Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Partizan vs Spurs
18 września 2014, 20:35 [cytuj]
Jak nic zaraz Partizan coś wklepie. Taką grą to prosto do Warszawy Spursi :rotfl:
Jak nic zaraz Partizan coś wklepie. Taką grą to prosto do Warszawy Spursi :rotfl:
18 września 2014, 20:43 [cytuj]
najsmutniejsze jest to, że nie mieliśmy chyba ani jednego celnego strzału :szok:
najsmutniejsze jest to, że nie mieliśmy chyba ani jednego celnego strzału :szok:
18 września 2014, 20:51 [cytuj]
Kpina z kibiców kurwa. Oglądam praktycznie wszystko nawet te pre sezony ale to jest jakiś antyfutbol. Trudno się to ogląda. Zawsze myślałem że takie mecze typu Real - Fiorentina na narodowym to przaśne widowisko ale to przebiło.
Kpina z kibiców kurwa. Oglądam praktycznie wszystko nawet te pre sezony ale to jest jakiś antyfutbol. Trudno się to ogląda. Zawsze myślałem że takie mecze typu Real - Fiorentina na narodowym to przaśne widowisko ale to przebiło
18 września 2014, 20:57 [cytuj]
Gra wyglądała niemal identycznie jak za AVB. Widział ktoś różnicę? W drugiej połowie Partizan na spokojnie konstruował ataki na naszej połowie. Z przodu nie było NIC, dobrze chociaż że obrona bez klopsów, chociaż Davies był dziś do niczego.
Gra wyglądała niemal identycznie jak za AVB. Widział ktoś różnicę? W drugiej połowie Partizan na spokojnie konstruował ataki na naszej połowie. Z przodu nie było NIC, dobrze chociaż że obrona bez klopsów, chociaż Davies był dziś do niczego
18 września 2014, 20:57 [cytuj]
Może jakieś zmiany są w stylu gry pierwszej jedenastki ale nasi zmiennicy nadal grają jak za dawnych trenerów. Piach i zero pomysłu/umiejętności z przodu. Do tego po raz kolejny w tym sezonie oddajemy środek pola przeciwnikowi, tam nie widzę walki o piłkę. Niby mamy DM a sytuacja z 67 minuty gdy piłka przy wolnym ataku trafia na środek i zawodnik wchodzi niemal w pole karne jak masło pokazuje jak czyścimy przedpole. Ciężko to się dziś oglądało
Może jakieś zmiany są w stylu gry pierwszej jedenastki ale nasi zmiennicy nadal grają jak za dawnych trenerów. Piach i zero pomysłu/umiejętności z przodu. Do tego po raz kolejny w tym sezonie oddajemy środek pola przeciwnikowi, tam nie widzę walki o piłkę. Niby mamy DM a sytuacja z 67 minuty gdy piłka przy wolnym ataku trafia na środek i zawodnik wchodzi niemal w pole karne jak masło pokazuje jak czyścimy przedpole. Ciężko to się dziś oglądało
18 września 2014, 20:59 [cytuj]
Co tu dużo pisać, słabiutki mecz, brak pomysłu, KREATYWNOŚCI.. a co najważniejsze strzałów na bramke.

http://www.livesports.pl/mecz/G4OFH6yI/#statystyki-meczu;0 :bezradny:
Co tu dużo pisać, słabiutki mecz, brak pomysłu, KREATYWNOŚCI.. a co najważniejsze strzałów na bramke. http://www.livesports.pl/mecz/G4OFH6yI/#statystyki-meczu;0 :bezradny:
18 września 2014, 21:02 [cytuj]
Pierwsza połowa była słaba ale druga to był koszmar. Myślałem, że MP wpłynie trochę na nich w przerwie... Takie ogórki to zawsze niewiadoma, raz się ich przechodzi gładko raz jest tak jak dzisiaj. Trudno.
Pierwsza połowa była słaba ale druga to był koszmar. Myślałem, że MP wpłynie trochę na nich w przerwie... Takie ogórki to zawsze niewiadoma, raz się ich przechodzi gładko raz jest tak jak dzisiaj. Trudno
18 września 2014, 21:36 [cytuj]
Czuję wypieki na pysku po tym "meczu". Z zażenowaniem się to oglądało.

PS: bez Eriksena nasza kreatywność leży, kwiczy i robi pod siebie...
Czuję wypieki na pysku po tym "meczu". Z zażenowaniem się to oglądało. PS: bez Eriksena nasza kreatywność leży, kwiczy i robi pod siebie
COYS!
