Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tottenham vs West Ham
26 października 2017, 17:55 [cytuj]
Mamy zmieniać politykę/filozofię klubu po to, żeby nakupować kilka naburmuszonych gwiazdeczek? Sorry, to ja już wolę stawianie na młodych z akademii, kupowanie talentów w rodzaju Sancheza czy zapomnianych nieco, ale wciąż bardzo dobrych piłkarzy typu Aurier. Jakoś te nasze kupowanie "wielkich gwiazd" w przeszłości niespecjalnie wychodziło.

Poza tym przypominam, że my już teraz mamy w składzie wielkie gwiazdy, które grałyby z powodzeniem w pierwszych składach największych klubów na świecie. Lloris, Toby, Eriksen, Dembele, Dele, Kane. I wbrew temu, co wypisują przygłupawe media, żadna z nich nie pali się z odejściem do innych klubów. Dele odrzucił ponoć zaloty Mino Raioli i jeszcze innego agenta i wziął się za podpisywanie nowego kontraktu. Tak że byłbym ostrożny z krytykowaniem naszej polityki finansowej, tym bardziej mając w pamięci budowę stadionu.
Mamy zmieniać politykę/filozofię klubu po to, żeby nakupować kilka naburmuszonych gwiazdeczek? Sorry, to ja już wolę stawianie na młodych z akademii, kupowanie talentów w rodzaju Sancheza czy zapomnianych nieco, ale wciąż bardzo dobrych piłkarzy typu Aurier. Jakoś te nasze kupowanie "wielkich gwiazd" w przeszłości niespecjalnie wychodziło. Poza tym przypominam, że my już teraz mamy w składzie wielkie gwiazdy, które grałyby z powodzeniem w pierwszych składach największych klubów na świecie. Lloris, Toby, Eriksen, Dembele, Dele, Kane. I wbrew temu, co wypisują przygłupawe media, żadna z nich nie pali się z odejściem do innych klubów. Dele odrzucił ponoć zaloty Mino Raioli i jeszcze innego agenta i wziął się za podpisywanie nowego kontraktu. Tak że byłbym ostrożny z krytykowaniem naszej polityki finansowej, tym bardziej mając w pamięci budowę stadionu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 października 2017, 10:33 [cytuj]
I tak nie masz pewności czy te młode gwiazdorki będą odpalać jak Sanchez. Zwykle w tym klubie jest tak że rok dwa potrzeba na aklimatyzację i to nawet tym starszym. Kwestia tego czy chcesz/klub chce pójść już o krok dalej i realnie bić się o Premier League, bo póki co to realnie bijemy się o Top 4.
Edytowano dnia: 27 października 2017, 10:34
I tak nie masz pewności czy te młode gwiazdorki będą odpalać jak Sanchez. Zwykle w tym klubie jest tak że rok dwa potrzeba na aklimatyzację i to nawet tym starszym. Kwestia tego czy chcesz/klub chce pójść już o krok dalej i realnie bić się o Premier League, bo póki co to realnie bijemy się o Top 4
27 października 2017, 12:11 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Kwestia tego czy chcesz/klub chce pójść już o krok dalej i realnie bić się o Premier League, bo póki co to realnie bijemy się o Top 4


A w ostatnich latach nie poszedł? Ja pamiętam-to jedno z moich najlepszych kibicowskich wspomnień- jak Crouch strzelał Man City gola dającego nam miejsce w Top
4. Top 4 to wtedy, parę lat temu, był szczyt marzeń, niemal Święty Graal. A dziś? Kręcimy nosem, że się CFC nie udało wyszarpać mistrzostwa.
A w ostatnich latach nie poszedł? Ja pamiętam-to jedno z moich najlepszych kibicowskich wspomnień- jak Crouch strzelał Man City gola dającego nam miejsce w Top 4. Top 4 to wtedy, parę lat temu, był szczyt marzeń, niemal Święty Graal. A dziś? Kręcimy nosem, że się CFC nie udało wyszarpać mistrzostwa.
27 października 2017, 13:10 [cytuj]
Napisałem gdzieś że nie poszedł? Poszedł. Z marzeń o top 4 do realnej top 4 zrobił progres nasz klub. Pytanie czy chce iść jeszcze o krok dalej. Tzn. pytanie retoryczne, bo pewnie że chce iść dalej, ale czy kosztem wydawania większych pieniędzy?
Napisałem gdzieś że nie poszedł? Poszedł. Z marzeń o top 4 do realnej top 4 zrobił progres nasz klub. Pytanie czy chce iść jeszcze o krok dalej. Tzn. pytanie retoryczne, bo pewnie że chce iść dalej, ale czy kosztem wydawania większych pieniędzy?
27 października 2017, 13:32 [cytuj]
Jeszcze dopiszę.

