Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Europejski puchary » SPURS vs Juventus
26 lipca 2016, 12:07 [cytuj]
#THFC team: Vorm; Trippier, Ball, Carter-Vickers, Miller; Mason (C), Wanyama; Son, Carroll, Chadli; Janssen

#Juventus XI: Neto; Lirola, Benatia, Rugani, Alex Sandro; Lemina, Hernanes, Asamoah; Pjanic, Pereyra; Dybala
#THFC team: Vorm; Trippier, Ball, Carter-Vickers, Miller; Mason (C), Wanyama; Son, Carroll, Chadli; Janssen #Juventus XI: Neto; Lirola, Benatia, Rugani, Alex Sandro; Lemina, Hernanes, Asamoah; Pjanic, Pereyra; Dybala
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 lipca 2016, 12:09 [cytuj]
Bardzo fajnie się prezentują te trzecie stroje na boisku :ok:
Bardzo fajnie się prezentują te trzecie stroje na boisku :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 lipca 2016, 12:13 [cytuj]
Szkoda że nasza obrona już dużo gorzej. Ale trudno się dziwić Ball???
Szkoda że nasza obrona już dużo gorzej. Ale trudno się dziwić Ball???
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 lipca 2016, 12:23 [cytuj]
Nasza gra defensywna dzisiaj :D
Nasza gra defensywna dzisiaj :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 lipca 2016, 12:29 [cytuj]
Po pierwszych 15 minutach chciałbym wymienić całą obronę. :D
Dobrze, że to obrona drużyny u-21.
Po pierwszych 15 minutach chciałbym wymienić całą obronę. :D Dobrze, że to obrona drużyny u-21
26 lipca 2016, 12:31 [cytuj]
Czego mozna sie bylo spodziewac po tej obronie? :)
Czego mozna sie bylo spodziewac po tej obronie? :)
LMAO
26 lipca 2016, 12:56 [cytuj]
Gdzie jest Eriksen ja się pytam ??
Nawet w rezerwie go brak .
Gdzie jest Eriksen ja się pytam ?? Nawet w rezerwie go brak
TO DARE IS TO DO
26 lipca 2016, 12:57 [cytuj]
Ball, Carter-Vickers, Miller; Carroll
to niech chłopaki sobie idą na jakieś wypożyczenie

lewa oborna obstawiona, środek nie ucierpi jak carroll odejdzie, no ale środek obrony to jest dramat, to już chyba wole żeby wrócił Fazio, bo chyba dalej jest nasz?
Ball, Carter-Vickers, Miller; Carroll to niech chłopaki sobie idą na jakieś wypożyczenie lewa oborna obstawiona, środek nie ucierpi jak carroll odejdzie, no ale środek obrony to jest dramat, to już chyba wole żeby wrócił Fazio, bo chyba dalej jest nasz?
26 lipca 2016, 13:19 [cytuj]
Robert powiedział/a:
to już chyba wole żeby wrócił Fazio, bo chyba dalej jest nasz?


Nie no, aż tak źle to nie jest :D
Dalej jest nasz, Poch próbuje go sprzedać. Espanyol chyba zainteresowany.
Nie no, aż tak źle to nie jest :D Dalej jest nasz, Poch próbuje go sprzedać. Espanyol chyba zainteresowany
26 lipca 2016, 13:23 [cytuj]
Przeczuwam, że Onomah będzie miał lepszy sezon niż Chadli
Przeczuwam, że Onomah będzie miał lepszy sezon niż Chadli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 lipca 2016, 13:31 [cytuj]
Goooooooooal! Lamela!:brawo:
Goooooooooal! Lamela!:brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 lipca 2016, 13:44 [cytuj]
Wanyama podoba mi się w tym meczu, parę fajnych odbiorów, zwłaszcza przy bramce
Wanyama podoba mi się w tym meczu, parę fajnych odbiorów, zwłaszcza przy bramce
26 lipca 2016, 14:45 [cytuj]
Nie miałem jak oglądać w pracy. Jak wypadli Janssen i Wanyama? Ktoś z młodych się wyróżniał?
Nie miałem jak oglądać w pracy. Jak wypadli Janssen i Wanyama? Ktoś z młodych się wyróżniał?
26 lipca 2016, 15:44 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie miałem jak oglądać w pracy. Jak wypadli Janssen i Wanyama? Ktoś z młodych się wyróżniał?


Janssen za bardzo nie miał jak wykazać się, a Wanyama calkiem dobrze
Młodzi, szczególnie czarni jedynie wyróżnili się tym ze byli u jednego fryzjera i zrobili się na rudego skunksa :rotfl:
Janssen za bardzo nie miał jak wykazać się, a Wanyama calkiem dobrze Młodzi, szczególnie czarni jedynie wyróżnili się tym ze byli u jednego fryzjera i zrobili się na rudego skunksa :rotfl:
26 lipca 2016, 17:26 [cytuj]
Onomah miał parę niezłych zagrań. Miller tragicznie w defensywie, przy wyjściu do przodu już nieco lepiej. Piłka szukała Edwardsa, ale też żadnych konkretów z tego nie było. Reszta młodych kompletnie niewidoczna.
Onomah miał parę niezłych zagrań. Miller tragicznie w defensywie, przy wyjściu do przodu już nieco lepiej. Piłka szukała Edwardsa, ale też żadnych konkretów z tego nie było. Reszta młodych kompletnie niewidoczna

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się