Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Besiktas vs. Spurs
11 grudnia 2014, 20:58 [cytuj]
Pochettino jest pierdolnięty , pozostawiam to bez argumentów ,każdy kto ogląda to wie o co chodzi
Pochettino jest pierdolnięty , pozostawiam to bez argumentów ,każdy kto ogląda to wie o co chodzi
11 grudnia 2014, 20:59 [cytuj]
A co tam jeszcze mamy? Swansea, ManU, Newcastle w pucharze z którego można odpaść. Jeszcze w tym roku może polecieć.
A co tam jeszcze mamy? Swansea, ManU, Newcastle w pucharze z którego można odpaść. Jeszcze w tym roku może polecieć
11 grudnia 2014, 21:00 [cytuj]
wydaje mi się że długo, dużo dłużej niż przy poprzednich menago - jakby nie patrzeć grają coraz lepiej, tylko mamy chroniczny brak skuteczności. przecież do tej bramki mieliśmy dużą przewagę. dajmy czas na wzmocnienie tego co Maurycy będzie chciał wzmocnić, ja w niego wierzę
wydaje mi się że długo, dużo dłużej niż przy poprzednich menago - jakby nie patrzeć grają coraz lepiej, tylko mamy chroniczny brak skuteczności. przecież do tej bramki mieliśmy dużą przewagę. dajmy czas na wzmocnienie tego co Maurycy będzie chciał wzmocnić, ja w niego wierzę
11 grudnia 2014, 21:00 [cytuj]
Brawo dla C+ za zdjęcie tej kartoflaniny i danie meczu Sevilli!!:brawo::brawo::brawo:


Multiliga się robi. Przekazy z obu stadionów
Brawo dla C+ za zdjęcie tej kartoflaniny i danie meczu Sevilli!!:brawo::brawo::brawo: Multiliga się robi. Przekazy z obu stadionów
11 grudnia 2014, 21:00 [cytuj]
Nie wiem ale jak dla mnie to Pochettino powinien być wkurwiony na Levy za to ze musi grać Soldado, bo Levy wydał kasę i Soldado musi na siłę sie odnaleźć, bo inaczej kasa w błoto. A Soldado jebie wszystkie szanse niemiłosiernie. Jedyne co może zrobić manager to nim nie grać, ale kim w takim razie?
Nie wiem ale jak dla mnie to Pochettino powinien być wkurwiony na Levy za to ze musi grać Soldado, bo Levy wydał kasę i Soldado musi na siłę sie odnaleźć, bo inaczej kasa w błoto. A Soldado jebie wszystkie szanse niemiłosiernie. Jedyne co może zrobić manager to nim nie grać, ale kim w takim razie?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 grudnia 2014, 21:04 [cytuj]
niech juniora da ,wszystko jedno ...
niech juniora da ,wszystko jedno
11 grudnia 2014, 21:05 [cytuj]
No i chuj , no i cześć.
No i chuj , no i cześć
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
11 grudnia 2014, 21:06 [cytuj]
a kto mowil ze 3 napadziorow (w tym Ade po malarii ,mlokos Kane i Soldado..?) mu starczy ,albo sie uparl na kontuzjowanego JayaR :glupek:
a kto mowil ze 3 napadziorow (w tym Ade po malarii ,mlokos Kane i Soldado..?) mu starczy ,albo sie uparl na kontuzjowanego JayaR :glupek:
11 grudnia 2014, 21:07 [cytuj]
ale jaja
ale jaja
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
11 grudnia 2014, 21:08 [cytuj]
co sie stalo??
co sie stalo??
11 grudnia 2014, 21:08 [cytuj]
Doliczony czas i znowu jaja ze światłem.
Doliczony czas i znowu jaja ze światłem
11 grudnia 2014, 21:13 [cytuj]
Orlando Sa się chyba za dużo Soldado naoglądał.
Orlando Sa się chyba za dużo Soldado naoglądał
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 grudnia 2014, 21:26 [cytuj]
lekka kpina ze w czasie meczu 2 raz gaśnie oświetlenie

zmiany lekko dziwne. A co do Masona i Bentaleba, jak ich widze to sie nie dziwie, że oni są naszymi podstawowymi zawodnikami w środka pola a nie Dembele, Paulinho

Arcz powiedział/a:
ciekawe jak długo Levy będzie cierpliwy przy takich wynikach, jak myślicie?

już jest dużo bardziej cierpliwy jak przy AVB;)
już jest dużo bardziej cierpliwy jak przy AVB;)
11 grudnia 2014, 21:38 [cytuj]
na kogo mozemy wpasc? :)
na kogo mozemy wpasc? :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
11 grudnia 2014, 21:39 [cytuj]
Na Legię!
Na Legię!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 grudnia 2014, 21:42 [cytuj]
z Adebayorem wygralibysmy ten mecz :zly:
z Adebayorem wygralibysmy ten mecz :zly:
11 grudnia 2014, 21:47 [cytuj]
ja pierdole, oficjalnie kończę jakiekolwiek bronienie soldado, on jest gorszy niż torres w chelsea, a to, że ładnie podaje, robi zamieszanie itd. to już na prawdę bronienie na siłę. dobry mecz dembele, całkiem ok powrót walkera


aa macie swoje granie skrzydłami o które się tak prosiliście był townsend i lennon na skrzydłach przez ostatnie 20 minut - dośrodkowań chyba 20, dobrych chyba pół
ja pierdole, oficjalnie kończę jakiekolwiek bronienie soldado, on jest gorszy niż torres w chelsea, a to, że ładnie podaje, robi zamieszanie itd. to już na prawdę bronienie na siłę. dobry mecz dembele, całkiem ok powrót walkera aa macie swoje granie skrzydłami o które się tak prosiliście był townsend i lennon na skrzydłach przez ostatnie 20 minut - dośrodkowań chyba 20, dobrych chyba pół
11 grudnia 2014, 21:48 [cytuj]
Nawet nie wiem co mam napisać ;o

