Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

11 grudnia 2015, 10:40 [cytuj]
Losowanie w poniedziałek-
Seeded teams: Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskva, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke, Athletic Club, Manchester United*, Bayer Leverkusen*, Olympiacos*, Porto*

Unseeded teams: Fenerbahçe, Sion, Borussia Dortmund, Midtjylland, Villarreal, Marseille, St-Étienne, Sporting CP, Fiorentina, Anderlecht, Sparta Praha, Augsburg, Shakhtar Donetsk*, Galatasaray*, Sevilla*, Valencia*

Tylko uniknąć Sevilli , Valencii i Villareal- please.Wymarzony przeciwnik- Midtjylland, Fiorentinę też bym nawet chciał...
Losowanie w poniedziałek- Seeded teams: Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskva, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke, Athletic Club, Manchester United*, Bayer Leverkusen*, Olympiacos*, Porto* Unseeded teams: Fenerbahçe, Sion, Borussia Dortmund, Midtjylland, Villarreal, Marseille, St-Étienne, Sporting CP, Fiorentina, Anderlecht, Sparta Praha, Augsburg, Shakhtar Donetsk*, Galatasaray*, Sevilla*, Valencia* Tylko uniknąć Sevilli , Valencii i Villareal- please.Wymarzony przeciwnik- Midtjylland, Fiorentinę też bym nawet chciał
11 grudnia 2015, 11:14 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Losowanie w poniedziałek-
Seeded teams: Molde, Liverpool, Krasnodar, Napoli, Rapid Wien, Braga, Lazio, Lokomotiv Moskva, Basel, Tottenham Hotspur, Schalke, Athletic Club, Manchester United*, Bayer Leverkusen*, Olympiacos*, Porto*

Unseeded teams: Fenerbahçe, Sion, Borussia Dortmund, Midtjylland, Villarreal, Marseille, St-Étienne, Sporting CP, Fiorentina, Anderlecht, Sparta Praha, Augsburg, Shakhtar Donetsk*, Galatasaray*, Sevilla*, Valencia*

Tylko uniknąć Sevilli , Valencii i Villareal- please.Wymarzony przeciwnik- Midtjylland, Fiorentinę też bym nawet chciał


A BVB rozumiem, że ok?:D
A BVB rozumiem, że ok?:D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 grudnia 2015, 12:25 [cytuj]
Według mnie najlepiej byłoby wylosować Sion, ewentualnie Spartę Praga, Augsburg albo Midtjlland(niby nie takie kozaki, a jednak ograli Świętych w eliminacjach). Najbardziej pechowo może trafić nam Borussia, Sevilla czy Szachtar moim zdaniem.
Według mnie najlepiej byłoby wylosować Sion, ewentualnie Spartę Praga, Augsburg albo Midtjlland(niby nie takie kozaki, a jednak ograli Świętych w eliminacjach). Najbardziej pechowo może trafić nam Borussia, Sevilla czy Szachtar moim zdaniem
11 grudnia 2015, 13:02 [cytuj]
Jeśli chodzi o Midtjylland, to wolałbym uniknąć z nimi dwumeczu, bo mają pewną receptę na sukces i pracują nad nią każdego dnia:
http://weszlo.com/2015/08/26/bunt-maszyn-czy-wkrotce-komputery-beda-ustalac-taktyke-i-sklad/

Osobiście preferowałbym FC Augsburg, który jest spokojnie do przejścia.
Jeśli chodzi o Midtjylland, to wolałbym uniknąć z nimi dwumeczu, bo mają pewną receptę na sukces i pracują nad nią każdego dnia: http://weszlo.com/2015/08/26/bunt-maszyn-czy-wkrotce-komputery-beda-ustalac-taktyke-i-sklad/ Osobiście preferowałbym FC Augsburg, który jest spokojnie do przejścia
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 grudnia 2015, 13:35 [cytuj]
Sparta Praga byłaby spoko, może jakiś wypad byśmy ogarnęli :)
Sparta Praga byłaby spoko, może jakiś wypad byśmy ogarnęli :)
11 grudnia 2015, 13:38 [cytuj]
Z jednej strony oczywiście najlepiej byłoby trafić na rywala teoretycznie słabszego jak właśnie Sparta czy Augsburg. A z drugiej baaaardzo chciałbym nas zobaczyć w pojedynku z kimś naprawdę mocnym jak Borussia, Sevillia, Villareal czy Fiorentina więc właściwie niezależnie kogo wylosujemy będę zadowolony. Jedyne kogo chciałbym uniknąć to turków. Nie wiem czemu ale turecki drużyny zawsze kojarzą mi się z kłopotami :D
Z jednej strony oczywiście najlepiej byłoby trafić na rywala teoretycznie słabszego jak właśnie Sparta czy Augsburg. A z drugiej baaaardzo chciałbym nas zobaczyć w pojedynku z kimś naprawdę mocnym jak Borussia, Sevillia, Villareal czy Fiorentina więc właściwie niezależnie kogo wylosujemy będę zadowolony. Jedyne kogo chciałbym uniknąć to turków. Nie wiem czemu ale turecki drużyny zawsze kojarzą mi się z kłopotami :D
11 grudnia 2015, 14:01 [cytuj]
Sparta i Augsburg jak najbardziej ponieważ można byłoby się wybrać na mecz.
Sparta i Augsburg jak najbardziej ponieważ można byłoby się wybrać na mecz
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 grudnia 2015, 14:08 [cytuj]
Potwierdzam Sparta, Augsburg i Sion - bliskie wyjazdy.
Potwierdzam Sparta, Augsburg i Sion - bliskie wyjazdy
11 grudnia 2015, 14:19 [cytuj]
spurs3 powiedział/a:
Potwierdzam Sparta, Augsburg i Sion - bliskie wyjazdy


