Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
15 lipca 2016, 09:18 [cytuj]
Ważna informacja dla zainteresowanych:

Champions League Ticket Announcement

As we look ahead to playing our UEFA Champions League matches at Wembley Stadium for the 2016/17 season, we have been working with our colleagues at Wembley and UEFA to agree further details.

We are delighted to confirm that we shall be opening the full stadium capacity for all of our Champions League fixtures next season.

Great News! Official Supporters Clubs have access to a large allocation for these 3 fixtures towards the front of the Upper North East Corner (Yellow Section). This will allow all Official Supporters Clubs to sit together and create a fantastic atmosphere.

We shall be launching a Group Stage Multi Game Ticket that will be on sale shortly. This means that your club can purchase seats for all 3 matches hassle free. We have also sought to offer favourable pricing with three-game packages ranging from £70 to £150. Concessions will be available in all areas at 50% off adult prices.

At this stage only three-game package tickets will be available, from Monday 18th July until 11th August. Individual match tickets will be available to purchase following the draw for the Group Stages that takes place on 25 August (subject to availability). Sale dates and pricing for these tickets will be confirmed following the Group Stage draw. There is no maximum to the amount of tickets your Supporters Club can purchase, however, all of those wanting to attend must be a current ONE HOTSPUR Platinum/Gold/Silver member or have a current Bronze/Lilywhite membership. No exceptions will be made. Please note members and Season Ticket Holders will only be able to purchase one ticket each so anyone purchasing on an individual basis cannot also be included as part of a Supporters Club application. Any Members or Season Ticket Holder’s details that are part of a Supporters Club application that have purchased a ticket as an individual member will be automatically deleted from the OSC application.

If you would prefer to purchase tickets in an alternative location, you are of course able to purchase tickets independently as individual members. These will be subject to a booking fee and a maximum of 10 tickets can be booked per transaction. For more information see the link below;
http://www.tottenhamhotspur.com/news/champions-league-ticket-announcement-130716/


Important Information Regarding Supporters Club Group Stage Multi-Game Packages

• Tickets will be issued on a first come basis – in the order we receive your booking forms (attached)

• There is no maximum to the amount of packages you can purchase (as long as all attending are current ONE HOTSPUR members)

• There is no booking fee when booking via the Supporters Club

• All Group Stage Multi-Game tickets will be strictly non-refundable following purchase so only supporters that plan to attend these matches regardless of date, kick off time or opponent should purchase these tickets

• Any Season Ticket Holders wishing to purchase seats with Bronze and/or Lilywhite members are able to do so.



Price Category Group Stage Multi-Game Ticket Price
CLUB WEMBLEY SEAT ONLY £150
CAT 1 £110
CAT 2 £85
CAT 3 £80
CAT 4 £70
CAT 5 N/A

Prices for Under 18 and 65+ will be priced at 50% of the marked Adult price in all areas of the stadium.


