Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham vs. Qarabag
26 listopada 2015, 20:47 [cytuj]
Nie rozumiem decyzji personalnych, bo nasz pierwszy skład grał na pół gwizdka. To była idealna okazja, żeby rezerwowi się pokazali i Clinton już pokazał, że byłby z niego pożytek na skrzydle. No ale trzeba zaufać Pocchetino, bo nie możemy na niego narzekać :)
Nie rozumiem decyzji personalnych, bo nasz pierwszy skład grał na pół gwizdka. To była idealna okazja, żeby rezerwowi się pokazali i Clinton już pokazał, że byłby z niego pożytek na skrzydle. No ale trzeba zaufać Pocchetino, bo nie możemy na niego narzekać :)
26 listopada 2015, 20:47 [cytuj]
ciekawe czy taki brak rotacji nas nie zgubi w okresie swiateczno-noworocznym :/
Wyglada na to ze mamy praktycznie zapewnione pierwsze miejsce w grupie na ostatnia kolejke, ciekawe czy znow zobaczymy najlepszy garnitur
ciekawe czy taki brak rotacji nas nie zgubi w okresie swiateczno-noworocznym :/ Wyglada na to ze mamy praktycznie zapewnione pierwsze miejsce w grupie na ostatnia kolejke, ciekawe czy znow zobaczymy najlepszy garnitur
26 listopada 2015, 22:07 [cytuj]
oglądałem 2 połówke po polsku,komentator chyba oglądał nas pierwszy raz, bo wydawał się mocno zdziwiony tym ze Eriksen nie potrafi kopnąć rożnego(ponad 90%), a kopie je cały czas:D

awans juz jest to moze w następnym meczu będą wypoczywać ;)
oglądałem 2 połówke po polsku,komentator chyba oglądał nas pierwszy raz, bo wydawał się mocno zdziwiony tym ze Eriksen nie potrafi kopnąć rożnego(ponad 90%), a kopie je cały czas:D awans juz jest to moze w następnym meczu będą wypoczywać ;)
27 listopada 2015, 11:08 [cytuj]
Podróż ponad 4 tys. kilometrów na 100% odbije się na drużynie. Nie wiem jaki sens ma wystawianie tak silnego składu z jakimiś kozograjkami :bezradny:
Podróż ponad 4 tys. kilometrów na 100% odbije się na drużynie. Nie wiem jaki sens ma wystawianie tak silnego składu z jakimiś kozograjkami :bezradny:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 120 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się