczę, że w 2 połowie wejdzie Soldado.
Team v Partizan: Lloris (C); Naughton, Fazio, Vertonghen, Davies; Bentaleb, Stambouli; Lennon, Paulinho, Townsend; Kane. Here are our substitutes tonight: Vorm, Chiriches, Dier, Capoue, Eriksen, Lamela, Soldado. spoko skład, trochę szkoda, że nie gra Vorm no i liczę, że w 2 połowie wejdzie Soldado
18 września 2014, 18:07 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Soldado nawet przegrywa rywalizacje z Kane. Coś czuje, ze już niedługo się pożegnamy z Hiszpanem i dobrze, bo od poczatku było widać, ze nie pasuje do Tottenhamu i nie radzi sobie w Anglii.

Dzisiaj stawiam na zwyciestwo 2:1 :)
dopiero wrócił po urazie, także możliwe, że nie chciał go wystawiać na pełne 90 minut ;)
dopiero wrócił po urazie, także możliwe, że nie chciał go wystawiać na pełne 90 minut ;)
18 września 2014, 18:12 [cytuj]
Faza i Janek na stoperze :]
Faza i Janek na stoperze :]
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 września 2014, 19:01 [cytuj]
już poprzeczka Kane'a ;d
już poprzeczka Kane'a ;d
18 września 2014, 19:07 [cytuj]
Ale Partizan ma zajebisty doping :brawo:
Ale Partizan ma zajebisty doping :brawo:
18 września 2014, 19:14 [cytuj]
macie jakieś sensowne linki? :bezradny:
macie jakieś sensowne linki? :bezradny:
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
18 września 2014, 19:18 [cytuj]
http://www.futbolhd.pl/stream2.php

co Kane gra kaszane...
http://www.futbolhd.pl/stream2.php co Kane gra kaszane
18 września 2014, 19:47 [cytuj]
Gdybym nie wiedział, pomyślałbym że trenuje nas nadal Villas-Boas. Kopanie bez sensu daleko od pola karnego rywali, a najgorsze jest to, że to jakieś ogóry z Serbii.
Gdybym nie wiedział, pomyślałbym że trenuje nas nadal Villas-Boas. Kopanie bez sensu daleko od pola karnego rywali, a najgorsze jest to, że to jakieś ogóry z Serbii
18 września 2014, 19:49 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Gdybym nie wiedział, pomyślałbym że trenuje nas nadal Villas-Boas. Kopanie bez sensu daleko od pola karnego rywali, a najgorsze jest to, że to jakieś ogóry z Serbii
strasznie to wygląda w ofensywnie, jedynie Townsend coś próbuje, Kane to jest dramat od razu do zmiany. W defensywnie troche lepiej, ale przecież nie po remis tutaj przyjechaliśmy. Aaa zapomniałbym, dopiero pod koniec zobaczyłem, że na boisku jest Bentaleb :O chyba miał z 2 kontakty z piłką
strasznie to wygląda w ofensywnie, jedynie Townsend coś próbuje, Kane to jest dramat od razu do zmiany. W defensywnie troche lepiej, ale przecież nie po remis tutaj przyjechaliśmy. Aaa zapomniałbym, dopiero pod koniec zobaczyłem, że na boisku jest Bentaleb :O chyba miał z 2 kontakty z piłką
18 września 2014, 20:01 [cytuj]
Stambouli nie zachwyca tak szczerze mówiąc. Tylko Townsend coś walczy, reszta jakby grała zachowawczo. Fazio jeden poważny błąd, Lennona w ogóle nie widać (gdzie się podział ten chłopak????), Kane niech gra do końca, czuję, że coś wsadzi (sęk w tym, żeby do odpowiedniej bramki). Capoue za Stambouliego i jedziemy:)
Stambouli nie zachwyca tak szczerze mówiąc. Tylko Townsend coś walczy, reszta jakby grała zachowawczo. Fazio jeden poważny błąd, Lennona w ogóle nie widać (gdzie się podział ten chłopak????), Kane niech gra do końca, czuję, że coś wsadzi (sęk w tym, żeby do odpowiedniej bramki). Capoue za Stambouliego i jedziemy:)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
18 września 2014, 20:04 [cytuj]
Townsend tragedia, Kane tragedia. Chyba nic z nich nie będzie... : / Chciałbym coś pozytywnego zobaczyć ale nie da się. Verts, Bentaleb, Paulinho in plus. Davies słabe rożne.
