Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Anderlecht
5 listopada 2015, 22:53 [cytuj]
Oby z Analnymi zagrali lepiej.
Oby z Analnymi zagrali lepiej
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
5 listopada 2015, 23:01 [cytuj]
Słaby mecz, poszczęściło nam się, ale najważniejsze, że są 3 punkty. Zawodnikiem meczu wg mnie Alderweireld. Pięknie czyścił, blokował strzały, gdyby nie on, to wynik mógłby być inny.
Słaby mecz, poszczęściło nam się, ale najważniejsze, że są 3 punkty. Zawodnikiem meczu wg mnie Alderweireld. Pięknie czyścił, blokował strzały, gdyby nie on, to wynik mógłby być inny
5 listopada 2015, 23:03 [cytuj]
Zagraliśmy drugą połowę na stojąco, całe szczęście, że Dembele sobie przypomniał jak się bramki strzela! :D
Trochę martwi mnie to, że wczoraj Arsenal tak naprawdę to zagrał 45 minut, na drugie 45 mam wrażenie, że nawet nie wyszli. Skończyło się pogromem, w niedziele będą mieli więcej sił i będą musieli się odgryźć.
Zagraliśmy drugą połowę na stojąco, całe szczęście, że Dembele sobie przypomniał jak się bramki strzela! :D Trochę martwi mnie to, że wczoraj Arsenal tak naprawdę to zagrał 45 minut, na drugie 45 mam wrażenie, że nawet nie wyszli. Skończyło się pogromem, w niedziele będą mieli więcej sił i będą musieli się odgryźć
5 listopada 2015, 23:07 [cytuj]
Dobrze że Moussa pokazał, że potrafi też z prawej nogi załadować. Jak tak dalej pójdzie mało kto będzie mógł go zatrzymać na 20 metrze przed bramką.
Dobrze że Moussa pokazał, że potrafi też z prawej nogi załadować. Jak tak dalej pójdzie mało kto będzie mógł go zatrzymać na 20 metrze przed bramką
5 listopada 2015, 23:15 [cytuj]
moim zdaniem nie zagraliśmy dziś słabo, to raczej anderlecht bardzo dobrze się zaprezentował. fakt , że brakowało ostatniego podania i trochę dojrzałości z przodu. jestem optymistycznie nastawiony przed niedzielą .:cwaniak:
moim zdaniem nie zagraliśmy dziś słabo, to raczej anderlecht bardzo dobrze się zaprezentował. fakt , że brakowało ostatniego podania i trochę dojrzałości z przodu. jestem optymistycznie nastawiony przed niedzielą .:cwaniak:
6 listopada 2015, 00:19 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Zagraliśmy drugą połowę na stojąco, całe szczęście, że Dembele sobie przypomniał jak się bramki strzela! :D
Trochę martwi mnie to, że wczoraj Arsenal tak naprawdę to zagrał 45 minut, na drugie 45 mam wrażenie, że nawet nie wyszli. Skończyło się pogromem, w niedziele będą mieli więcej sił i będą musieli się odgryźć

Teoretycznie tak, z drugiej strony nie ma reguły. Jeżeli Nasi zagrają z głową, i będą "bezwzględni" to jestem spokojny conajmniej o remis. W tym sezonie defensywa wygląda na taką która MYŚLI. Najważniejsze to się nie spalić od początku, nie wykazywać bojaźni. Jeżeli będzie wiara i walka, to Arsenal można naruszyć. Kompleksy na bok, pora na nowy Tottenham.
Teoretycznie tak, z drugiej strony nie ma reguły. Jeżeli Nasi zagrają z głową, i będą "bezwzględni" to jestem spokojny conajmniej o remis. W tym sezonie defensywa wygląda na taką która MYŚLI. Najważniejsze to się nie spalić od początku, nie wykazywać bojaźni. Jeżeli będzie wiara i walka, to Arsenal można naruszyć. Kompleksy na bok, pora na nowy Tottenham
6 listopada 2015, 00:46 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Teoretycznie tak, z drugiej strony nie ma reguły. Jeżeli Nasi zagrają z głową, i będą "bezwzględni" to jestem spokojny conajmniej o remis. W tym sezonie defensywa wygląda na taką która MYŚLI. Najważniejsze to się nie spalić od początku, nie wykazywać bojaźni. Jeżeli będzie wiara i walka, to Arsenal można naruszyć. Kompleksy na bok, pora na nowy Tottenham


Moim zdaniem, wbrew pozycji w tabeli, to Tottenham wygląda lepiej w tym sezonie. Trochę zabrakło szczęścia, trochę koncentracji w paru spotkaniach i punkty głupio pogubione (choćby porażka z Man United i samobój Walkera). Arsenal stwarza sporo sytuacji, sporo strzela i jednocześnie traci mało bramek, ale plaga kontuzji może sprawić, że mimo wszystko to my wygramy. W obronie stracą (najprawdopodobniej) Bellerina i Kościelnego (choć nie jestem pewien czy to ostatnie nie jest aby wzmocnieniem :D), w ofensywie nie musimy martwić się o Wałkonia, Wheelchaira i Welbeka, to też dobre wiadomości. Wszystko rozbija się o to, czy Spurs będą w stanie zachować koncentracje na pełne 90 minut, aby wyłączyć z gry Ozila i Sancheza, bo tak naprawdę to jest naszym największym problemem w tym sezonie - zagrać od początku do końca.
Jeśli zagramy swoje na 100% koncentracji przez ok. 96-98 minut, mamy 3 pkt.
Moim zdaniem, wbrew pozycji w tabeli, to Tottenham wygląda lepiej w tym sezonie. Trochę zabrakło szczęścia, trochę koncentracji w paru spotkaniach i punkty głupio pogubione (choćby porażka z Man United i samobój Walkera). Arsenal stwarza sporo sytuacji, sporo strzela i jednocześnie traci mało bramek, ale plaga kontuzji może sprawić, że mimo wszystko to my wygramy. W obronie stracą (najprawdopodobniej) Bellerina i Kościelnego (choć nie jestem pewien czy to ostatnie nie jest aby wzmocnieniem :D), w ofensywie nie musimy martwić się o Wałkonia, Wheelchaira i Welbeka, to też dobre wiadomości. Wszystko rozbija się o to, czy Spurs będą w stanie zachować koncentracje na pełne 90 minut, aby wyłączyć z gry Ozila i Sancheza, bo tak naprawdę to jest naszym największym problemem w tym sezonie - zagrać od początku do końca. Jeśli zagramy swoje na 100% koncentracji przez ok. 96-98 minut, mamy 3 pkt
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 89 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się