Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

27 września 2016, 20:13 [cytuj]
team: Lloris (C); Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Wanyama, Dele; Lamela, Eriksen, Son; Janssen

ławka: Vorm, Walker, Wimmer, Carter-Vickers, Winks, Onomah, Nkoudou
team: Lloris (C); Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Wanyama, Dele; Lamela, Eriksen, Son; Janssen ławka: Vorm, Walker, Wimmer, Carter-Vickers, Winks, Onomah, Nkoudou
LMAO
27 września 2016, 20:15 [cytuj]
Trochę dziwi brak Walkera w podstawie, ale zobaczymy co się stanie. :)

Brakuje 5 podstawowych zawodników, ale mam nadzieję, że nasi zagrają dobrze.
Trochę dziwi brak Walkera w podstawie, ale zobaczymy co się stanie. :) Brakuje 5 podstawowych zawodników, ale mam nadzieję, że nasi zagrają dobrze
LMAO
27 września 2016, 20:49 [cytuj]
Son ich zje na śniadanie, 3:1 dla nas, COYS ;)
Son ich zje na śniadanie, 3:1 dla nas, COYS ;)
COYS!
27 września 2016, 23:02 [cytuj]
Plan wykonany. Przy okazji odpoczął Walker, a kontuzjowani Dier, Dembele, Rose i Sissoko - nawet jeśli mogli zagrać - to zostali w Londynie i nie ryzykowali pogłębienia/odnowienia kontuzji, dzięki czemu jest duża szansa że będą zdolni do gry w niedzielę. Może i nie byliśmy przekonujący, ale na pewno byliśmy lepsi od CSKA i wygraliśmy zasłużenie.

Son ma chyba forę życia, ale o tym już wszyscy wiemy. Z niespodzianek to świetną zmianę dał GKN. Sądziłem, że będzie z nim jak z Lamelą, czy Sonem właśnie - czyli pierwszy sezon spisany na straty i dopiero za rok będzie szansa że coś pokaże, ale jak do tej pory zagrał w naszych barwach łącznie kilkadziesiąt minut i już zdążył zaimponować. Brawo! :brawo:
Plan wykonany. Przy okazji odpoczął Walker, a kontuzjowani Dier, Dembele, Rose i Sissoko - nawet jeśli mogli zagrać - to zostali w Londynie i nie ryzykowali pogłębienia/odnowienia kontuzji, dzięki czemu jest duża szansa że będą zdolni do gry w niedzielę. Może i nie byliśmy przekonujący, ale na pewno byliśmy lepsi od CSKA i wygraliśmy zasłużenie. Son ma chyba forę życia, ale o tym już wszyscy wiemy. Z niespodzianek to świetną zmianę dał GKN. Sądziłem, że będzie z nim jak z Lamelą, czy Sonem właśnie - czyli pierwszy sezon spisany na straty i dopiero za rok będzie szansa że coś pokaże, ale jak do tej pory zagrał w naszych barwach łącznie kilkadziesiąt minut i już zdążył zaimponować. Brawo! :brawo:
27 września 2016, 23:02 [cytuj]
Mnostwo posiadania,dobry wynik, biorac pod uwageze na wyjezdzie i spora gropa zawodnikow z podstawowego skladu kontuzjowana to gra tez byla spoko.
Mnostwo posiadania,dobry wynik, biorac pod uwageze na wyjezdzie i spora gropa zawodnikow z podstawowego skladu kontuzjowana to gra tez byla spoko
27 września 2016, 23:24 [cytuj]
ja też jestem zadowolony z nkoudou! robi sporo wiatru, a byłem kompletnie nieprzekonany do jego transferu. ważne, że są pierwsze punkty :)
ja też jestem zadowolony z nkoudou! robi sporo wiatru, a byłem kompletnie nieprzekonany do jego transferu. ważne, że są pierwsze punkty :)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 108 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się