Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » BVB vs Spurs 10.03
11 marca 2016, 10:28 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Szkoda ze nie trafilem na czasy kiedy druzyny nie graly dla prestizu, ligi mistrzow, kasy, sponsorow ale po to zeby zdobywac trofea


Wpływ na to ma zachowanie zawodników, którzy chcą grać dla kasy i w takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów, bo dobre występy sprawią, że dostaną nowy kontrakt, albo trafią do silniejszego klubu=większa kasa.

Podsumowując, wszystko opiera się na pieniądzach.
Wpływ na to ma zachowanie zawodników, którzy chcą grać dla kasy i w takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów, bo dobre występy sprawią, że dostaną nowy kontrakt, albo trafią do silniejszego klubu=większa kasa. Podsumowując, wszystko opiera się na pieniądzach
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2016, 13:34 [cytuj]
tomasz87, sawik - 100% racji, uważam identycznie
tomasz87, sawik - 100% racji, uważam identycznie
11 marca 2016, 16:25 [cytuj]
Ja bym powiedział, że jestem w połowie pomiędzy Sawikiem a Boydem. Owszem widziały gały co brały ale jak ja zaczynałem kibicować temu klubowi to nie było różowo w lidze a gra w pucharach to było święto. Że zmienił się model biznesowy nie oznacza, że mam zmienić klub ;) Owszem wiemy o co gramy ale niestety jesteśmy też "mięccy" bo nie walczymy o trofea i tu Boyd ma rację, my nie mamy aspiracji na wielki klub. Mamy tylko aspirację na solidny klub. W przyszłym roku jeśli będzie LM zrobimy to samo w takiej sytuacji bo patrzymy bardzo przez pryzmat finansowy (z jednej strony bardzo dobrze, że tak robimy) i kolejne zakwalifikowanie się będzie dla nas ważniejsze niż możliwość zdobycia tytułu. Kasy na lepszych zawodników też się nie spodziewam bo przecież mamy w planach stadion więc będziemy musieli w marcu odpuścić. Odpuściliśmy teraz moim zdaniem nie przez walkę o mistrza ale dlatego, że mamy już pod męczony pierwszy skład, słabych zmienników i przez dwa ostatnie mecze mamy tylko 8 punktów przewagi na Man Utd. A w terminarzu mecze z walczącym być może o utrzymanie Newcastle i pięcioma drużynami z pierwszej dziesiątki
Ja bym powiedział, że jestem w połowie pomiędzy Sawikiem a Boydem. Owszem widziały gały co brały ale jak ja zaczynałem kibicować temu klubowi to nie było różowo w lidze a gra w pucharach to było święto. Że zmienił się model biznesowy nie oznacza, że mam zmienić klub ;) Owszem wiemy o co gramy ale niestety jesteśmy też "mięccy" bo nie walczymy o trofea i tu Boyd ma rację, my nie mamy aspiracji na wielki klub. Mamy tylko aspirację na solidny klub. W przyszłym roku jeśli będzie LM zrobimy to samo w takiej sytuacji bo patrzymy bardzo przez pryzmat finansowy (z jednej strony bardzo dobrze, że tak robimy) i kolejne zakwalifikowanie się będzie dla nas ważniejsze niż możliwość zdobycia tytułu. Kasy na lepszych zawodników też się nie spodziewam bo przecież mamy w planach stadion więc będziemy musieli w marcu odpuścić. Odpuściliśmy teraz moim zdaniem nie przez walkę o mistrza ale dlatego, że mamy już pod męczony pierwszy skład, słabych zmienników i przez dwa ostatnie mecze mamy tylko 8 punktów przewagi na Man Utd. A w terminarzu mecze z walczącym być może o utrzymanie Newcastle i pięcioma drużynami z pierwszej dziesiątki
12 marca 2016, 05:55 [cytuj]
Wolff,

Musisz tylko zrozumieć, że model biznesowy jest ważniejszy od modelu sportowego. Wystarczy spojrzeć tylko na taki AC Milan, czy Inter Mediolan, które swego czasu były najlepszymi drużynami na świecie, a obecnie to drużyny, które tylko walczą o awans do europejskich pucharów.

Kibice mają to do siebie, że chcą już i teraz. A tak się po prostu nie da! Modelu biznesowego zabrakło też w Borussii Dortmund, ale w przypadku tego klubu poszli po rozum do głowy i wracają na miejsce, na którym znajdowali się jeszcze parę lat temu. Ich szczęście polega tylko na tym, że wciąż mają młody, ambitny zespół.

Z resztą sam zauważyłeś, że mamy mecze w lidze z pięcioma drużynami z pierwszej dziesiątki, a także z walczącym o utrzymanie Newcastle United. Wyobraź sobie jakbyśmy znajdowali się w grze w Lidze Europy oraz w Pucharze Anglii. W ostatecznym rozrachunku mogłoby się okazać, że nie dość, że odpadlibyśmy z tych dwóch rozgrywek na końcowych etapach, to na dodatek moglibyśmy wypaść z TOP4. Pamiętaj, że nie ważne jak zaczynasz, a jak kończysz.
Wolff, Musisz tylko zrozumieć, że model biznesowy jest ważniejszy od modelu sportowego. Wystarczy spojrzeć tylko na taki AC Milan, czy Inter Mediolan, które swego czasu były najlepszymi drużynami na świecie, a obecnie to drużyny, które tylko walczą o awans do europejskich pucharów. Kibice mają to do siebie, że chcą już i teraz. A tak się po prostu nie da! Modelu biznesowego zabrakło też w Borussii Dortmund, ale w przypadku tego klubu poszli po rozum do głowy i wracają na miejsce, na którym znajdowali się jeszcze parę lat temu. Ich szczęście polega tylko na tym, że wciąż mają młody, ambitny zespół. Z resztą sam zauważyłeś, że mamy mecze w lidze z pięcioma drużynami z pierwszej dziesiątki, a także z walczącym o utrzymanie Newcastle United. Wyobraź sobie jakbyśmy znajdowali się w grze w Lidze Europy oraz w Pucharze Anglii. W ostatecznym rozrachunku mogłoby się okazać, że nie dość, że odpadlibyśmy z tych dwóch rozgrywek na końcowych etapach, to na dodatek moglibyśmy wypaść z TOP4. Pamiętaj, że nie ważne jak zaczynasz, a jak kończysz
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się