Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs vs Monaco
10 grudnia 2015, 22:29 [cytuj]
Trochę bez gazu. :x Ale na razie bezpiecznie
Trochę bez gazu. :x Ale na razie bezpiecznie
10 grudnia 2015, 22:34 [cytuj]
Czwarta wisi w powietrzu :D
Czwarta wisi w powietrzu :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 grudnia 2015, 22:36 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Czwarta wisi w powietrzu :D


Albo druga
Albo druga
10 grudnia 2015, 22:39 [cytuj]
CAAAAAROOOOOOOL! :D
CAAAAAROOOOOOOL! :D
10 grudnia 2015, 22:40 [cytuj]
Piękny wieczór!
Piękny wieczór!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 grudnia 2015, 22:40 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
10 grudnia 2015, 22:41 [cytuj]
Oho, Dele Alli, jeszcze 6 strzelimy :D


Kto policzy jaki był średni wiek zawodników? :P
Oho, Dele Alli, jeszcze 6 strzelimy :D Kto policzy jaki był średni wiek zawodników? :P
10 grudnia 2015, 22:41 [cytuj]
Skubany!
Skubany!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
10 grudnia 2015, 22:42 [cytuj]
Dopiero dostałem się do kompa i włączyłem mecz, wynik zacny! powiedzcie tylko proszę co z Dierem? kontuzja?
Dopiero dostałem się do kompa i włączyłem mecz, wynik zacny! powiedzcie tylko proszę co z Dierem? kontuzja?
10 grudnia 2015, 22:43 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Dopiero dostałem się do kompa i włączyłem mecz, wynik zacny! powiedzcie tylko proszę co z Dierem? kontuzja?


Raczej nie, trochę go podeptali, trafili piłką, ale raczej zagra niedługo
Raczej nie, trochę go podeptali, trafili piłką, ale raczej zagra niedługo
10 grudnia 2015, 22:45 [cytuj]
Nie wiem, czy gra Bentaleba mi imponuje, czy mnie denerwuje :D
Nie wiem, czy gra Bentaleba mi imponuje, czy mnie denerwuje :D
10 grudnia 2015, 22:51 [cytuj]
Brakowało mi tej jego fantazji. Ogólnie dobry mecz rozgrywa :D
Brakowało mi tej jego fantazji. Ogólnie dobry mecz rozgrywa :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 grudnia 2015, 22:53 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Nie wiem, czy gra Bentaleba mi imponuje, czy mnie denerwuje :D


Jeśli chodzi o mnie - imponuje. Tylko trochę za dużo nonszalancji.

A Townsend chyba rzeczywiście na wylocie, skoro nawet dzisiaj cały mecz na ławie.
Jeśli chodzi o mnie - imponuje. Tylko trochę za dużo nonszalancji. A Townsend chyba rzeczywiście na wylocie, skoro nawet dzisiaj cały mecz na ławie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
10 grudnia 2015, 22:56 [cytuj]
Townsend ostatnio w meczu z soton u-21 grał, nie wróży mu to dobrze :P

No właśnie odwaga i drybling godny podziwu, a potem nonszalancja i głupie straty (choć dziś na szczęście tylko jedna bez konsekwencji, to w BPL różnie może być). Stąd moje rozterki :P
Townsend ostatnio w meczu z soton u-21 grał, nie wróży mu to dobrze :P No właśnie odwaga i drybling godny podziwu, a potem nonszalancja i głupie straty (choć dziś na szczęście tylko jedna bez konsekwencji, to w BPL różnie może być). Stąd moje rozterki :P
10 grudnia 2015, 23:01 [cytuj]
Bentaleb obok Diera ok, ale zamiast Diera i granie jako ten defensywny to nie bardzo
Bentaleb obok Diera ok, ale zamiast Diera i granie jako ten defensywny to nie bardzo
10 grudnia 2015, 23:02 [cytuj]
iZgone powiedział/a:


Kto policzy jaki był średni wiek zawodników? :P


Wyjściowej 11stki - 23,1 lat :luzik:

Bardzo dobre spotkanie jak na ten skład, można być dumnym i głodnym goli przed niedzielnym spotkaniem.
Mogę iść robić kanapki i z uśmiechem wyjść do pracy ;)
Wyjściowej 11stki - 23,1 lat :luzik: Bardzo dobre spotkanie jak na ten skład, można być dumnym i głodnym goli przed niedzielnym spotkaniem. Mogę iść robić kanapki i z uśmiechem wyjść do pracy ;)
10 grudnia 2015, 23:06 [cytuj]
Po takim meczu myślę, że nie potrzebujemy transferów oprócz napastnika, a do tego na święta powinniśmy rotować składem i zabiegać przeciwników :ok:
Po takim meczu myślę, że nie potrzebujemy transferów oprócz napastnika, a do tego na święta powinniśmy rotować składem i zabiegać przeciwników :ok:
10 grudnia 2015, 23:39 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Townsend ostatnio w meczu z soton u-21 grał, nie wróży mu to dobrze :P


Poch w jednym z wywiadów mówił że Townsend sam poprosił o możliwość grania w U-21 żeby być stale gotowym do gry kiedy nadejdzie taka potrzeba. Ale fakt, dawno go na boisku nie było, nie zdziwię się jak odejdzie (może na wypożyczenie?) w zimie.
Poch w jednym z wywiadów mówił że Townsend sam poprosił o możliwość grania w U-21 żeby być stale gotowym do gry kiedy nadejdzie taka potrzeba. Ale fakt, dawno go na boisku nie było, nie zdziwię się jak odejdzie (może na wypożyczenie?) w zimie
11 grudnia 2015, 00:32 [cytuj]
Townsend do sprzedaży, ma już tyle lat, że u nas nic nie zagra. Dzisijeszy mecz na plus. Bentaleb dokonał dobrej zmiany. Znakomity Lamela, zresztą jak w każdym meczu w tym sezonie. Son - irytuje mnie jego gra. Chadli - około 30 minut na boisku i nic nie wniósł do gry. Carrol - ma ciąg na bramke. W pewnych momentach przypomina Modrica.
Townsend do sprzedaży, ma już tyle lat, że u nas nic nie zagra. Dzisijeszy mecz na plus. Bentaleb dokonał dobrej zmiany. Znakomity Lamela, zresztą jak w każdym meczu w tym sezonie. Son - irytuje mnie jego gra. Chadli - około 30 minut na boisku i nic nie wniósł do gry. Carrol - ma ciąg na bramke. W pewnych momentach przypomina Modrica
11 grudnia 2015, 07:17 [cytuj]
Son rzeczywiście momentami irytujący - nawet bardzo - ale trzeba też przyznać, że zaliczył dwie asysty i brał udział w praktycznie każdej groźniejszej akcji Spurs.

Co innego Clinton - póki co to raczej nietrafiony transfer, z tych jego dobrych momentów w pamięci mam jedynie podanie do Lameli w meczu z City. Trochę mało.
Son rzeczywiście momentami irytujący - nawet bardzo - ale trzeba też przyznać, że zaliczył dwie asysty i brał udział w praktycznie każdej groźniejszej akcji Spurs. Co innego Clinton - póki co to raczej nietrafiony transfer, z tych jego dobrych momentów w pamięci mam jedynie podanie do Lameli w meczu z City. Trochę mało
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się