Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Asteras vs. Spurs
6 listopada 2014, 19:54 [cytuj]
w 25 min. pomyślałem ,że jestem chyba masochistą żeby to oglądać ,,, ale widzę ,że przynajmniej nie jestem sam :)
w 25 min. pomyślałem ,że jestem chyba masochistą żeby to oglądać ,,, ale widzę ,że przynajmniej nie jestem sam :)
6 listopada 2014, 20:03 [cytuj]
Ale ten Dier jest zajebany gównem.
Ale ten Dier jest zajebany gównem
6 listopada 2014, 20:25 [cytuj]
Jak na razie tylko Townsend na plus... Pochettino to chyba kiepski motywator, w drugiej połowie przeważa znacznie Asteras...
Jak na razie tylko Townsend na plus... Pochettino to chyba kiepski motywator, w drugiej połowie przeważa znacznie Asteras
6 listopada 2014, 20:27 [cytuj]
Jaki ten Tottenham jest chujowy. Z zespolu grajacego najpiekniejsza pilke na wyspach do... kurwa nie wiem jak to gowno nazwac...
Jaki ten Tottenham jest chujowy. Z zespolu grajacego najpiekniejsza pilke na wyspach do... kurwa nie wiem jak to gowno nazwac
6 listopada 2014, 20:48 [cytuj]
hahah co to było, ledwo go dotknął przecież
hahah co to było, ledwo go dotknął przecież
6 listopada 2014, 20:49 [cytuj]
ja pierdole, co za chujnia. Wszyscy do odjebania.
ja pierdole, co za chujnia. Wszyscy do odjebania
6 listopada 2014, 20:51 [cytuj]
Przykre to było...
Przykre to było
6 listopada 2014, 21:02 [cytuj]
Spursmaniak płakał jak oglądał :<
Spursmaniak płakał jak oglądał :<
6 listopada 2014, 21:12 [cytuj]
Niestety nie miałem okazji obejrzeć meczu. Gorsze gówno niż w spotkaniu z AV?
Niestety nie miałem okazji obejrzeć meczu. Gorsze gówno niż w spotkaniu z AV?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
6 listopada 2014, 21:18 [cytuj]
Niektórzy chyba powinni podążyc za Bale'em do Madrytu jak tak chcą łatwych zwycięstw. Są takie mecze, że trzeba wydrzeć 3 punkty i dzisiaj się udało na trudnym terenie. Dosłownie trudnym terenie, bo morda mi się sama uśmiechała jak było podanie po ziemi a nagle piłka pół metra w góre :D
Niektórzy chyba powinni podążyc za Bale'em do Madrytu jak tak chcą łatwych zwycięstw. Są takie mecze, że trzeba wydrzeć 3 punkty i dzisiaj się udało na trudnym terenie. Dosłownie trudnym terenie, bo morda mi się sama uśmiechała jak było podanie po ziemi a nagle piłka pół metra w góre :D
6 listopada 2014, 21:19 [cytuj]
Moja dziewczyna zawsze się ze mnie śmieje że niby ' wszyscy sędziowie ruchają tottenham (taka moja emocjonalna i przesadzona gadka) ale błągam dajcie jakieśvimeo czy gifa z tym karnym bo to kurwa beka. Przecież żaden sedzia by tego nie odgwizdał, -musze jej to pokazać :D
Moja dziewczyna zawsze się ze mnie śmieje że niby ' wszyscy sędziowie ruchają tottenham (taka moja emocjonalna i przesadzona gadka) ale błągam dajcie jakieśvimeo czy gifa z tym karnym bo to kurwa beka. Przecież żaden sedzia by tego nie odgwizdał, -musze jej to pokazać :D
6 listopada 2014, 22:48 [cytuj]
Dopiero z pilki wrocilem widze ze wynik na + i moi faworyci strzelaja ale z tego co czytam to mecz chyba nie zabardzo mily w ogladaniu :P
Dopiero z pilki wrocilem widze ze wynik na + i moi faworyci strzelaja ale z tego co czytam to mecz chyba nie zabardzo mily w ogladaniu :P
6 listopada 2014, 23:39 [cytuj]
Diegomir powiedział/a:
Niektórzy chyba powinni podążyc za Bale'em do Madrytu jak tak chcą łatwych zwycięstw. Są takie mecze, że trzeba wydrzeć 3 punkty i dzisiaj się udało na trudnym terenie. Dosłownie trudnym terenie, bo morda mi się sama uśmiechała jak było podanie po ziemi a nagle piłka pół metra w góre :D

spora cześć wygranych to była tylko i wyłącznie zasługa Bale, który w koncówce potrafił wydrzeć te 3 punkty, teraz nie wiem kto mógłby to zrobić, jedynie przypadek ;P

fingor powiedział/a:
w 25 min. pomyślałem ,że jestem chyba masochistą żeby to oglądać ,,, ale widzę ,że przynajmniej nie jestem sam :)

dobrze ze miałem trening ;d
spora cześć wygranych to była tylko i wyłącznie zasługa Bale, który w koncówce potrafił wydrzeć te 3 punkty, teraz nie wiem kto mógłby to zrobić, jedynie przypadek ;P [quote=fingor]w 25 min. pomyślałem ,że jestem chyba masochistą żeby to oglądać ,,, ale widzę ,że przynajmniej nie jestem sam :)
7 listopada 2014, 01:00 [cytuj]
Fazio znowu czerwona kartka. Jak na razie kiepski ten transfer...
Fazio znowu czerwona kartka. Jak na razie kiepski ten transfer
7 listopada 2014, 05:36 [cytuj]
Nie mogłem oglądać meczu i mam pytanie: jak spisywał się Vorm w bramce?
Nie mogłem oglądać meczu i mam pytanie: jak spisywał się Vorm w bramce?
7 listopada 2014, 07:27 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Nie mogłem oglądać meczu i mam pytanie: jak spisywał się Vorm w bramce?
Jeden z komentarzy na twitterze brzmiał Hugo Vorm, więc sam sobie odpowiedz :)
mosaj powiedział/a:
Kane znów strzela ... musi być wyjściówka w meczu ze Stoke, musi ;)
Jasne, to samo po pierwszym meczu z Asterasem mówiłem Koleś strzela w 90 minucie na wagę 3 punktów z AV teraz znowu ładuje gola. Ja tak naprawdę nie wiem gdzie ten Poczetino ma łeb żeby go na ławie trzymać a strzela regularnie gole.Mam ochtę porzucać mięsem ale nie będę bluzgał bo zaraz jakiś studencik znowu mi tu wyskoczy że bluzgam w każdym poście xd
Jeden z komentarzy na twitterze brzmiał Hugo Vorm, więc sam sobie odpowiedz :) [quote=mosaj]Kane znów strzela ... musi być wyjściówka w meczu ze Stoke, musi ;)
7 listopada 2014, 12:58 [cytuj]
No to bardzo ładnie a ma ktoś dostęp do jakiegoś rozszerzonego skrótu, takiego żeby ujęte było większość jego interwencji? Kiedyś gdzieś widziałem takie 10-minutówki.
No to bardzo ładnie a ma ktoś dostęp do jakiegoś rozszerzonego skrótu, takiego żeby ujęte było większość jego interwencji? Kiedyś gdzieś widziałem takie 10-minutówki
7 listopada 2014, 13:25 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
No to bardzo ładnie a ma ktoś dostęp do jakiegoś rozszerzonego skrótu, takiego żeby ujęte było większość jego interwencji? Kiedyś gdzieś widziałem takie 10-minutówki


Na oficjalnej.
Na oficjalnej
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 57 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się