Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » SPURS vs QARABAG AGDAM
17 września 2015, 22:25 [cytuj]
Clinton!
Clinton!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 września 2015, 22:28 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Wydaje mi się, że na tej pozycji nie może zagrać ponad "nic specjalnego". Po prostu tak jak napisał Mateusz, czyta grę, ustawia się, a przede wszystkim jest w ruchu o nie czeka na piłkę, takie moje zdanie. Czy mi się wydawało czy Lamela po golach Sona łaził z obrażoną miną?

Dla mnie Caroll bardzo dobre zawody
Dla mnie Caroll bardzo dobre zawody
TO DARE IS TO DO
17 września 2015, 22:32 [cytuj]
O kurwa jeszcze jak Dier wypadnie to będzie hit : O
O kurwa jeszcze jak Dier wypadnie to będzie hit : O
17 września 2015, 22:34 [cytuj]
Bardzo słaby mecz Rose'a. Nieprzypadkowo to Davies gra częściej w PL.
Bardzo słaby mecz Rose'a. Nieprzypadkowo to Davies gra częściej w PL
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
17 września 2015, 22:36 [cytuj]
Co za bełkot. Oglądałeś w ogóle PL?
Co za bełkot. Oglądałeś w ogóle PL?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 września 2015, 22:47 [cytuj]
Nareszcie. Do 10 razy sztuka :brawo:
Nareszcie. Do 10 razy sztuka :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 września 2015, 22:49 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Co za bełkot. Oglądałeś w ogóle PL?


Ale co konkretnie jest bełkotem?
Ale co konkretnie jest bełkotem?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
17 września 2015, 22:51 [cytuj]
To, że Davies gra częściej w BPL bo Rose jest słaby. Chociaż dzisiaj gra straszną padakę, to trzeba przyznać.
To, że Davies gra częściej w BPL bo Rose jest słaby. Chociaż dzisiaj gra straszną padakę, to trzeba przyznać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 września 2015, 22:53 [cytuj]
Więc czemu gra częściej?
Więc czemu gra częściej?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
17 września 2015, 22:56 [cytuj]
Rose chyba miał jakiś uraz. Nie dam sobie ręki uciąć.
Rose chyba miał jakiś uraz. Nie dam sobie ręki uciąć
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
17 września 2015, 23:00 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
To, że Davies gra częściej w BPL bo Rose jest słaby. Chociaż dzisiaj gra straszną padakę, to trzeba przyznać

Nie grał padaki tylko grał nonszalancko. W przodzie Rose gra zdecydowanie lepiej od Davies'a, jest dynamiczny, dobrze trzyma się na nogach. Jego dwa głupie dzisiejsze zagrania zacierają jego pozytywny występ.
Nie grał padaki tylko grał nonszalancko. W przodzie Rose gra zdecydowanie lepiej od Davies'a, jest dynamiczny, dobrze trzyma się na nogach. Jego dwa głupie dzisiejsze zagrania zacierają jego pozytywny występ
TO DARE IS TO DO
17 września 2015, 23:01 [cytuj]
Dla mnie na plus mocno Alli :ok: pewnie zagrał środek obrony i dier, Rose kilka razy podniósł ciśnienie ale aktywny z przodu. Son ciekawa postać. Lamela coś tam próbował ale nawet mimo ładnej bramki... :krzyk:
Dla mnie na plus mocno Alli :ok: pewnie zagrał środek obrony i dier, Rose kilka razy podniósł ciśnienie ale aktywny z przodu. Son ciekawa postać. Lamela coś tam próbował ale nawet mimo ładnej bramki... :krzyk:
18 września 2015, 10:31 [cytuj]
Dier, moim skromnym zdaniem najlepszy zawodnik w zespole na ten moment, Alii zaraz za nim!!!
Dier, moim skromnym zdaniem najlepszy zawodnik w zespole na ten moment, Alii zaraz za nim!!!
18 września 2015, 15:38 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Rose chyba miał jakiś uraz. Nie dam sobie ręki uciąć


Jak polityk. Najpierw zarzucasz bełkot, a potem w argumentacji używasz jakże przekonujących "chyba" i "nie dam sobie ręki uciąć".

:ok:
Jak polityk. Najpierw zarzucasz bełkot, a potem w argumentacji używasz jakże przekonujących "chyba" i "nie dam sobie ręki uciąć". :ok:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 146 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się