18 września 2014, 22:35 [cytuj]
:|
strzały na bramkę: 2
celne : 0
tak gra 12 pod wzg. finansowym zespół na świecie ! :krzyk:
---
ciężkie czasy nastały
:| strzały na bramkę: 2 celne : 0 tak gra 12 pod wzg. finansowym zespół na świecie ! :krzyk: --- ciężkie czasy nastały
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 września 2014, 22:38 [cytuj]
drewienka do wyprzedania - im wcześniej tym lepiej:
P8 i "Andrzej Tysiąc Zwodów i Jeden Strzał"
drewienka do wyprzedania - im wcześniej tym lepiej: P8 i "Andrzej Tysiąc Zwodów i Jeden Strzał"
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
18 września 2014, 22:48 [cytuj]
niestety nie oglądałem, miałem zamiar obejrzeć jutro, no ale bez przesady:P
a jak w ostatnim meczu skojarzyłem naszą gre z grą za czasów AVB to miałem włączyć TV...:rotfl:
niestety nie oglądałem, miałem zamiar obejrzeć jutro, no ale bez przesady:P a jak w ostatnim meczu skojarzyłem naszą gre z grą za czasów AVB to miałem włączyć TV...:rotfl:
19 września 2014, 01:00 [cytuj]
Panowie, za AVB wygrywaliśmy w LE prawie wszystko, więc nie porównywałbym MP do wielkiego AVB, który prowadzi Zenit bardzo dobrze. :hejka:
Panowie, za AVB wygrywaliśmy w LE prawie wszystko, więc nie porównywałbym MP do wielkiego AVB, który prowadzi Zenit bardzo dobrze. :hejka:
LMAO
19 września 2014, 05:37 [cytuj]
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, z żalem patrzylo się na to co nasi piłkarze wyprawiają. Ciężko wskazać choć dwie, trzy osoby które grały na swoim dobrym poziomie, bo najzwyczajniej w świecie takich we wczorajszym meczu w naszej drużynie nie było. Liczyłem na dobre wejście do drużyny Fazio, ale zagrał bardzo słabo i popełnił dużo błędów. Po Stamboulim tez oczekuje dużo więcej. Szkoda ze nie może nawet z takim rywalem zainkasowac łatwe trzy punkty, tylko musimy się cieszyć ze nie przegraliśmy bo to Partizan był wczoraj lepsza drużyna.
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, z żalem patrzylo się na to co nasi piłkarze wyprawiają. Ciężko wskazać choć dwie, trzy osoby które grały na swoim dobrym poziomie, bo najzwyczajniej w świecie takich we wczorajszym meczu w naszej drużynie nie było. Liczyłem na dobre wejście do drużyny Fazio, ale zagrał bardzo słabo i popełnił dużo błędów. Po Stamboulim tez oczekuje dużo więcej. Szkoda ze nie może nawet z takim rywalem zainkasowac łatwe trzy punkty, tylko musimy się cieszyć ze nie przegraliśmy bo to Partizan był wczoraj lepsza drużyna
19 września 2014, 08:09 [cytuj]
Hades -przecież to za AVB zaczęliśmy LE 2 lata temu od 3 remisów w grupie- z Lazio, Mariborem i Panathinaikosem.A rezerwami LE nie wygramy, co udowodnił już Hary Redknapp.
Fazio akurat zagrał nieźle, musi się jeszcze wpasować w drużynę. Dziwne, że MP uważa duet Verts, Fazio za rezerwowy-moim zdaniem powinni grać w lidze.Najgorsze jednak, że graliśmy mecz z Partizanem bez rozgrywającego. Co więcej nasze letnie transfery rozczarowują i ciągle dotkliwie doskwiera nam brak napastnika. Tylko w kwestii obrony możemy być optymistami, najgorzej,że nie wiem , czy w kwestii trenera też powinniśmy...
Hades -przecież to za AVB zaczęliśmy LE 2 lata temu od 3 remisów w grupie- z Lazio, Mariborem i Panathinaikosem.A rezerwami LE nie wygramy, co udowodnił już Hary Redknapp. Fazio akurat zagrał nieźle, musi się jeszcze wpasować w drużynę. Dziwne, że MP uważa duet Verts, Fazio za rezerwowy-moim zdaniem powinni grać w lidze.Najgorsze jednak, że graliśmy mecz z Partizanem bez rozgrywającego. Co więcej nasze letnie transfery rozczarowują i ciągle dotkliwie doskwiera nam brak napastnika. Tylko w kwestii obrony możemy być optymistami, najgorzej,że nie wiem , czy w kwestii trenera też powinniśmy
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się