Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Partizan
27 listopada 2014, 21:37 [cytuj]
Mam nieodparte wrażenie, że czterem, góra pięciu zawodnikom chce się grać i atakować. pozostali statycznie i zachowawczo
Mam nieodparte wrażenie, że czterem, góra pięciu zawodnikom chce się grać i atakować. pozostali statycznie i zachowawczo
27 listopada 2014, 21:39 [cytuj]
Ktoś mi powie o co chodzi z tymi kibicami-debilami na boisku? To nasi czy partizanowcy?
Ktoś mi powie o co chodzi z tymi kibicami-debilami na boisku? To nasi czy partizanowcy?
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 listopada 2014, 21:41 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Mam nieodparte wrażenie, że czterem, góra pięciu zawodnikom chce się grać i atakować. pozostali statycznie i zachowawczo

Czterech - pięciu to dużo jak na ten sezon ;)

Marcin108 powiedział/a:
Ktoś mi powie o co chodzi z tymi kibicami-debilami na boisku? To nasi czy partizanowcy?

Nie wiem o co chodzi, ale to chyba nie ma znaczenia. Jeśli UEFA będzie chciała wyciągać jakieś konsekwencje to wobec gospodarza, to gospodarz musi zadbać, żeby takie coś nie miało miejsca. Chociaż ja myślę, że nie będzie konsekwencji.
Czterech - pięciu to dużo jak na ten sezon ;) [quote=Marcin108]Ktoś mi powie o co chodzi z tymi kibicami-debilami na boisku? To nasi czy partizanowcy?
COYS!
27 listopada 2014, 21:45 [cytuj]
W przypadku naszych graczy na oficjalnej stronie klubu powinna być sonda odwrotna niż wszędzie, czyli wybierz najgorszego gracza meczu, może po takim głosowaniu niektórym dałoby to do myślenia
W przypadku naszych graczy na oficjalnej stronie klubu powinna być sonda odwrotna niż wszędzie, czyli wybierz najgorszego gracza meczu, może po takim głosowaniu niektórym dałoby to do myślenia
27 listopada 2014, 21:46 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
W przypadku naszych graczy na oficjalnej stronie klubu powinna być sonda odwrotna niż wszędzie, czyli wybierz najgorszego gracza meczu, może po takim głosowaniu niektórym dałoby to do myślenia


zgadzam się.
zgadzam się
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 listopada 2014, 21:46 [cytuj]
Aha, no i co? po meczu?
Aha, no i co? po meczu?
27 listopada 2014, 21:47 [cytuj]
Dopiero włączyłem transmisję. Co się dzieje???
Dopiero włączyłem transmisję. Co się dzieje???
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 21:47 [cytuj]
Co to za kurwa debile przyszli na stadion? Pewnie partizanowcy bo chyba ostatnim gościem na murawie w naszym meczu był kot, przyjechał Partizan i już problemy...
Co to za kurwa debile przyszli na stadion? Pewnie partizanowcy bo chyba ostatnim gościem na murawie w naszym meczu był kot, przyjechał Partizan i już problemy
27 listopada 2014, 21:47 [cytuj]
no i cierpliwość się skończyła :|
no i cierpliwość się skończyła :|
27 listopada 2014, 21:48 [cytuj]
ktoś wie czy wznowią czy co?
ktoś wie czy wznowią czy co?
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 listopada 2014, 21:48 [cytuj]
Palami i woda to dziadostwo...
Palami i woda to dziadostwo
27 listopada 2014, 21:48 [cytuj]
Mam nadzieję, że to Partizanowcy chcą wymusić walkower i trzy punkty, w przeciwnym razie mamy idiotów kibiców
Mam nadzieję, że to Partizanowcy chcą wymusić walkower i trzy punkty, w przeciwnym razie mamy idiotów kibiców
27 listopada 2014, 21:49 [cytuj]
WTF...
WTF
COYS!
27 listopada 2014, 21:50 [cytuj]
spiker coś ogłosił? przyspieszona przerwa czy koniec??
spiker coś ogłosił? przyspieszona przerwa czy koniec??
27 listopada 2014, 21:50 [cytuj]
tak się kończy wpuszczanie umysłowej patologii na stadion, współczuję kibicom, którzy przejechali kilkadziesiąt (kilkaset) kilometrów by obejrzeć swój zespół i muszą cierpieć przez takich ludzi
tak się kończy wpuszczanie umysłowej patologii na stadion, współczuję kibicom, którzy przejechali kilkadziesiąt (kilkaset) kilometrów by obejrzeć swój zespół i muszą cierpieć przez takich ludzi
27 listopada 2014, 21:50 [cytuj]
Dzicy przyjechali z Serbii
Dzicy przyjechali z Serbii
27 listopada 2014, 21:50 [cytuj]
mecz będzie wznowiony tak szybko jak się da, spiker ogłosił.
mecz będzie wznowiony tak szybko jak się da, spiker ogłosił
27 listopada 2014, 21:51 [cytuj]
i co, przerwany?
i co, przerwany?
27 listopada 2014, 21:51 [cytuj]
Nie przypominam sobie, żeby nasi ostatnimi czasy odwalali takie głupoty, więc stawiam, że to jednak kibice Partizana. W każdym razie - oby...
Nie przypominam sobie, żeby nasi ostatnimi czasy odwalali takie głupoty, więc stawiam, że to jednak kibice Partizana. W każdym razie - oby
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 21:52 [cytuj]
teraz juz uslyszalem, ciekawe tylko co to dokladnie oznacza ,czy wracamy na 2 polowe ,czy na 40minute i potem jeszcze przerwa dopiero?
teraz juz uslyszalem, ciekawe tylko co to dokladnie oznacza ,czy wracamy na 2 polowe ,czy na 40minute i potem jeszcze przerwa dopiero?
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 127 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się