Kręcimy nosami że się nie udało dogonić Laicester, czy Chelsea, bo nie wiadomo kiedy taka sytuacja się może powtórzyć znowu. Nie wiesz czy to nie były szanse raz na kilka najbliższych lat, czy może dekad? Nie wiesz tego.
Jeszcze dopiszę. Kręcimy nosami że się nie udało dogonić Laicester, czy Chelsea, bo nie wiadomo kiedy taka sytuacja się może powtórzyć znowu. Nie wiesz czy to nie były szanse raz na kilka najbliższych lat, czy może dekad? Nie wiesz tego
27 października 2017, 13:45 [cytuj]
1.) Inaczej. Skąd założenie, że trzeba wydawać żeby robić postępy?
2.)Nie wiem ale podoba mi się polityka władz klubu. Dlatego przypuszczam, że te \"okazje\" będą się powtarzać. To zresztą inna sprawa.

Edit.
3.) Kolejna kwestia-czy my wobec obecnej polityki mamy alternatywę? Czy to jest tylko kwestia "chcenia" czy możliwości. Załóżmy, że chcemy pójść na transferowy wyścig zbrojeń. Mamy na to środki (możliwości ich pozyskiwania)?
Edytowano dnia: 27 października 2017, 13:53
1.) Inaczej. Skąd założenie, że trzeba wydawać żeby robić postępy? 2.)Nie wiem ale podoba mi się polityka władz klubu. Dlatego przypuszczam, że te \"okazje\" będą się powtarzać. To zresztą inna sprawa. Edit. 3.) Kolejna kwestia-czy my wobec obecnej polityki mamy alternatywę? Czy to jest tylko kwestia "chcenia" czy możliwości. Załóżmy, że chcemy pójść na transferowy wyścig zbrojeń. Mamy na to środki (możliwości ich pozyskiwania)?
27 października 2017, 15:09 [cytuj]
Tak myślę skoro obecna polityka pozwala na AŻ bycie w top 4 a nie na kończenie na pierwszym miejscu. Mówię tutaj o sprzedaży np. Alliego. Nie mówię że Levy ma z wlasnej sakiewki wykładać hajs, bo to przecież się nie wydarzy. Chodzi o zastąpienie kimś o podobnej wartości piłkarskiej jak to było z Walkerem, a nie kimś kto MOŻĘ będzie o podobnej wartości piłkarskiej. Lepiej wydać raz a dobrze sprowadzając kogoś z wyższej półki niż 5 niewypałów z 7 za Bale.
Tak myślę skoro obecna polityka pozwala na AŻ bycie w top 4 a nie na kończenie na pierwszym miejscu. Mówię tutaj o sprzedaży np. Alliego. Nie mówię że Levy ma z wlasnej sakiewki wykładać hajs, bo to przecież się nie wydarzy. Chodzi o zastąpienie kimś o podobnej wartości piłkarskiej jak to było z Walkerem, a nie kimś kto MOŻĘ będzie o podobnej wartości piłkarskiej. Lepiej wydać raz a dobrze sprowadzając kogoś z wyższej półki niż 5 niewypałów z 7 za Bale
27 października 2017, 20:23 [cytuj]
Łatwo napisać, że lepiej wydać. Przyjmijmy na chwilę, że owszem, lepiej. Tylko co? Ponawiam pytanie-stać nas na finansową rywalizację na rynku? Przecież żeby sprowadzić utalentowanego ale stawiajacego pierwsze kroki w poważnym europejskim futbolu Sancheza musieliśmy pobić rekord. Zacznijmy od tego, zanim zaczniemy dywagować jaka polityka transferowa jest lepsza.

Obecna polityka pozwoliła na zrobienie wyraźnego kroku do przodu. Czy w tym miejscu ta formuła się wyczerpuje? Moim za wcześnie żeby oceniać. Dopiero doszliśmy tu gdzie jesteśmy. To zresztą i tak sprawa podrzędna wobec tego co pisałem wyżej.

Ps. Dele jak na razie nigdzie nie odszedł. I bynajmniej nie jest to przesądzone.
Łatwo napisać, że lepiej wydać. Przyjmijmy na chwilę, że owszem, lepiej. Tylko co? Ponawiam pytanie-stać nas na finansową rywalizację na rynku? Przecież żeby sprowadzić utalentowanego ale stawiajacego pierwsze kroki w poważnym europejskim futbolu Sancheza musieliśmy pobić rekord. Zacznijmy od tego, zanim zaczniemy dywagować jaka polityka transferowa jest lepsza. Obecna polityka pozwoliła na zrobienie wyraźnego kroku do przodu. Czy w tym miejscu ta formuła się wyczerpuje? Moim za wcześnie żeby oceniać. Dopiero doszliśmy tu gdzie jesteśmy. To zresztą i tak sprawa podrzędna wobec tego co pisałem wyżej. Ps. Dele jak na razie nigdzie nie odszedł. I bynajmniej nie jest to przesądzone
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się