Ważna informacja dla zainteresowanych: Champions League Ticket Announcement As we look ahead to playing our UEFA Champions League matches at Wembley Stadium for the 2016/17 season, we have been working with our colleagues at Wembley and UEFA to agree further details. We are delighted to confirm that we shall be opening the full stadium capacity for all of our Champions League fixtures next season. Great News! Official Supporters Clubs have access to a large allocation for these 3 fixtures towards the front of the Upper North East Corner (Yellow Section). This will allow all Official Supporters Clubs to sit together and create a fantastic atmosphere. We shall be launching a Group Stage Multi Game Ticket that will be on sale shortly. This means that your club can purchase seats for all 3 matches hassle free. We have also sought to offer favourable pricing with three-game packages ranging from £70 to £150. Concessions will be available in all areas at 50% off adult prices. At this stage only three-game package tickets will be available, from Monday 18th July until 11th August. Individual match tickets will be available to purchase following the draw for the Group Stages that takes place on 25 August (subject to availability). Sale dates and pricing for these tickets will be confirmed following the Group Stage draw. There is no maximum to the amount of tickets your Supporters Club can purchase, however, all of those wanting to attend must be a current ONE HOTSPUR Platinum/Gold/Silver member or have a current Bronze/Lilywhite membership. No exceptions will be made. Please note members and Season Ticket Holders will only be able to purchase one ticket each so anyone purchasing on an individual basis cannot also be included as part of a Supporters Club application. Any Members or Season Ticket Holder’s details that are part of a Supporters Club application that have purchased a ticket as an individual member will be automatically deleted from the OSC application. If you would prefer to purchase tickets in an alternative location, you are of course able to purchase tickets independently as individual members. These will be subject to a booking fee and a maximum of 10 tickets can be booked per transaction. For more information see the link below; http://www.tottenhamhotspur.com/news/champions-league-ticket-announcement-130716/ Important Information Regarding Supporters Club Group Stage Multi-Game Packages • Tickets will be issued on a first come basis – in the order we receive your booking forms (attached) • There is no maximum to the amount of packages you can purchase (as long as all attending are current ONE HOTSPUR members) • There is no booking fee when booking via the Supporters Club • All Group Stage Multi-Game tickets will be strictly non-refundable following purchase so only supporters that plan to attend these matches regardless of date, kick off time or opponent should purchase these tickets • Any Season Ticket Holders wishing to purchase seats with Bronze and/or Lilywhite members are able to do so. Price Category Group Stage Multi-Game Ticket Price CLUB WEMBLEY SEAT ONLY £150 CAT 1 £110 CAT 2 £85 CAT 3 £80 CAT 4 £70 CAT 5 N/A Prices for Under 18 and 65+ will be priced at 50% of the marked Adult price in all areas of the stadium.
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
31 lipca 2016, 20:32 [cytuj]
No to trzeba zaczekać na losowanie grup i wybrać sobie jakiś mecz dołączając do tego weekend i spotkanie ligowe na WHL.
No to trzeba zaczekać na losowanie grup i wybrać sobie jakiś mecz dołączając do tego weekend i spotkanie ligowe na WHL
3 sierpnia 2016, 15:02 [cytuj]
UDAŁO się!!!

Champions League Group Stage Package 16-17

Member Area Row Seat Class Face Value
UEFA CHAMPIONS LEAGUE SEASON 16-17
Mr Tomasz Trzaskalski (3282932) 242 3 70 Champions League Adult £150.00
UDAŁO się!!! Champions League Group Stage Package 16-17 Member Area Row Seat Class Face Value UEFA CHAMPIONS LEAGUE SEASON 16-17 Mr Tomasz Trzaskalski (3282932) 242 3 70 Champions League Adult £150.00
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 sierpnia 2016, 16:30 [cytuj]
Zazdroszcze trzaskal... Fajny pakiet, troche nie na moją kieszeń ale mam plan na fazę pucharową pojechać więc mam nadzieje że wyjdziemy z grupy :D
Zazdroszcze trzaskal... Fajny pakiet, troche nie na moją kieszeń ale mam plan na fazę pucharową pojechać więc mam nadzieje że wyjdziemy z grupy :D
3 sierpnia 2016, 20:52 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Zazdroszcze trzaskal... Fajny pakiet, troche nie na moją kieszeń ale mam plan na fazę pucharową pojechać więc mam nadzieje że wyjdziemy z grupy :D


Faza pucharowa to dopiero będzie na Twoją kieszeń :krzyk::krzyk::krzyk:
Faza pucharowa to dopiero będzie na Twoją kieszeń :krzyk::krzyk::krzyk:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 sierpnia 2016, 13:12 [cytuj]
Nawet jak by bilety byly po 80 funtow (tyle kosztuje najdrozszy na lige na whl) to nie bede trzy razy dymac do londynu tylko raz :p wiec koszty troszke maleja. No bo nie wierze ze beda sobie zyczyli 150 za miejsce pod dachem. Czy beda?
Nawet jak by bilety byly po 80 funtow (tyle kosztuje najdrozszy na lige na whl) to nie bede trzy razy dymac do londynu tylko raz :p wiec koszty troszke maleja. No bo nie wierze ze beda sobie zyczyli 150 za miejsce pod dachem. Czy beda?
4 sierpnia 2016, 15:18 [cytuj]
A co z wyjazdem grupowym ? Myślimy tylko o wyjeździe na WHL czy tak jak pisałem powyżej o połączeniu WHL z stadionem narodowym ?

