Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
1 października 2015, 18:33 [cytuj]
#THFC team: Lloris (c), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Alli, Dier; Chadli, Eriksen, Lamela; Kane
#THFC team: Lloris (c), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Alli, Dier; Chadli, Eriksen, Lamela; Kane
1 października 2015, 18:52 [cytuj]
Liczyłem na Clintona. Po składzie widać że poważnie traktujemy LE
Liczyłem na Clintona. Po składzie widać że poważnie traktujemy LE
1 października 2015, 19:22 [cytuj]
Kane znow irytujacy.
Kane znow irytujacy
1 października 2015, 19:24 [cytuj]
Kane coraz bardziej przypomina mi Soldado, jego zachowanie w ostatniej akcji jakbym widział Bobbiego. Uciekanie od piłki zamiast wychodzić jej na spotkanie, Soldado wypisz wymaluj. Oby się przebudził, bo po konuzji Sona może nam być ciężko
Kane coraz bardziej przypomina mi Soldado, jego zachowanie w ostatniej akcji jakbym widział Bobbiego. Uciekanie od piłki zamiast wychodzić jej na spotkanie, Soldado wypisz wymaluj. Oby się przebudził, bo po konuzji Sona może nam być ciężko
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 października 2015, 19:28 [cytuj]
No ja mam nadzieje, ze Nije otrzyma dzisiaj szanse i ja wykorzysta, bo z tak grajacym Kanem to my daleko nie ujedziemy
No ja mam nadzieje, ze Nije otrzyma dzisiaj szanse i ja wykorzysta, bo z tak grajacym Kanem to my daleko nie ujedziemy
1 października 2015, 19:37 [cytuj]
No i fajnie. Widać, że oba zespoły nie forsowały tempa. Ale teraz pewnie się to zmieni :ok:
No i fajnie. Widać, że oba zespoły nie forsowały tempa. Ale teraz pewnie się to zmieni :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2015, 19:38 [cytuj]
Piekna akcja, Lamela po raz kolejny jest jednym z jasniejszych punktow druzyny
Piekna akcja, Lamela po raz kolejny jest jednym z jasniejszych punktow druzyny
1 października 2015, 19:40 [cytuj]
Ale klepiemy. Alli ma świetny przegląd pola :brawo:
Ale klepiemy. Alli ma świetny przegląd pola :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2015, 19:40 [cytuj]
Kane jest tragiczny
Kane jest tragiczny
1 października 2015, 19:41 [cytuj]
Blagam, lawka dla Kane na kilka spotkan.
Blagam, lawka dla Kane na kilka spotkan
1 października 2015, 19:42 [cytuj]
Lamela strzelił ok, ale przewagi w tym spotkaniu to my nie mamy . Nie można pozwolić Monaco rozgrywać piłkę bo nam zaraz coś strzelą
Lamela strzelił ok, ale przewagi w tym spotkaniu to my nie mamy . Nie można pozwolić Monaco rozgrywać piłkę bo nam zaraz coś strzelą
1 października 2015, 19:52 [cytuj]
Trippier kiepsko kryje i trochę za mało agresywnie w środku pola. Clinton za Kane'a. Ogólnie nie jest źle.
Trippier kiepsko kryje i trochę za mało agresywnie w środku pola. Clinton za Kane'a. Ogólnie nie jest źle
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2015, 20:32 [cytuj]
Kane mógł zakończyć już to spotkanie ;|
Kane mógł zakończyć już to spotkanie ;|
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 października 2015, 20:35 [cytuj]
I to nie raz, ale jest w tragicznej formie
I to nie raz, ale jest w tragicznej formie
1 października 2015, 20:41 [cytuj]
No i poszło. Trzeba było wcześniej zamknąć mecz :zly:
No i poszło. Trzeba było wcześniej zamknąć mecz :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2015, 20:42 [cytuj]
No niestety, tak to jest jak liczy sie na dowiezienie 1 bramkowej przewagi
No niestety, tak to jest jak liczy sie na dowiezienie 1 bramkowej przewagi
1 października 2015, 20:42 [cytuj]
Jeden jedyny błąd Hugo i niestety remis , ale z przebiegu gry sprawiedliwy ,bo Monaco nie jest słabszym zespołem :(
Jeden jedyny błąd Hugo i niestety remis , ale z przebiegu gry sprawiedliwy ,bo Monaco nie jest słabszym zespołem :(
1 października 2015, 20:42 [cytuj]
A Lloris dzisiaj gra kupę.
A Lloris dzisiaj gra kupę
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2015, 20:47 [cytuj]
Kupe to gra nasza ofensywa po zejsciu Lameli
Kupe to gra nasza ofensywa po zejsciu Lameli
1 października 2015, 20:48 [cytuj]
To też.
To też
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 15 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się