Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Asteras vs. Spurs
6 listopada 2014, 17:58 [cytuj]
#THFC team: Vorm, Dier, Fazio, Vertonghen, Davies; Dembele, Stambouli; Eriksen, Lamela, Townsend; Kane

#THFC subs: McGee, Chiriches, Rose, Chadli, Mason, Paulinho, Soldado.
#THFC team: Vorm, Dier, Fazio, Vertonghen, Davies; Dembele, Stambouli; Eriksen, Lamela, Townsend; Kane #THFC subs: McGee, Chiriches, Rose, Chadli, Mason, Paulinho, Soldado
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 listopada 2014, 18:01 [cytuj]
Stosunkowo mocny skład, jestem dobrej myśli.
Stosunkowo mocny skład, jestem dobrej myśli
6 listopada 2014, 18:03 [cytuj]
Kane w wyjściowej jedenastce, czyli w lidze pewnie znowu zabójczy duet Soldado Ade... Zresztą odnoszę wrażenie, ze Kane dużo lepiej sobie radzi jak ma do pomocy innego napastnika niż jak jest sam w ataku.
Kane w wyjściowej jedenastce, czyli w lidze pewnie znowu zabójczy duet Soldado Ade... Zresztą odnoszę wrażenie, ze Kane dużo lepiej sobie radzi jak ma do pomocy innego napastnika niż jak jest sam w ataku
6 listopada 2014, 18:38 [cytuj]
Jeżeli Ade wyjdzie w podstawie na Stoke, to chyba przestanę wierzyć w Pochettino. A wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak będzie. Mam nadzieję, że Kane konsekwentnie udowodni dzisiaj, że jest na obecną chwilę naszym najlepszym napastnikiem.
Jeżeli Ade wyjdzie w podstawie na Stoke, to chyba przestanę wierzyć w Pochettino. A wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak będzie. Mam nadzieję, że Kane konsekwentnie udowodni dzisiaj, że jest na obecną chwilę naszym najlepszym napastnikiem
6 listopada 2014, 18:57 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Kane w wyjściowej jedenastce, czyli w lidze pewnie znowu zabójczy duet Soldado Ade... Zresztą odnoszę wrażenie, ze Kane dużo lepiej sobie radzi jak ma do pomocy innego napastnika niż jak jest sam w ataku



A to my mamy innego napastnika? Tylko nie mów, że Soldado się stara, bo jak to wystarczy żeby wejść do naszej '11 to w akademii jest mnóstwo chłopaków, którzy będą starać się bardziej
A to my mamy innego napastnika? Tylko nie mów, że Soldado się stara, bo jak to wystarczy żeby wejść do naszej '11 to w akademii jest mnóstwo chłopaków, którzy będą starać się bardziej
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 listopada 2014, 18:59 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Jeżeli Ade wyjdzie w podstawie na Stoke, to chyba przestanę wierzyć w Pochettino. A wszystkie znaki na niebie wskazują, że tak będzie. Mam nadzieję, że Kane konsekwentnie udowodni dzisiaj, że jest na obecną chwilę naszym najlepszym napastnikiem



A jak Soldado, który nigdy nie zdobędzie bramki, to będzie ok?
A jak Soldado, który nigdy nie zdobędzie bramki, to będzie ok?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 listopada 2014, 19:01 [cytuj]
być może w tym sezonie rzeczywiście stawiamy na LE jako naszą przepustkę do LM i stąd takie a nie inne zestawienie ... nie zapominajmy, że w chwili obecnej mamy zaledwie 5 punktów i ewentualna porażka w Grecji mogłaby nam mocno pokrzyżować plany ...

mam przeczucie, że mimo wszystko w lidze też zagra Kane, dziś wyjsciowy skład na rozegranie a od niedzieli jazda, nie widzę tego inaczej, Adebayor jest w zbyt tragicznej formie by na niego stawiać ...
być może w tym sezonie rzeczywiście stawiamy na LE jako naszą przepustkę do LM i stąd takie a nie inne zestawienie ... nie zapominajmy, że w chwili obecnej mamy zaledwie 5 punktów i ewentualna porażka w Grecji mogłaby nam mocno pokrzyżować plany ... mam przeczucie, że mimo wszystko w lidze też zagra Kane, dziś wyjsciowy skład na rozegranie a od niedzieli jazda, nie widzę tego inaczej, Adebayor jest w zbyt tragicznej formie by na niego stawiać
6 listopada 2014, 19:01 [cytuj]
transmisja jakaś jest?
transmisja jakaś jest?
6 listopada 2014, 19:02 [cytuj]
varba powiedział/a:
A jak Soldado, który nigdy nie zdobędzie bramki, to będzie ok?


Będzie OK, bo istnieje spore prawdopodobieństwo, że wypracuje ją komuś innemu. Adebayorowi się nie będzie chciało.
Będzie OK, bo istnieje spore prawdopodobieństwo, że wypracuje ją komuś innemu. Adebayorowi się nie będzie chciało
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 listopada 2014, 19:02 [cytuj]
Ale co powiedzieć o Ade? On to nawet się nie stara...
Ale co powiedzieć o Ade? On to nawet się nie stara
6 listopada 2014, 19:03 [cytuj]
varba powiedział/a:
A jak Soldado, który nigdy nie zdobędzie bramki, to będzie ok?


Varba nie czepiaj się Soldado! W końcu ostatnio dotyka piłki, biega i podaje prosto! A przecież właśnie tego po nim się spodziewaliśmy i właśnie dlatego wydano na niego 30 mln.
Varba nie czepiaj się Soldado! W końcu ostatnio dotyka piłki, biega i podaje prosto! A przecież właśnie tego po nim się spodziewaliśmy i właśnie dlatego wydano na niego 30 mln
6 listopada 2014, 19:06 [cytuj]
http://www.filmon.com/index/popout?channel_id=101&quality=low - u mnie działa
http://www.filmon.com/index/popout?channel_id=101&quality=low - u mnie działa
6 listopada 2014, 19:08 [cytuj]
mosaj dzięki wielkie ! :)
mosaj dzięki wielkie ! :)
6 listopada 2014, 19:33 [cytuj]
ale padaka, modle się o 1:0 dla nas.
ale padaka, modle się o 1:0 dla nas
6 listopada 2014, 19:41 [cytuj]
Andrzej Tysiąc!
Andrzej Tysiąc!
6 listopada 2014, 19:42 [cytuj]
Obywatel Kane!!!;)
Obywatel Kane!!!;)
6 listopada 2014, 19:42 [cytuj]
Hary Kejn skors egejn :3
Hary Kejn skors egejn :3
6 listopada 2014, 19:43 [cytuj]
Kane znów strzela ... musi być wyjściówka w meczu ze Stoke, musi ;)
Kane znów strzela ... musi być wyjściówka w meczu ze Stoke, musi ;)
6 listopada 2014, 19:46 [cytuj]
ups... ,ale i tak byl chyba spalony
ups... ,ale i tak byl chyba spalony
6 listopada 2014, 19:46 [cytuj]
Nie no, ale to co zjebał na koniec, to poziom Soldado :D Dobrze, że był spalony :D
Nie no, ale to co zjebał na koniec, to poziom Soldado :D Dobrze, że był spalony :D
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 63 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się