Townsend tragedia, Kane tragedia. Chyba nic z nich nie będzie... : / Chciałbym coś pozytywnego zobaczyć ale nie da się. Verts, Bentaleb, Paulinho in plus. Davies słabe rożne
18 września 2014, 20:07 [cytuj]
Mateusz powiedział/a:
Townsend tragedia, Kane tragedia. Chyba nic z nich nie będzie... : / Chciałbym coś pozytywnego zobaczyć ale nie da się. Verts, Bentaleb, Paulinho in plus. Davies słabe rożne
Townsend to przecież jedyny na boisku który coś próbuje.. a jak mu nie wyjdzie to przynajmniej wraca. A Bentaleba gdzie widziałeś?
Townsend to przecież jedyny na boisku który coś próbuje.. a jak mu nie wyjdzie to przynajmniej wraca. A Bentaleba gdzie widziałeś?
18 września 2014, 20:13 [cytuj]
Jak dla mnie każdy z przodu gra kaszanę a na dodatek piłkarze Partizana zobaczyli, że nie taki diabeł straszny jak go malują i zaczęli śmielej atakować. Przydałby się ktoś kreatywny w środku, bo Paulinho i Stambouli raczej się nie nadają a Bentaleba nigdzie nie widać.
Jak dla mnie każdy z przodu gra kaszanę a na dodatek piłkarze Partizana zobaczyli, że nie taki diabeł straszny jak go malują i zaczęli śmielej atakować. Przydałby się ktoś kreatywny w środku, bo Paulinho i Stambouli raczej się nie nadają a Bentaleba nigdzie nie widać
18 września 2014, 20:18 [cytuj]
Bentaleb? Gra do przodu, ciekawe zagranie do Lennona, no ale Ty widziałeś jego dwa kontakty z piłką to o czym gadamy. Townsend TRAGEDIA.
Bentaleb? Gra do przodu, ciekawe zagranie do Lennona, no ale Ty widziałeś jego dwa kontakty z piłką to o czym gadamy. Townsend TRAGEDIA
18 września 2014, 20:20 [cytuj]
Niestety ale mam wrażenie, że nasi mentalnie nastawieni są, że ich dzisiejszy przeciwnik jest dwa razy lepszy i może dowieziemy remis broniąc się do końca meczu. Druga sprawa to brak jakiegoś zmiennika rozgrywającego, który w takim meczu mógłby się wykazać. Wychodzi, że nie mamy nikogo takiego i z przodu jest brak pomysłu oraz piach.
Niestety ale mam wrażenie, że nasi mentalnie nastawieni są, że ich dzisiejszy przeciwnik jest dwa razy lepszy i może dowieziemy remis broniąc się do końca meczu. Druga sprawa to brak jakiegoś zmiennika rozgrywającego, który w takim meczu mógłby się wykazać. Wychodzi, że nie mamy nikogo takiego i z przodu jest brak pomysłu oraz piach
18 września 2014, 20:20 [cytuj]
Mateusz powiedział/a:
Bentaleb? Gra do przodu, ciekawe zagranie do Lennona, no ale Ty widziałeś jego dwa kontakty z piłką to o czym gadamy. Townsend TRAGEDIA
nie kłóćmy się o wybieranie najlepszego z najgorszych :D, oby teraz po zmianach coś ruszyło
nie kłóćmy się o wybieranie najlepszego z najgorszych :D, oby teraz po zmianach coś ruszyło
18 września 2014, 20:21 [cytuj]
kurde Azza też już chyba swoje najlepsze lata ma za sobą. Tak to jest jak największym atutem zawodnika jest szybkość
kurde Azza też już chyba swoje najlepsze lata ma za sobą. Tak to jest jak największym atutem zawodnika jest szybkość
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
18 września 2014, 20:29 [cytuj]
To chyba meczu z Sunderlandem nie widziałeś jak Lennon zapierdalał powrotnie szybciej od Yedlina pare dni temu
To chyba meczu z Sunderlandem nie widziałeś jak Lennon zapierdalał powrotnie szybciej od Yedlina pare dni temu
18 września 2014, 20:33 [cytuj]
chyba nie miałem przyjemności obejrzeć Lennona, bo od 85. minuty musiałem przerwać oglądanie :rotfl:
chyba nie miałem przyjemności obejrzeć Lennona, bo od 85. minuty musiałem przerwać oglądanie :rotfl:
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 55 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się