Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Partizan
27 listopada 2014, 22:36 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
przecież dla niego to chleb powszedni


Niby tak, ale dzisiaj to już przegina po całości. Nawet ja, zagorzały obrońca Soldado, jestem tym meczem zniesmaczony...
Niby tak, ale dzisiaj to już przegina po całości. Nawet ja, zagorzały obrońca Soldado, jestem tym meczem zniesmaczony
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:37 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
A śmialiscie sie a wrecz wypierdalaliscie Defoe z klubu. :bezradny:

A ja twierdziłem, że JD>Soldado (mówię o grze u nas, nie o całokształcie twórczości), w związku z powyższym mam jakąs tam szczątkową chorą satysfakcję.
A ja twierdziłem, że JD>Soldado (mówię o grze u nas, nie o całokształcie twórczości), w związku z powyższym mam jakąs tam szczątkową chorą satysfakcję
COYS!
27 listopada 2014, 22:37 [cytuj]
Aktualną dyspozycję Soldado najlepiej opisać tym gifem:
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/5D3FF40A1D1126654923631943680
_286ab21e8a4.5.1.1403248785799974827.
mp4?versionId=gB.f0LNc8q.t7yO6lw9f4LqK4GgXgu8U
Aktualną dyspozycję Soldado najlepiej opisać tym gifem: https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/5D3FF40A1D1126654923631943680 _286ab21e8a4.5.1.1403248785799974827. mp4?versionId=gB.f0LNc8q.t7yO6lw9f4LqK4GgXgu8U
27 listopada 2014, 22:37 [cytuj]
O, wchodzi Huragan. Coś jeszcze dzisiaj wpadnie!
O, wchodzi Huragan. Coś jeszcze dzisiaj wpadnie!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:39 [cytuj]
Ale zszedł Soldado. Ja to bym go dzisiaj samego w pokoju nie zostawiał ani na moment.
Ale zszedł Soldado. Ja to bym go dzisiaj samego w pokoju nie zostawiał ani na moment
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:39 [cytuj]
Pochettino chyba stracił cierpliwość do Soldado dzisiaj
Pochettino chyba stracił cierpliwość do Soldado dzisiaj
27 listopada 2014, 22:43 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ale zszedł Soldado. Ja to bym go dzisiaj samego w pokoju nie zostawiał ani na moment


komentarz dnia :D
komentarz dnia :D
27 listopada 2014, 22:46 [cytuj]
O kurde, ładnie to strzelił!
O kurde, ładnie to strzelił!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:46 [cytuj]
Asteras 2:2 !
Asteras 2:2 !
27 listopada 2014, 22:52 [cytuj]
Naughton udowadnia, że nie ma sensu pokładać w nim jakichkolwiek nadziei na przyszłość.
Naughton udowadnia, że nie ma sensu pokładać w nim jakichkolwiek nadziei na przyszłość
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 22:53 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Jako całokształt "twórczości" nie wydaje mi się zeby Defoe odstawał od Soldado wiec nie wiem co masz na myśli? :)
Defoe strzelił 19 goli dla reprezentacji, wystąpil w 55 meczach gdy Soldado zaledwie w 12.

Z resztą posta się zgadzam, może źle się wyraziłem, ale ta częśc to jest dla mnie kpina. Porównywać występy w Anglii, która ma tylko tradycje i nic więcej, z topową (niestety) przez lata Hiszpanią jest nie na miejscu.

Że JD dawałby więcej to wiem. Ale ogólnie (technika, siła, waleczność, marka etc) dla mnie odstawał od Soldado. A te gole do całokształtu to nabijał na Wigan. Wiem, to są takie same 3 punkty jak z CFC albo City tym niemniej dla mnie Soldado ma większy talent/umiejętności niż JD, przy czym zgodnie z moją prognozą u nas lepiej sprawdzał się ten drugi.

PS: ja naprawdę bardzo sznauję Defoe, jest jednym z naszych czołowych strzelców w historii, pamietam o tym.
Z resztą posta się zgadzam, może źle się wyraziłem, ale ta częśc to jest dla mnie kpina. Porównywać występy w Anglii, która ma tylko tradycje i nic więcej, z topową (niestety) przez lata Hiszpanią jest nie na miejscu. Że JD dawałby więcej to wiem. Ale ogólnie (technika, siła, waleczność, marka etc) dla mnie odstawał od Soldado. A te gole do całokształtu to nabijał na Wigan. Wiem, to są takie same 3 punkty jak z CFC albo City tym niemniej dla mnie Soldado ma większy talent/umiejętności niż JD, przy czym zgodnie z moją prognozą u nas lepiej sprawdzał się ten drugi. PS: ja naprawdę bardzo sznauję Defoe, jest jednym z naszych czołowych strzelców w historii, pamietam o tym
COYS!
27 listopada 2014, 22:56 [cytuj]
Patrz ROBERTO!
Patrz ROBERTO!
Offence win games, defence wins titles
27 listopada 2014, 22:58 [cytuj]
To go upilnowali... Lloris jak zwykle klasa.
To go upilnowali... Lloris jak zwykle klasa
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 23:02 [cytuj]
Jak można było tego nie strzelić, nie będąc przy okazji Roberto Soldado?
Jak można było tego nie strzelić, nie będąc przy okazji Roberto Soldado?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2014, 23:09 [cytuj]
Wazne 3 punkty
Wazne 3 punkty
27 listopada 2014, 23:09 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Że JD dawałby więcej to wiem. Ale ogólnie (technika, siła, waleczność, marka etc) dla mnie odstawał od Soldado. A te gole do całokształtu to nabijał na Wigan.


Nabijał na Wigan i innych takich a Soldado przez półtora roku strzelił gola tylko AV, jednego. Twój argument jest trochę nie na miejscu.
Nabijał na Wigan i innych takich a Soldado przez półtora roku strzelił gola tylko AV, jednego. Twój argument jest trochę nie na miejscu
27 listopada 2014, 23:17 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Nabijał na Wigan i innych takich a Soldado przez półtora roku strzelił gola tylko AV, jednego. Twój argument jest trochę nie na miejscu

Ale czytaj, napisalem, że co do Soldado to NIE DOTYCZY gry u nas.

Adriano, ile razy mam pisać że ogólnie się zgadzam :) Ja go szanuję, bo był 'nasz', pisałem tylko o ich pozatottenhamowych umiejętnościach.
Ale czytaj, napisalem, że co do Soldado to NIE DOTYCZY gry u nas. Adriano, ile razy mam pisać że ogólnie się zgadzam :) Ja go szanuję, bo był 'nasz', pisałem tylko o ich pozatottenhamowych umiejętnościach
COYS!
|<  <<  <  3  4  5  6  7    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 173 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się