Ps: czy myślicie że będzie problem żeby osoba prywatna kupiła sobie bilet na wembley ? tam jest 90 tys miejsc wypełnimy stadion do ostatniego miejsca ?

mk
A co z wyjazdem grupowym ? Myślimy tylko o wyjeździe na WHL czy tak jak pisałem powyżej o połączeniu WHL z stadionem narodowym ? Ps: czy myślicie że będzie problem żeby osoba prywatna kupiła sobie bilet na wembley ? tam jest 90 tys miejsc wypełnimy stadion do ostatniego miejsca ? mk
5 sierpnia 2016, 09:22 [cytuj]
klimasz123 powiedział/a:
A co z wyjazdem grupowym ? Myślimy tylko o wyjeździe na WHL czy tak jak pisałem powyżej o połączeniu WHL z stadionem narodowym ?

Ps: czy myślicie że będzie problem żeby osoba prywatna kupiła sobie bilet na wembley ? tam jest 90 tys miejsc wypełnimy stadion do ostatniego miejsca ?

mk
klimasz123 powiedział/a:
A co z wyjazdem grupowym ? Myślimy tylko o wyjeździe na WHL czy tak jak pisałem powyżej o połączeniu WHL z stadionem narodowym ?

Ps: czy myślicie że będzie problem żeby osoba prywatna kupiła sobie bilet na wembley ? tam jest 90 tys miejsc wypełnimy stadion do ostatniego miejsca ?

mk


Z tego co widzę to na fazę grupową nie ma już praktycznie miejsc. Może się pojawią jak skończy się sprzedaż Group Stage Package. Zawsze jeszce będzie można kupić przes StubHuba ale oni zdzierają jak za pogrzeb w Polsce.
[quote=klimasz123]A co z wyjazdem grupowym ? Myślimy tylko o wyjeździe na WHL czy tak jak pisałem powyżej o połączeniu WHL z stadionem narodowym ? Ps: czy myślicie że będzie problem żeby osoba prywatna kupiła sobie bilet na wembley ? tam jest 90 tys miejsc wypełnimy stadion do ostatniego miejsca ? mk
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 sierpnia 2016, 09:29 [cytuj]
Prakycznie 48 godzin po wypuszczeniu 3 meczowych pakietow dla wszystkich memberow zostaly juz tylko miejsca praktycznie przy samej gorze za bramka. Zostawili na pewno kilka(nascie) tysiecy miejscna poszczegolne mecze, ale nie nastawialbym sie na nie bez membera.

Trzeba tez pamietac, ze na 99% bedziemy losowani z 3 koszyka. To znaczy, ze 2 z 3 meczów będą bardzo ciekawe. W najgorszym dla nas wypadku mozemy grac przeciwko Bayernowi, Atletico i Romie. Wtedy to jedyna opcja bylby StubHub, a tam 150 funtow to normalna cena.

Ja zgarnalem pakiet 3 meczow za 80 funtow i zakladajac 30 funtow za takie mecze to naprawde malo.
Prakycznie 48 godzin po wypuszczeniu 3 meczowych pakietow dla wszystkich memberow zostaly juz tylko miejsca praktycznie przy samej gorze za bramka. Zostawili na pewno kilka(nascie) tysiecy miejscna poszczegolne mecze, ale nie nastawialbym sie na nie bez membera. Trzeba tez pamietac, ze na 99% bedziemy losowani z 3 koszyka. To znaczy, ze 2 z 3 meczów będą bardzo ciekawe. W najgorszym dla nas wypadku mozemy grac przeciwko Bayernowi, Atletico i Romie. Wtedy to jedyna opcja bylby StubHub, a tam 150 funtow to normalna cena. Ja zgarnalem pakiet 3 meczow za 80 funtow i zakladajac 30 funtow za takie mecze to naprawde malo
LMAO
5 sierpnia 2016, 12:13 [cytuj]
No tak ale ja mowi o sytuacji w ktorej mam membera i jestem czlonkiem Poland Spurs. Wtedy chyba nie bedzie problemow z biletami.

