Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Chelsea - Tottenham (FA Cup)
22 kwietnia 2017, 19:51 [cytuj]
Nie można mieć do nikogo pretensji. Sfrajerzyliśmy ten mecz po całości.
Nie można mieć do nikogo pretensji. Sfrajerzyliśmy ten mecz po całości
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 19:55 [cytuj]
Ja mam pretensje do Diera, że nie blokował, nawet nie próbował, stał jak pizda, nie wiem czemu Hazard został bez plastra
Ja mam pretensje do Diera, że nie blokował, nawet nie próbował, stał jak pizda, nie wiem czemu Hazard został bez plastra
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 19:55 [cytuj]
Hahaha. No można wyłączyć
Hahaha. No można wyłączyć
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 19:55 [cytuj]
Czyli jednak klątwa.
Czyli jednak klątwa
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 kwietnia 2017, 19:55 [cytuj]
Żadna klątwa. Jesteśmy pizdami i tyle. Przegrać z tak chujową Chelsea :glupek:
Edytowano dnia: 22 kwietnia 2017, 19:56
Żadna klątwa. Jesteśmy pizdami i tyle. Przegrać z tak chujową Chelsea :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 19:56 [cytuj]
n kdu --- tonący brzytwy się chwyta
n kdu --- tonący brzytwy się chwyta
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 kwietnia 2017, 19:57 [cytuj]
Nie wyszedł eksperyment z Sonem na boku obrony, żeby pokonać Chelsea nie można tracić tylu bramek
Nie wyszedł eksperyment z Sonem na boku obrony, żeby pokonać Chelsea nie można tracić tylu bramek
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 19:57 [cytuj]
Teraz pytanie. Po co eksperymentować w tak ważnym meczu?
Teraz pytanie. Po co eksperymentować w tak ważnym meczu?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 19:57 [cytuj]
Po prostu Chelsea dzisiaj wszystko wchodzi jak w FIFA. W 95% przypadków takie strzały są niecelne albo blokowane. Wszystko im wchodzi po słupku. Po prostu szczęście im dzisiaj sprzyjało i tyle. Boli, ale trudno, trzeba jechać dalej w lidze.
Po prostu Chelsea dzisiaj wszystko wchodzi jak w FIFA. W 95% przypadków takie strzały są niecelne albo blokowane. Wszystko im wchodzi po słupku. Po prostu szczęście im dzisiaj sprzyjało i tyle. Boli, ale trudno, trzeba jechać dalej w lidze
22 kwietnia 2017, 19:58 [cytuj]
Kurwa, ten Tottenham to nigdy nic wygra...
Kurwa, ten Tottenham to nigdy nic wygra
22 kwietnia 2017, 20:01 [cytuj]
Kocham Pocha, ale źle taktycznie rozegrał ten mecz. Przekombinował z Sonem na boku obrony, Davies grał dobrze. Sona mógł trzymać na końcówkę, teraz nie ma kim straszyć z ławki. Son nie na swojej pozycji i tak nie wiedział co grać.
Kocham Pocha, ale źle taktycznie rozegrał ten mecz. Przekombinował z Sonem na boku obrony, Davies grał dobrze. Sona mógł trzymać na końcówkę, teraz nie ma kim straszyć z ławki. Son nie na swojej pozycji i tak nie wiedział co grać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 20:03 [cytuj]
Kurwa no. Gramy dobry mecz i wpuszczamy takie frajerskie bramki. Dramat.
Kurwa no. Gramy dobry mecz i wpuszczamy takie frajerskie bramki. Dramat
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 20:04 [cytuj]
conte > poch .... od 60 min Costa + Hazard i nas zamietli -- prosta taktyka
conte > poch .... od 60 min Costa + Hazard i nas zamietli -- prosta taktyka
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 kwietnia 2017, 20:04 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
Kurwa, ten Tottenham to nigdy nic wygra


Nie wiem czemu chcesz storzyć sobie image beznadziejnego kibica :glupek:
Nie wiem czemu chcesz storzyć sobie image beznadziejnego kibica :glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 20:06 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
conte &gt; poch .... od 60 min Costa + Hazard i nas zamietli -- prosta taktyka

Niczym nas nie zamietli. Byliśmy lepsi. Szkoda, że dostali 3 prezenty i strzelili 3 bramki.

No trudno. Trzeba utrzymać drugie miejsce w lidze. Może za rok...
Edytowano dnia: 22 kwietnia 2017, 20:10
Niczym nas nie zamietli. Byliśmy lepsi. Szkoda, że dostali 3 prezenty i strzelili 3 bramki. No trudno. Trzeba utrzymać drugie miejsce w lidze. Może za rok
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 20:11 [cytuj]
zamietli Hazard - BRAMKA I ASYSTA , COSTA też miał sznase na 5-2
zamietli Hazard - BRAMKA I ASYSTA , COSTA też miał sznase na 5-2
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 kwietnia 2017, 20:11 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Niczym nas nie zamietli. Byliśmy lepsi. Szkoda, że dostali 3 prezenty i strzelili 3 bramki


Zamietli nas doświadczeniem i cwaniactwem. Kto będzie pamiętał, że Tott grał lepiej? Tylko my.
Zamietli nas doświadczeniem i cwaniactwem. Kto będzie pamiętał, że Tott grał lepiej? Tylko my
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 kwietnia 2017, 20:11 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
conte > poch .... od 60 min Costa + Hazard i nas zamietli -- prosta taktyka


:D:D:D żebyś nie miał historii na Spursmanii to pomyślałbym że to atak sezonowców Chelsea :D:D:D

Zawiodła obrona, bo graliśmy dużo lepszy mecz
:D:D:D żebyś nie miał historii na Spursmanii to pomyślałbym że to atak sezonowców Chelsea :D:D:D Zawiodła obrona, bo graliśmy dużo lepszy mecz
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 20:12 [cytuj]
Willian i Batszu - grali jako zające -- opór do 60 min .. i won na ławę --- strategia CONTE górą
Willian i Batszu - grali jako zające -- opór do 60 min .. i won na ławę --- strategia CONTE górą
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 kwietnia 2017, 20:13 [cytuj]
Plus - brakuje nam jednego doświadczonego piłkarza o statusie gwiazdy. Kogoś takiego, jak Bale. Wtedy moglibyśmy się bić o wszystko.
Plus - brakuje nam jednego doświadczonego piłkarza o statusie gwiazdy. Kogoś takiego, jak Bale. Wtedy moglibyśmy się bić o wszystko
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 162 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się