Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Europejski puchary » SPURS V PARTIZAN BELGRADE
29 października 2014, 19:10 [cytuj]
Polece troche standardem bo nowy jestem ale myśle że zachęcę do zabawy :D

Jaki wynik typujecie na to spotkanie?
Kogo byście chcieli zobaczyć w składzie a kto lepiej żeby grzał ławe?
No i czy ktoś się wybiera? Mecz jest w czwartek i nie umie ludzi na niego znaleźć poza tym, trzy dni później Everton.
Polece troche standardem bo nowy jestem ale myśle że zachęcę do zabawy :D Jaki wynik typujecie na to spotkanie? Kogo byście chcieli zobaczyć w składzie a kto lepiej żeby grzał ławe? No i czy ktoś się wybiera? Mecz jest w czwartek i nie umie ludzi na niego znaleźć poza tym, trzy dni później Everton
29 października 2014, 19:29 [cytuj]
Trochę chyba za wcześnie, żeby martwić się o mecz z Partiznanem skoro po drodze mamy inne meczy. Teraz każdy myśli o Brighton
Trochę chyba za wcześnie, żeby martwić się o mecz z Partiznanem skoro po drodze mamy inne meczy. Teraz każdy myśli o Brighton
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 października 2014, 23:36 [cytuj]
kolega nie chciał, żeby go ktoś uprzedził
kolega nie chciał, żeby go ktoś uprzedził
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 października 2014, 23:38 [cytuj]
ja daje 1-1 --- dla nas Janek dla nich Ba
ja daje 1-1 --- dla nas Janek dla nich Ba
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 października 2014, 00:21 [cytuj]
Myślę, że Ba może mieć pewne problemy ze strzeleniem bramki w tym akurat meczu ;)
Myślę, że Ba może mieć pewne problemy ze strzeleniem bramki w tym akurat meczu ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 października 2014, 00:27 [cytuj]
Nie chodziło o to że ktoś będzie pierwszy. Mecz to mecz. Ja daje na 2-0 i coś czuje że Soldado się obudzi ze snu zimowego i wiosennego i letniego i jesiennego... kurde który to juz sezon :D.

Ps. wpadłem poszukać ludzi na mecz żeby raźniej bylo, tematy się same pojawiają.
Nie chodziło o to że ktoś będzie pierwszy. Mecz to mecz. Ja daje na 2-0 i coś czuje że Soldado się obudzi ze snu zimowego i wiosennego i letniego i jesiennego... kurde który to juz sezon :D. Ps. wpadłem poszukać ludzi na mecz żeby raźniej bylo, tematy się same pojawiają
30 października 2014, 00:28 [cytuj]
Tak poza tematem czytałem że Soldado ma jakies problemy z psychiką i lekka depresje. Nie wiadomo czemu nie potrafi się przełamać.
Tak poza tematem czytałem że Soldado ma jakies problemy z psychiką i lekka depresje. Nie wiadomo czemu nie potrafi się przełamać
30 października 2014, 01:05 [cytuj]
moim zdaniem, Soldżer powinien być brany pod uwagę nie tylko w napadzie ale i w pomocy ... dziś np: asysta - zejdźmy z niego! --- niech walczy - to już jest lepsze niż to statystowanie Ade
moim zdaniem, Soldżer powinien być brany pod uwagę nie tylko w napadzie ale i w pomocy ... dziś np: asysta - zejdźmy z niego! --- niech walczy - to już jest lepsze niż to statystowanie Ade
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 października 2014, 11:44 [cytuj]
Ade juz wypalony. Mysle że powinniśmy zainwestować nie w jednego a dwóch strikerów. Ade out, ewentualnie Soldado out jakby się trafiła jakaś perełka na zastepstwo. Nam trzeba goli a narazie nie ma kto ich strzelać. Hary jest dobry ale patrzeć na ilość wystąpień w następnym sezonie będzie u szczytu formy tak zeby strzelać gol w każdym meczu.
Ade juz wypalony. Mysle że powinniśmy zainwestować nie w jednego a dwóch strikerów. Ade out, ewentualnie Soldado out jakby się trafiła jakaś perełka na zastepstwo. Nam trzeba goli a narazie nie ma kto ich strzelać. Hary jest dobry ale patrzeć na ilość wystąpień w następnym sezonie będzie u szczytu formy tak zeby strzelać gol w każdym meczu

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 132 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się