Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Besiktas vs. Spurs
11 grudnia 2014, 22:13 [cytuj]
Mosaj, Ci co by na te gwiazdki pokrzyczeli to zostali juz dawno temu sprzedani, a trenerzy zwolnieni.
Mosaj, Ci co by na te gwiazdki pokrzyczeli to zostali juz dawno temu sprzedani, a trenerzy zwolnieni
12 grudnia 2014, 00:06 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Kane to tez nie jest klasowy snajper który Nam zagwarantuje 20 bramek na sezon.


On już teraz ma ich 11 a to jego pierwszy prawdziwy sezon. Warto na niego stawiać a nie na jakiegos Milika które w życiu w poważnej lidze nie grali. Wiem, że się niby rozwinął od tamtej pory, jest młody bla bla bla. Ale kurwa, jakaś konsekwencją z waszej strony. Gadacie ze Martinez z Porto nie bo gra w ogórkówej lidze gdzie i Piech by strzelal. Ale Holandia to tez dno. Niemiecka tez jest śmieszna i grał tam chujnie. A strzelanie w lidze dla Ajaxu to raczej nie jest trudne zadanie. Lubie chlopaka, Napewno będzie z niego świetny gracz ale kto wie czy na Anglie. On jeszcze jednego dobrego sezonu nie zagral. Poza tym ma tylko epizod w górniku gdzie strzelił 7 goli czy tam iles.
On już teraz ma ich 11 a to jego pierwszy prawdziwy sezon. Warto na niego stawiać a nie na jakiegos Milika które w życiu w poważnej lidze nie grali. Wiem, że się niby rozwinął od tamtej pory, jest młody bla bla bla. Ale kurwa, jakaś konsekwencją z waszej strony. Gadacie ze Martinez z Porto nie bo gra w ogórkówej lidze gdzie i Piech by strzelal. Ale Holandia to tez dno. Niemiecka tez jest śmieszna i grał tam chujnie. A strzelanie w lidze dla Ajaxu to raczej nie jest trudne zadanie. Lubie chlopaka, Napewno będzie z niego świetny gracz ale kto wie czy na Anglie. On jeszcze jednego dobrego sezonu nie zagral. Poza tym ma tylko epizod w górniku gdzie strzelił 7 goli czy tam iles
12 grudnia 2014, 18:27 [cytuj]
Jednego lisa już mamy z Valencii..a na kolejny drogi transfer sobie nie możemy pozwolić bo im tańszy gość tym lepiej gra, to się w tym klubie sprawdza..
Jednego lisa już mamy z Valencii..a na kolejny drogi transfer sobie nie możemy pozwolić bo im tańszy gość tym lepiej gra, to się w tym klubie sprawdza
12 grudnia 2014, 20:22 [cytuj]
lukempire powiedział/a:
On już teraz ma ich 11 a to jego pierwszy prawdziwy sezon. Warto na niego stawiać a nie na jakiegos Milika które w życiu w poważnej lidze nie grali. Wiem, że się niby rozwinął od tamtej pory, jest młody bla bla bla. Ale kurwa, jakaś konsekwencją z waszej strony. Gadacie ze Martinez z Porto nie bo gra w ogórkówej lidze gdzie i Piech by strzelal. Ale Holandia to tez dno. Niemiecka tez jest śmieszna i grał tam chujnie. A strzelanie w lidze dla Ajaxu to raczej nie jest trudne zadanie. Lubie chlopaka, Napewno będzie z niego świetny gracz ale kto wie czy na Anglie. On jeszcze jednego dobrego sezonu nie zagral. Poza tym ma tylko epizod w górniku gdzie strzelił 7 goli czy tam iles


- Niemiecka liga jest śmieszna, powiadasz?
- Wiesz, ilu wybitnych piłkarzy zaczynało w lidze holenderskiej? Wiesz, że Tottenham ostatnimi czasy raczej dobrze wychodził na piłkarzach kupionych z Ajaxu?
- Milik strzela nie tylko w Ajaxie, ale i reprezentacji Polski. Myślę, że ukąszenie Niemców to już jest "raczej trudne zadanie".
- I błagam, postaraj się pisać choć w miarę poprawnie. Ja wiem, że polski to trudny język, ale zachowujmy pewne standardy.
- Niemiecka liga jest śmieszna, powiadasz? - Wiesz, ilu wybitnych piłkarzy zaczynało w lidze holenderskiej? Wiesz, że Tottenham ostatnimi czasy raczej dobrze wychodził na piłkarzach kupionych z Ajaxu? - Milik strzela nie tylko w Ajaxie, ale i reprezentacji Polski. Myślę, że ukąszenie Niemców to już jest "raczej trudne zadanie". - I błagam, postaraj się pisać choć w miarę poprawnie. Ja wiem, że polski to trudny język, ale zachowujmy pewne standardy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 grudnia 2014, 22:20 [cytuj]
A tak poza wszystkim to proponuję przenieść się do tematu o zimowym okienku :P Milik w meczu z Besiktasem nie grał, mimo ciemności nad WHL dało się zauważyć :P
A tak poza wszystkim to proponuję przenieść się do tematu o zimowym okienku :P Milik w meczu z Besiktasem nie grał, mimo ciemności nad WHL dało się zauważyć :P
COYS!
12 grudnia 2014, 22:51 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
A tak poza wszystkim to proponuję przenieść się do tematu o zimowym okienku :P Milik w meczu z Besiktasem nie grał, mimo ciemności nad WHL dało się zauważyć :P


Na WHL wtedy to nawet naszych nie było :D
Na WHL wtedy to nawet naszych nie było :D
13 grudnia 2014, 19:36 [cytuj]
Ups :D Pomyłeczka :D Może mam kryzysik wieczku średniego :D
Ups :D Pomyłeczka :D Może mam kryzysik wieczku średniego :D
COYS!
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 171 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się