Apropo trzaskal, bedzie jakas lista czlonkow czy cokolwiek potwierdzajacego wejscie do stowarzyszenia? Przelew poszedl dawno temu wiec po prostu chcialbym wiedziec ze wszystko sie zgadza.
No tak ale ja mowi o sytuacji w ktorej mam membera i jestem czlonkiem Poland Spurs. Wtedy chyba nie bedzie problemow z biletami. Apropo trzaskal, bedzie jakas lista czlonkow czy cokolwiek potwierdzajacego wejscie do stowarzyszenia? Przelew poszedl dawno temu wiec po prostu chcialbym wiedziec ze wszystko sie zgadza
5 sierpnia 2016, 13:15 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Prakycznie 48 godzin po wypuszczeniu 3 meczowych pakietow dla wszystkich memberow zostaly juz tylko miejsca praktycznie przy samej gorze za bramka. Zostawili na pewno kilka(nascie) tysiecy miejscna poszczegolne mecze, ale nie nastawialbym sie na nie bez membera.

Trzeba tez pamietac, ze na 99% bedziemy losowani z 3 koszyka. To znaczy, ze 2 z 3 meczów będą bardzo ciekawe. W najgorszym dla nas wypadku mozemy grac przeciwko Bayernowi, Atletico i Romie. Wtedy to jedyna opcja bylby StubHub, a tam 150 funtow to normalna cena.

Ja zgarnalem pakiet 3 meczow za 80 funtow i zakladajac 30 funtow za takie mecze to naprawde malo


Mi się tych tańszych nie udało a czekałem z 3 godziny aby wejść.
Co do koszyka to na 100% jesteśmy w 3 także 2 mecze no chyba, że Legia na nas trafi to nawet 4 będą megaciekawe. Z tego co wiem to poszły prawie wszystkie pakiety - ponad 41T i teraz zacznie się sprzedaż na pojedyncze mecze a reszta trafi do Stubhubów i innych Thomasów Cooców.
Mi się tych tańszych nie udało a czekałem z 3 godziny aby wejść. Co do koszyka to na 100% jesteśmy w 3 także 2 mecze no chyba, że Legia na nas trafi to nawet 4 będą megaciekawe. Z tego co wiem to poszły prawie wszystkie pakiety - ponad 41T i teraz zacznie się sprzedaż na pojedyncze mecze a reszta trafi do Stubhubów i innych Thomasów Cooców
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 sierpnia 2016, 13:17 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
No tak ale ja mowi o sytuacji w ktorej mam membera i jestem czlonkiem Poland Spurs. Wtedy chyba nie bedzie problemow z biletami.

Apropo trzaskal, bedzie jakas lista czlonkow czy cokolwiek potwierdzajacego wejscie do stowarzyszenia? Przelew poszedl dawno temu wiec po prostu chcialbym wiedziec ze wszystko sie zgadza