Sion to już dość daleko poza tym diabelsko drogo.
Sion to już dość daleko poza tym diabelsko drogo
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 grudnia 2015, 15:17 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jeśli chodzi o Midtjylland, to wolałbym uniknąć z nimi dwumeczu, bo mają pewną receptę na sukces i pracują nad nią każdego dnia:
http://weszlo.com/2015/08/26/bunt-maszyn-czy-wkrotce-komputery-beda-ustalac-taktyke-i-sklad/

Osobiście preferowałbym FC Augsburg, który jest spokojnie do przejścia


Czytałem ten artykuł jakiś czas temu i po lekturze byłem baardzo zniesmaczony. Cyferki, cyferki, cyferki... a gdzie w tym wszystkim, rozumicie, romantyzm?

O, do Pragi to bym się chętnie przejechał.
Czytałem ten artykuł jakiś czas temu i po lekturze byłem baardzo zniesmaczony. Cyferki, cyferki, cyferki... a gdzie w tym wszystkim, rozumicie, romantyzm? O, do Pragi to bym się chętnie przejechał
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 grudnia 2015, 15:39 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
A BVB rozumiem, że ok?:D


Bez Lewego i Błaszcza to już nie to BVB :)
Bez Lewego i Błaszcza to już nie to BVB :)
11 grudnia 2015, 16:56 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Bez Lewego i Błaszcza to już nie to BVB :)


Ale jest Aubameyang :D
Ale jest Aubameyang :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 grudnia 2015, 17:13 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Czytałem ten artykuł jakiś czas temu i po lekturze byłem baardzo zniesmaczony. Cyferki, cyferki, cyferki... a gdzie w tym wszystkim, rozumicie, romantyzm?


Romantyzm nie wygrywa meczów :D Cyferki cyferkami, ale serce na murawie i tak trzeba zostawić.
Romantyzm nie wygrywa meczów :D Cyferki cyferkami, ale serce na murawie i tak trzeba zostawić
14 grudnia 2015, 13:23 [cytuj]
Wywołałem Fiorentinę...
Wywołałem Fiorentinę
14 grudnia 2015, 14:33 [cytuj]
Trzeba będzie się zrewanżować za poprzedni sezon. Teoretycznie jesteśmy dużo silniejsi niż sezon temu ale Fiołki też sobie nieźle pogrywają w lidze włoskiej. Trzeba ich pokonać i zajść jak najdalej bo jak tak dalej pójdzie i angielskie kluby wciąż będą wtapiać w Europie to Serie A wyprzedzi BPL w ogólnej punktacji lig i wtedy będzie bitwa o TOP3 nie TOP4. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia ale na dzień dzisiejszy jest to realny scenariusz.
Trzeba będzie się zrewanżować za poprzedni sezon. Teoretycznie jesteśmy dużo silniejsi niż sezon temu ale Fiołki też sobie nieźle pogrywają w lidze włoskiej. Trzeba ich pokonać i zajść jak najdalej bo jak tak dalej pójdzie i angielskie kluby wciąż będą wtapiać w Europie to Serie A wyprzedzi BPL w ogólnej punktacji lig i wtedy będzie bitwa o TOP3 nie TOP4. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia ale na dzień dzisiejszy jest to realny scenariusz
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
14 grudnia 2015, 23:05 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Trzeba będzie się zrewanżować za poprzedni sezon. Teoretycznie jesteśmy dużo silniejsi niż sezon temu ale Fiołki też sobie nieźle pogrywają w lidze włoskiej. Trzeba ich pokonać i zajść jak najdalej bo jak tak dalej pójdzie i angielskie kluby wciąż będą wtapiać w Europie to Serie A wyprzedzi BPL w ogólnej punktacji lig i wtedy będzie bitwa o TOP3 nie TOP4. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia ale na dzień dzisiejszy jest to realny scenariusz


Smutna diagnoza ale jak najbardziej trafna.
Nie widzę innej opcji obecnie niż wygranie LE, walkę o ligę można sobie odpuścić, jak mają grać tak, jak w poprzednich dwóch meczach, bo nie będzie jak walczyć o top4 :D Zobaczymy, jak sytuacja będzie wyglądała po nowym roku
Smutna diagnoza ale jak najbardziej trafna. Nie widzę innej opcji obecnie niż wygranie LE, walkę o ligę można sobie odpuścić, jak mają grać tak, jak w poprzednich dwóch meczach, bo nie będzie jak walczyć o top4 :D Zobaczymy, jak sytuacja będzie wyglądała po nowym roku

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 68 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się