Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham- Besiktas
2 października 2014, 23:20 [cytuj]
Vlad powinien trenować z juniorami, może oni by go czegoś nauczyli a wyciągnąć stamtąd Velijkovicia który grał z drużyną w sparingach i grał przyzwoicie, poza tym jest młody, perspektywiczny i nie wiedzieć czemu nie gra ani w pucharach ani nie jest nigdzie wypożyczony.
Vlad powinien trenować z juniorami, może oni by go czegoś nauczyli a wyciągnąć stamtąd Velijkovicia który grał z drużyną w sparingach i grał przyzwoicie, poza tym jest młody, perspektywiczny i nie wiedzieć czemu nie gra ani w pucharach ani nie jest nigdzie wypożyczony
2 października 2014, 23:34 [cytuj]
Vlad zrobił swoje w tym meczu - to fakt. Ale nie tylko on był słabym ogniwem drużyny. Nie zabłysneły ponownie dwa drewienka -> Andros i Paulinho ! Bentaleb bardzo nierówny występ. No i nasz gwiazdor ostatnich dni Adebayor - nie da się patrzeć na jego podejśćie do gry. Mam nadzije, że Kane posadzi go na ławie już niebawem.
Spurs B napweno nie wygrają pucharu kabanosa - ale przy odrobinie szczęścia może wyjdziemy z grupy.
Vlad zrobił swoje w tym meczu - to fakt. Ale nie tylko on był słabym ogniwem drużyny. Nie zabłysneły ponownie dwa drewienka -> Andros i Paulinho ! Bentaleb bardzo nierówny występ. No i nasz gwiazdor ostatnich dni Adebayor - nie da się patrzeć na jego podejśćie do gry. Mam nadzije, że Kane posadzi go na ławie już niebawem. Spurs B napweno nie wygrają pucharu kabanosa - ale przy odrobinie szczęścia może wyjdziemy z grupy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 października 2014, 00:20 [cytuj]
Na ogół nie lubię podejmować pochopnych decyzji, ale Chiriches to w ektraklasie może grać, a nie u nas. Jak można w końcówce robić takie rzeczy. Najpierw się machnął a później ratował ręką w polu karnym. Dwa błędy w jednej interwencji, dla mnie to koniec drogi. Pieniądze wyrzucone w błoto. Brak szacunku dla kolegów z drużyny i kibiców.
Na ogół nie lubię podejmować pochopnych decyzji, ale Chiriches to w ektraklasie może grać, a nie u nas. Jak można w końcówce robić takie rzeczy. Najpierw się machnął a później ratował ręką w polu karnym. Dwa błędy w jednej interwencji, dla mnie to koniec drogi. Pieniądze wyrzucone w błoto. Brak szacunku dla kolegów z drużyny i kibiców
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 października 2014, 00:43 [cytuj]
Chirichesa jeszcze dzisiaj powinni deportować i zablokować dla niego granice. Brak słów, od zawsze mówię, że to gówno, a nie obrońca i dzisiaj to wszystko się potwierdza. Niech spieprza czym prędzej do tej Rumunii.
Chirichesa jeszcze dzisiaj powinni deportować i zablokować dla niego granice. Brak słów, od zawsze mówię, że to gówno, a nie obrońca i dzisiaj to wszystko się potwierdza. Niech spieprza czym prędzej do tej Rumunii
3 października 2014, 01:11 [cytuj]
ja tam zawsze go broniłem bo widziałem w nim potencjał, ale to co ostatnio robi... :/
ja tam zawsze go broniłem bo widziałem w nim potencjał, ale to co ostatnio robi... :/
3 października 2014, 08:18 [cytuj]
Pytanie która wina większa- wina Chirichesa, że nie umie grac , czy Pochettino, że tego nie widzi. A może trener jest tak dobry jak Lennon na lewym skrzydle, a Pauli na prawym.
Pytanie która wina większa- wina Chirichesa, że nie umie grac , czy Pochettino, że tego nie widzi. A może trener jest tak dobry jak Lennon na lewym skrzydle, a Pauli na prawym
3 października 2014, 19:30 [cytuj]
a co wina trenera? rotuje składem jaki ma
a co wina trenera? rotuje składem jaki ma
3 października 2014, 19:45 [cytuj]
To wina ze wolal sprzedac Dawsa ktory by walczyl do upadlego, a zostawil lamage rumuna.
To wina ze wolal sprzedac Dawsa ktory by walczyl do upadlego, a zostawil lamage rumuna
4 października 2014, 03:35 [cytuj]
[/quote]
kamildoman powiedział/a:
wnioski po meczu:
Lloris - klasa światowa, top 5 bramkarzy w tym momencie
Chiriches - nie ma prawa wyjść w meczu ligowym, najgorszy obrońca Tottenhamu jakiego pamiętam. Gorszy zapalnik od Gallasa.
Soldado - powinien dostać szansę na wykazanie się w lidze
Stambouli - fajny mecz, widać że się rozkręca i będą z niego ludzie.
na minus oprócz Vladka, Paulinho, Bentaleb z racji sporej ilości strat no i słabe zmiany Lennona i Ade

Z całym szacunkiem, ale Gallas Chirichesa to nosem wciąga.
[quote=kamildoman]wnioski po meczu: Lloris - klasa światowa, top 5 bramkarzy w tym momencie Chiriches - nie ma prawa wyjść w meczu ligowym, najgorszy obrońca Tottenhamu jakiego pamiętam. Gorszy zapalnik od Gallasa. Soldado - powinien dostać szansę na wykazanie się w lidze Stambouli - fajny mecz, widać że się rozkręca i będą z niego ludzie. na minus oprócz Vladka, Paulinho, Bentaleb z racji sporej ilości strat no i słabe zmiany Lennona i Ade
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się