Na chwilę obecną Liga Europy jest tą łatwiejszą drogą do upragnionej Ligi Mistrzów. Nasze składy w poprzednich spotkaniach wskazywały na to, że Pochettino myśli podobnie. Dziś mamy jedno zadanie - zremisować z tureckimi kartoflami i nagle ... wtf ?

na BESIKTAS wychodzimy trójką Paulinho (tragedia), Stambouli, Dembele? Beznadziejny Towsend biega gdzieś po lewej, a Chadli po prawej? A duet Chiriches - Kaboul to po prostu pisemna prośba o futbolowy wp**** ...

Gramy gówno totalne, przepraszam za wyrażenie. Bez ładu, składu, spokojnie radzą sobie z nami piłkarze z ligi TURECKIEJ. Tracimy gola i ... zdejmujemy jedynego (aczkolwiek tragicznego) napastnika i z przodu gra ... właściwie nie wiadomo kto.

Panie Pochettino, o co tu chodzi? Czy ta jego mityczna już filozofia jest tak skomplikowana, że nasi zawodnicy po prostu nie są w stanie jej pojąć, czy też żadnej filozofii nie ma i każdy gra co chce? Ja rozumiem, że jesteśmy na etapie przebudowy, ale na litość boską, bez przesady, to najsłabszy Tottenham jaki widziałem od wielu lat.

Tu nawet nie chodzi o brak płynności. Tu chodzi o nasz "charakter" - k****, jaki charakter. Nie ma zadziorności, pasji, walki, a jak tracimy bramkę to zmieniamy się w zespół k**** dziewczynek z gimnazjalnej drużyny. NIE MA JAJ w ogóle, nikt nikogo nie chwyta za mordę, nikomu nie zależy, takie klepanie dla klepania. Mam wrażenie, że gdybyśmy dziś zmontowali na spursmanii zespół, wyszli na mecz z Tottenhamem, zrobili kilka wślizgów i na nich pokrzyczeli, to też byśmy wygrali.Tak wiem, z Evertonem nam poszło, ale ... raz z Evertonem.

Przykro się na to patrzy. Nie jestem zwolennikiem zwalniania szkoleniowca, bo w chwili obecnej nikt o zdrowych zmysłach do nas nie przyjdzie, ale ... jak prześpimy styczeń, to będzie przesrane i w maju obudzimy się z ręką w nocniku, którym jest strefa spadkowa. Tak, strefa spadkowa, na takim poziomie dziś jesteśmy.
Nawet nie wiem co mam napisać ;o Na chwilę obecną Liga Europy jest tą łatwiejszą drogą do upragnionej Ligi Mistrzów. Nasze składy w poprzednich spotkaniach wskazywały na to, że Pochettino myśli podobnie. Dziś mamy jedno zadanie - zremisować z tureckimi kartoflami i nagle ... wtf ? na BESIKTAS wychodzimy trójką Paulinho (tragedia), Stambouli, Dembele? Beznadziejny Towsend biega gdzieś po lewej, a Chadli po prawej? A duet Chiriches - Kaboul to po prostu pisemna prośba o futbolowy wp**** ... Gramy gówno totalne, przepraszam za wyrażenie. Bez ładu, składu, spokojnie radzą sobie z nami piłkarze z ligi TURECKIEJ. Tracimy gola i ... zdejmujemy jedynego (aczkolwiek tragicznego) napastnika i z przodu gra ... właściwie nie wiadomo kto. Panie Pochettino, o co tu chodzi? Czy ta jego mityczna już filozofia jest tak skomplikowana, że nasi zawodnicy po prostu nie są w stanie jej pojąć, czy też żadnej filozofii nie ma i każdy gra co chce? Ja rozumiem, że jesteśmy na etapie przebudowy, ale na litość boską, bez przesady, to najsłabszy Tottenham jaki widziałem od wielu lat. Tu nawet nie chodzi o brak płynności. Tu chodzi o nasz "charakter" - k****, jaki charakter. Nie ma zadziorności, pasji, walki, a jak tracimy bramkę to zmieniamy się w zespół k**** dziewczynek z gimnazjalnej drużyny. NIE MA JAJ w ogóle, nikt nikogo nie chwyta za mordę, nikomu nie zależy, takie klepanie dla klepania. Mam wrażenie, że gdybyśmy dziś zmontowali na spursmanii zespół, wyszli na mecz z Tottenhamem, zrobili kilka wślizgów i na nich pokrzyczeli, to też byśmy wygrali.Tak wiem, z Evertonem nam poszło, ale ... raz z Evertonem. Przykro się na to patrzy. Nie jestem zwolennikiem zwalniania szkoleniowca, bo w chwili obecnej nikt o zdrowych zmysłach do nas nie przyjdzie, ale ... jak prześpimy styczeń, to będzie przesrane i w maju obudzimy się z ręką w nocniku, którym jest strefa spadkowa. Tak, strefa spadkowa, na takim poziomie dziś jesteśmy
11 grudnia 2014, 21:54 [cytuj]
myślałem, że mecz z CP to najgorsze co mogło nas spotkać po 0-3 z CFC w grudniu --- jednak nie ! dziś to było G Ó W N O!
myślałem, że mecz z CP to najgorsze co mogło nas spotkać po 0-3 z CFC w grudniu --- jednak nie ! dziś to było G Ó W N O!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 257 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się