Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tranmere - Spurs
4 stycznia 2019, 22:14 [cytuj]
dobra zminay :muza:
dobra zminay :muza:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
4 stycznia 2019, 22:16 [cytuj]
Do wejścia szykuje się Kane. Poch zwariował ? Ryzykować jakąś niepotrzebną kontuzje w takim meczu ?
Do wejścia szykuje się Kane. Poch zwariował ? Ryzykować jakąś niepotrzebną kontuzje w takim meczu ?
4 stycznia 2019, 22:19 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Do wejścia szykuje się Kane. Poch zwariował ? Ryzykować jakąś niepotrzebną kontuzje w takim meczu ?


No właśnie też nie rozumiem. Wreszcie Llorente się wykazał, a ten go zdejmuje. Powinien wpuścić tego drugiego młodzika
No właśnie też nie rozumiem. Wreszcie Llorente się wykazał, a ten go zdejmuje. Powinien wpuścić tego drugiego młodzika
4 stycznia 2019, 22:28 [cytuj]
Chciałem? Jest :D Szkoda, że nie mamy jeszcze jakiegoś młodego na atak
Chciałem? Jest :D Szkoda, że nie mamy jeszcze jakiegoś młodego na atak
4 stycznia 2019, 22:37 [cytuj]
jest taki 16 latek . T. Parrott . Ale chyba Poch sie jeszcze boi. A ja bym go chętnie obejrzał bo to jest już talent , a w przyszłości musi ktoś dorównać Haremu.
jest taki 16 latek . T. Parrott . Ale chyba Poch sie jeszcze boi. A ja bym go chętnie obejrzał bo to jest już talent , a w przyszłości musi ktoś dorównać Haremu
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
4 stycznia 2019, 22:44 [cytuj]
No ładnie doładowali!!!
Nawet Kane się załapał.
No ładnie doładowali!!! Nawet Kane się załapał
4 stycznia 2019, 23:40 [cytuj]
No i elegancko. Teraz niech chłopaki odpoczywają i we wtorek tłuczemy cwelsi :muza:
No i elegancko. Teraz niech chłopaki odpoczywają i we wtorek tłuczemy cwelsi :muza:
5 stycznia 2019, 17:09 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Do wejścia szykuje się Kane. Poch zwariował ? Ryzykować jakąś niepotrzebną kontuzje w takim meczu ?


Zrobił to z szacunku dla kibiców Tranmere, żeby mogli zobaczyć swojego kapitana drużyny narodowej w akcji
Zrobił to z szacunku dla kibiców Tranmere, żeby mogli zobaczyć swojego kapitana drużyny narodowej w akcji
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 stycznia 2019, 17:28 [cytuj]
varba powiedział/a:
Zrobił to z szacunku dla kibiców Tranmere, żeby mogli zobaczyć swojego kapitana drużyny narodowej w akcji


Wiem, czytalem pomeczową wypowiedź Bossa. Ok, fajny gest, tylko ciekawe co by mówił gdyby ktorys z tych drwali skasowal by Harrego i spowodował kontuzję.
Wiem, czytalem pomeczową wypowiedź Bossa. Ok, fajny gest, tylko ciekawe co by mówił gdyby ktorys z tych drwali skasowal by Harrego i spowodował kontuzję
5 stycznia 2019, 19:45 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Wiem, czytalem pomeczową wypowiedź Bossa. Ok, fajny gest, tylko ciekawe co by mówił gdyby ktorys z tych drwali skasowal by Harrego i spowodował kontuzję


Nigdy by go nie skasował. Nikt nie chce być piętnowany. Dobrze ze Poch ma inne myślenie.
Nigdy by go nie skasował. Nikt nie chce być piętnowany. Dobrze ze Poch ma inne myślenie
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
5 stycznia 2019, 19:47 [cytuj]
Prędzej by polamali Sona lub Lucasa, z reszta mecz był rozgrywany w dosyć przyjaznej atmosferze nie rozumiem waszych obaw i obiekcji
Prędzej by polamali Sona lub Lucasa, z reszta mecz był rozgrywany w dosyć przyjaznej atmosferze nie rozumiem waszych obaw i obiekcji
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
5 stycznia 2019, 19:55 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
No i elegancko. Teraz niech chłopaki odpoczywają i we wtorek tłuczemy cwelsi :muza:

Heh. Zgodzę się z tobą we wszystkim w tym komentarzu oprócz cwelsi. Nie lubię ich, ale szacunek jest dla każdego. Tak poza tym trudny rywal, ale ostatnie mecze przeciw nim przemawiają za nami.
Heh. Zgodzę się z tobą we wszystkim w tym komentarzu oprócz cwelsi. Nie lubię ich, ale szacunek jest dla każdego. Tak poza tym trudny rywal, ale ostatnie mecze przeciw nim przemawiają za nami
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się