Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Partizan
27 listopada 2014, 21:53 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
teraz juz uslyszalem, ciekawe tylko co to dokladnie oznacza ,czy wracamy na 2 polowe ,czy na 40minute i potem jeszcze przerwa dopiero?
a można w ogóle nie dograć połowy? i grać dłużej drugą? bo ja się z czymś takim nie spotkałem
a można w ogóle nie dograć połowy? i grać dłużej drugą? bo ja się z czymś takim nie spotkałem
27 listopada 2014, 21:53 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
teraz juz uslyszalem, ciekawe tylko co to dokladnie oznacza ,czy wracamy na 2 polowe ,czy na 40minute i potem jeszcze przerwa dopiero?

Na 40-tą, przynajmniej wg przepisów.
Na 40-tą, przynajmniej wg przepisów
COYS!
27 listopada 2014, 21:54 [cytuj]
Na pewno nie pominą pięciu minut meczu. Czyli po wznowieniu zagrają 5 minut i będzie znów 15 minut przerwy...
Na pewno nie pominą pięciu minut meczu. Czyli po wznowieniu zagrają 5 minut i będzie znów 15 minut przerwy
27 listopada 2014, 21:54 [cytuj]
wg jednej z fanclubowych grup na fejsie ci "kibice" wybiegli z sektora gości.
wg jednej z fanclubowych grup na fejsie ci "kibice" wybiegli z sektora gości
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 listopada 2014, 21:54 [cytuj]
profesjonalizm sport.pl:

"Mecz przerwany z powodu zamieszek na trybunach."
profesjonalizm sport.pl: "Mecz przerwany z powodu zamieszek na trybunach."
27 listopada 2014, 21:55 [cytuj]
szczerze ,to ja juz kiedys takie cos widzialem ,przerwane z powodu zamieszek po 40 minucie ,a potem od razu 2 polowa ,ale nie pamietam jaki to byl mecz. przepisy przepisami;P
szczerze ,to ja juz kiedys takie cos widzialem ,przerwane z powodu zamieszek po 40 minucie ,a potem od razu 2 polowa ,ale nie pamietam jaki to byl mecz. przepisy przepisami;P
27 listopada 2014, 21:56 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
profesjonalizm sport.pl:

"Mecz przerwany z powodu zamieszek na trybunach."


Człowieku, od dziennikarzy wyborczej oczekujesz profesjonalizmu?! :rotfl:
Człowieku, od dziennikarzy wyborczej oczekujesz profesjonalizmu?! :rotfl:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 21:56 [cytuj]
Update on invaders.

Three people that came on the pitch advertising one company. This company sells Spurs headphones and speakers which are officially licensed by Spurs. You may have seen both us and the official Spurs page advertise them.

No update yet as the when the game will resume, but the club have identified that someone in the Away end (Not necessarily an away fan) has coordinated the invasions.
Update on invaders. Three people that came on the pitch advertising one company. This company sells Spurs headphones and speakers which are officially licensed by Spurs. You may have seen both us and the official Spurs page advertise them. No update yet as the when the game will resume, but the club have identified that someone in the Away end (Not necessarily an away fan) has coordinated the invasions
27 listopada 2014, 21:57 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
szczerze ,to ja juz kiedys takie cos widzialem ,przerwane z powodu zamieszek po 40 minucie ,a potem od razu 2 polowa ,ale nie pamietam jaki to byl mecz. przepisy przepisami;P

No i właśnie dlatego napisałem 'przynajmniej', bo w piłce widziałem dużo różnych rzeczy (chociaż tego akurat nie) ;) Tym niemniej zdziwię się jak nie wrócą od 40-tej.
No i właśnie dlatego napisałem 'przynajmniej', bo w piłce widziałem dużo różnych rzeczy (chociaż tego akurat nie) ;) Tym niemniej zdziwię się jak nie wrócą od 40-tej
COYS!
27 listopada 2014, 22:00 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
Update on invaders.

Three people that came on the pitch advertising one company. This company sells Spurs headphones and speakers which are officially licensed by Spurs. You may have seen both us and the official Spurs page advertise them.

No update yet as the when the game will resume, but the club have identified that someone in the Away end (Not necessarily an away fan) has coordinated the invasions


Jak to nawijali panowie z Wu-Tang Clanu: "cash rules everything around me dolla dolla bill y'all"...
Jak to nawijali panowie z Wu-Tang Clanu: "cash rules everything around me dolla dolla bill y'all"
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:01 [cytuj]
na oficjalnej w match report widzę że już grają ponownie ale w tv nic nie ma. Chyba ze może ktoś am streama na którym można oglądać?
na oficjalnej w match report widzę że już grają ponownie ale w tv nic nie ma. Chyba ze może ktoś am streama na którym można oglądać?
27 listopada 2014, 22:02 [cytuj]
Gówniana jakość, ale mecz leci:

http://sportwsieci.pl/?page_id=261
Gówniana jakość, ale mecz leci: http://sportwsieci.pl/?page_id=261
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:02 [cytuj]
Tu był post nie do końca na temat, a nie można usunąć ;)
Tu był post nie do końca na temat, a nie można usunąć ;)
COYS!
27 listopada 2014, 22:03 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Wg LiveSports grają

Mecz trwa, ale nie grają http://www.wiz1.net/itv4
Mecz trwa, ale nie grają. http://www.wiz1.net/itv4
Offence win games, defence wins titles
27 listopada 2014, 22:03 [cytuj]
Serbia to jednak wiocha, gdzie oni do Europy się pchają
Serbia to jednak wiocha, gdzie oni do Europy się pchają
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
27 listopada 2014, 22:04 [cytuj]
Z czym do Champions League panowie? :bezradny:
Z czym do Champions League panowie? :bezradny:
27 listopada 2014, 22:05 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Mecz trwa, ale nie grają http://www.wiz1.net/itv4[/quote]
Już nieaktualne, stream mi się zaciął, ale już się odciął i już wiem ;) Dzięki.
Już nieaktualne, stream mi się zaciął, ale już się odciął i już wiem ;) Dzięki
COYS!
27 listopada 2014, 22:05 [cytuj]
no chyba juz przeskoczyli do przerwy albo zaczna w 40 bez przerwy pozniej,a tak mozna;)?
no chyba juz przeskoczyli do przerwy albo zaczna w 40 bez przerwy pozniej,a tak mozna;)?
27 listopada 2014, 22:06 [cytuj]
https://pbs.twimg.com/media/B3eg5-7IEAEBW2b.jpg:large
Soldado zapierdziela w defensywie!
Ale już tak serio to stewardzi za ten śmiech powinni wylecieć.
https://pbs.twimg.com/media/B3eg5-7IEAEBW2b.jpg:large Soldado zapierdziela w defensywie! Ale już tak serio to stewardzi za ten śmiech powinni wylecieć
Offence win games, defence wins titles
27 listopada 2014, 22:06 [cytuj]
Zepsułem stronę, piszmy cokolwiek, żeby przejść do następnej ;)
Zepsułem stronę, piszmy cokolwiek, żeby przejść do następnej ;)
COYS!
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się