Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs vs Gent
23 lutego 2017, 20:37 [cytuj]
#THFC: Lloris, Walker, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Kane. #COYS

Subs: Vorm, Wimmer, Trippier, Winks, Sissoko, Son, Janssen. #COYS
#THFC: Lloris, Walker, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Kane. #COYS Subs: Vorm, Wimmer, Trippier, Winks, Sissoko, Son, Janssen. #COYS
COYS!
23 lutego 2017, 20:39 [cytuj]
w koncu ustawienie gdzie szło, to może to coś da :cwaniak:
w koncu ustawienie gdzie szło, to może to coś da :cwaniak:
23 lutego 2017, 21:02 [cytuj]
w tym ustawieniu obstawiam 3-0 :cwaniak:
w tym ustawieniu obstawiam 3-0 :cwaniak:
23 lutego 2017, 21:15 [cytuj]
Straty odrobione
Straty odrobione
23 lutego 2017, 21:16 [cytuj]
:hejka:
:hejka:
23 lutego 2017, 21:16 [cytuj]
Eriksen sen sen nie mylić z son son ;-)
Eriksen sen sen nie mylić z son son ;-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
23 lutego 2017, 21:19 [cytuj]
stream mi padł, macie może jakiś?
stream mi padł, macie może jakiś?
23 lutego 2017, 21:20 [cytuj]
http://aliez.me/live/df68p2fsv/

dzisiaj w koncu można oglądać, bo ostatnio to nie dało się oglądać
http://aliez.me/live/df68p2fsv/ dzisiaj w koncu można oglądać, bo ostatnio to nie dało się oglądać
23 lutego 2017, 21:25 [cytuj]
fatalnie
fatalnie
23 lutego 2017, 21:27 [cytuj]
Kane to ma szczęście do samobójczych goli ...
Kane to ma szczęście do samobójczych goli
23 lutego 2017, 21:29 [cytuj]
Możecie mi powiedzieć jak jest z bramkami wyjazdowymi w Lidze Europy? Chodzi mi o to, że wydawało mi się, że bramki wyjazdowe mają teraz znaczenie dopiero w dogrywce tymczasem komentatorzy na BT Sport mówią,że musimy strzelić dwie bramki.
Możecie mi powiedzieć jak jest z bramkami wyjazdowymi w Lidze Europy? Chodzi mi o to, że wydawało mi się, że bramki wyjazdowe mają teraz znaczenie dopiero w dogrywce tymczasem komentatorzy na BT Sport mówią,że musimy strzelić dwie bramki
23 lutego 2017, 21:33 [cytuj]
skafander powiedział/a:
Możecie mi powiedzieć jak jest z bramkami wyjazdowymi w Lidze Europy? Chodzi mi o to, że wydawało mi się, że bramki wyjazdowe mają teraz znaczenie dopiero w dogrywce tymczasem komentatorzy na BT Sport mówią,że musimy strzelić dwie bramki

teraz to juz nie ma możliwości na dogrywke:P
teraz to juz nie ma możliwości na dogrywke:P
23 lutego 2017, 21:45 [cytuj]
no to kończymy przygodę z LE?
no to kończymy przygodę z LE?
23 lutego 2017, 21:45 [cytuj]
Może w końcu kubeł zimnej wody na głowę młokosa na schłodzenie jego temperamentu...kurwa co za zachowanie
Może w końcu kubeł zimnej wody na głowę młokosa na schłodzenie jego temperamentu...kurwa co za zachowanie
23 lutego 2017, 21:54 [cytuj]
Alli przesadził, kurwa odjebało mu na całej linii. Sędzia beznadziejny, ale to nie powód żeby pomagać rywalowi ;( :zly:
Alli przesadził, kurwa odjebało mu na całej linii. Sędzia beznadziejny, ale to nie powód żeby pomagać rywalowi ;( :zly:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lutego 2017, 21:54 [cytuj]
Żenujący poziom frajerstwa. Gent nic nie musi robić -sami popełniamy harakiri.
Żenujący poziom frajerstwa. Gent nic nie musi robić -sami popełniamy harakiri
23 lutego 2017, 22:00 [cytuj]
Ale dziś mamy pod górkę. Najpierw wydawało się, że kolejne gole dla nas są kwestią czasu to tracimy bramkę z rożnego którego nie powinno być - w zasadzie jedyne zagrożenie jakie stworzyło dziś Gent. Później jak bez przerwy ich nękamy to Alli robi coś takiego.

Z pozytywów - czerwona kartka w zasadzie nie zmieniła obrazu gry. Dalej na nich siedzimy. Kilka razy Walker świetnie szarżował z prawej strony - Kane musi tylko dojść do któregoś z dośrodkowań i strzelić gola i znów wszystko będzie otwarte.

Straszni dziś z nas frajerzy ale jesli chodzi o poziom gry to tak dobrze nie było chyba od 4:0 z WBA...
Ale dziś mamy pod górkę. Najpierw wydawało się, że kolejne gole dla nas są kwestią czasu to tracimy bramkę z rożnego którego nie powinno być - w zasadzie jedyne zagrożenie jakie stworzyło dziś Gent. Później jak bez przerwy ich nękamy to Alli robi coś takiego. Z pozytywów - czerwona kartka w zasadzie nie zmieniła obrazu gry. Dalej na nich siedzimy. Kilka razy Walker świetnie szarżował z prawej strony - Kane musi tylko dojść do któregoś z dośrodkowań i strzelić gola i znów wszystko będzie otwarte. Straszni dziś z nas frajerzy ale jesli chodzi o poziom gry to tak dobrze nie było chyba od 4:0 z WBA
23 lutego 2017, 22:02 [cytuj]
Dla mnie najsmutniejsze jest to, że wystarczyło z takim zaangażowaniem jak dziś zagrać na wyjeździe i nie było by problemu. Tak jak Boyd napisał sami frajerzymi się z nie najbardziej wymagającym przeciwnikiem. Natomiast o Alim lepiej nie pisać, gdzie on przy tym wejściu zostawił rozum :boisie:
Dla mnie najsmutniejsze jest to, że wystarczyło z takim zaangażowaniem jak dziś zagrać na wyjeździe i nie było by problemu. Tak jak Boyd napisał sami frajerzymi się z nie najbardziej wymagającym przeciwnikiem. Natomiast o Alim lepiej nie pisać, gdzie on przy tym wejściu zostawił rozum :boisie:
23 lutego 2017, 22:23 [cytuj]
Wow
Wow
23 lutego 2017, 22:24 [cytuj]
Wanyama to był transfer :brawo: :brawo:
Wanyama to był transfer :brawo: :brawo:
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się