Oczywiście, że wszystko ok. Zbiorę numery i opublikuję je bo jak podałem ostatnio nazwiska też to ktoś musiał się przypieprzyć, że jest ustawa o ochronie danych choć podałem tylko nazwisko i nr. :bezradny::bezradny::bezradny:
Oczywiście, że wszystko ok. Zbiorę numery i opublikuję je bo jak podałem ostatnio nazwiska też to ktoś musiał się przypieprzyć, że jest ustawa o ochronie danych choć podałem tylko nazwisko i nr. :bezradny::bezradny::bezradny:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 sierpnia 2016, 22:43 [cytuj]
41 tys to z jednej strony dużo ale przecież stadion ma aż 90 tys miejsce więc jeszcze trochę tych wolnych miejsc pozostaje.
41 tys to z jednej strony dużo ale przecież stadion ma aż 90 tys miejsce więc jeszcze trochę tych wolnych miejsc pozostaje
6 września 2016, 12:44 [cytuj]
Witam, kupiłem przed chwilą bilet na Spurs vs Monaco... Tylko teraz troche się boje, że bilet nie zdąży przyjść pocztą na Polski adres... Da się z tym coś zrobić?
Witam, kupiłem przed chwilą bilet na Spurs vs Monaco... Tylko teraz troche się boje, że bilet nie zdąży przyjść pocztą na Polski adres... Da się z tym coś zrobić?
6 września 2016, 17:02 [cytuj]
klimasz123 powiedział/a:
41 tys to z jednej strony dużo ale przecież stadion ma aż 90 tys miejsce więc jeszcze trochę tych wolnych miejsc pozostaje


Zerknąłem z ciekawości jak wygląda sprzedaż biletów i na dzień dzisiejszy zostały praktycznie tylko wolne miejsca na łukach pod samym dachem. Do meczu został jeszcze tydzień, bilety są po 20 funtów czyli w miarę tanio więc myślę że możemy spodziewać się kompletu.
Zerknąłem z ciekawości jak wygląda sprzedaż biletów i na dzień dzisiejszy zostały praktycznie tylko wolne miejsca na łukach pod samym dachem. Do meczu został jeszcze tydzień, bilety są po 20 funtów czyli w miarę tanio więc myślę że możemy spodziewać się kompletu
6 września 2016, 22:12 [cytuj]
Troche to nie fajnie. Za pakiet zaplacilem £70 a terza bilety w general sale sa po £20;(
Troche to nie fajnie. Za pakiet zaplacilem £70 a terza bilety w general sale sa po £20;(
6 września 2016, 23:28 [cytuj]
Zalezy jaki bilet. Pakiety sa zawsze tansze jesli chodzi o to samo miejsce.
Zalezy jaki bilet. Pakiety sa zawsze tansze jesli chodzi o to samo miejsce
LMAO
7 września 2016, 13:31 [cytuj]
@Hades Ten sam sektor, ten sam rząd. Pakiet za £70, teraz w general sale, miejsce za £20. Mam nadzieje ze na następne mecze bedzie inaczej, bo to jawne nabijanie w butelkę.
@Hades Ten sam sektor, ten sam rząd. Pakiet za £70, teraz w general sale, miejsce za £20. Mam nadzieje ze na następne mecze bedzie inaczej, bo to jawne nabijanie w butelkę
7 września 2016, 19:55 [cytuj]
Może pomyliłeś kategorię 4 i 5. Zobacz sam:
http://goo.gl/GwnMTX - pakiet
http://goo.gl/zzsqLw - pojedynczy

Ja kupiłem pakiet za 80 funtów. Dzisiaj przyszły 3 bilety i każdy z nich ma wydrukowaną cenę 35 funtów.
Może pomyliłeś kategorię 4 i 5. Zobacz sam: http://goo.gl/GwnMTX - pakiet http://goo.gl/zzsqLw - pojedynczy Ja kupiłem pakiet za 80 funtów. Dzisiaj przyszły 3 bilety i każdy z nich ma wydrukowaną cenę 35 funtów
LMAO
20 września 2016, 10:12 [cytuj]
Jaka jest szansa że dostanę bilety na mecz z Bayerem podczas general sale ? Macie jakieś informacje nt. sprzedanych pakietów, kiedy rusza sprzedaż z memberami a kiedy z general sale ?
Pozdrawiam
Jaka jest szansa że dostanę bilety na mecz z Bayerem podczas general sale ? Macie jakieś informacje nt. sprzedanych pakietów, kiedy rusza sprzedaż z memberami a kiedy z general sale ? Pozdrawiam
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się