Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs - Chelsea
8 stycznia 2019, 22:19 [cytuj]
Zaczyna to wyglądać niewesoło.
Zaczyna to wyglądać niewesoło
8 stycznia 2019, 22:25 [cytuj]
Lamela potrzebny od zaraz. Trzeba trochę rozruszać towarzystwo. Brakuje tego Lucasa na ławce
Lamela potrzebny od zaraz. Trzeba trochę rozruszać towarzystwo. Brakuje tego Lucasa na ławce
8 stycznia 2019, 22:28 [cytuj]
Rose zostawia mnóstwo miejsca na lewej stronie!!!!!
Rose zostawia mnóstwo miejsca na lewej stronie!!!!!
8 stycznia 2019, 22:32 [cytuj]
Znowu tryb ekonomiczny!!!!!!!
Znowu tryb ekonomiczny!!!!!!!
8 stycznia 2019, 22:54 [cytuj]
zero gry w drugiej połowie . Wszystko na obronę, zmiany tylko i wyłącznie taktyczne. Jesli to była taktyka to nie wiem jakim cudem nam Chelsea gola nie wcisneła. No jak to tak .. Cuda jakieś. Powaga.
zero gry w drugiej połowie . Wszystko na obronę, zmiany tylko i wyłącznie taktyczne. Jesli to była taktyka to nie wiem jakim cudem nam Chelsea gola nie wcisneła. No jak to tak .. Cuda jakieś. Powaga
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
8 stycznia 2019, 22:54 [cytuj]
1:0 mala ale zawsze zaliczka.
Wyglądaliśmy na mocno zajechanych!!!! Dobrze ze teraz trochę odpoczynku przed MU.
1:0 mala ale zawsze zaliczka. Wyglądaliśmy na mocno zajechanych!!!! Dobrze ze teraz trochę odpoczynku przed MU
8 stycznia 2019, 22:57 [cytuj]
Oczy krwawiły, ale skromna zaliczka jest.
Oczy krwawiły, ale skromna zaliczka jest
TO DARE IS TO DO
8 stycznia 2019, 22:57 [cytuj]
Oczy krwawiły, ale skromna zaliczka jest.
Oczy krwawiły, ale skromna zaliczka jest
TO DARE IS TO DO
8 stycznia 2019, 22:57 [cytuj]
Oczy krwawiły, ale skromna zaliczka jest.
Oczy krwawiły, ale skromna zaliczka jest
TO DARE IS TO DO
8 stycznia 2019, 22:57 [cytuj]
Z Mułami to trzeba ostro. Żeby się za bardzo nie popisywali. Ten mecz był jak najmniejszym namiarem sił.
Z Mułami to trzeba ostro. Żeby się za bardzo nie popisywali. Ten mecz był jak najmniejszym namiarem sił
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
8 stycznia 2019, 23:08 [cytuj]
Poprawcie mnie Panowie jeśli się mylę , ale z tego co pamiętam to w pucharze ligi bramki strzelone na wyjeździe nie liczą się podwojnie w przypadku remisu w dwumeczu ? Jeśli na Stamford będzie 2-1 wtedy dogrywka czy od razu karne ?
Poprawcie mnie Panowie jeśli się mylę , ale z tego co pamiętam to w pucharze ligi bramki strzelone na wyjeździe nie liczą się podwojnie w przypadku remisu w dwumeczu ? Jeśli na Stamford będzie 2-1 wtedy dogrywka czy od razu karne ?
8 stycznia 2019, 23:19 [cytuj]
W meczu 90 min liczą się tylko bramki bez względu gdzie strzelone, jeśli na Stamford będzie 2:1 to dogrywka. A podobno w dogrywce już zaczyna się zasada: "bramki na wyjeździe liczą się podwójnie". A potem ewentualnie karne.
W meczu 90 min liczą się tylko bramki bez względu gdzie strzelone, jeśli na Stamford będzie 2:1 to dogrywka. A podobno w dogrywce już zaczyna się zasada: "bramki na wyjeździe liczą się podwójnie". A potem ewentualnie karne
8 stycznia 2019, 23:21 [cytuj]
Odrazu karne bez dogrywki.
Odrazu karne bez dogrywki
8 stycznia 2019, 23:31 [cytuj]
jesteśmy w połowie drogi ; wynik dośc szczśliwy ... jakby nie patrzeć jestem happy
jesteśmy w połowie drogi ; wynik dośc szczśliwy ... jakby nie patrzeć jestem happy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
8 stycznia 2019, 23:31 [cytuj]
Moja pomyłka, najwidoczniej coś źle zrozumiałem z komentarza na eleven z dzisiejszego meczu. Kolega piekny w poście powyżej ma rację:
"14.5 In the Semi-Final ties, if the aggregate score is level at the end of the second game no extra time shall be played and the tie shall be decided by the taking of kicks from the penalty mark in accordance with procedures as approved by IFAB."
Źródło: https://www.efl.com/carabao-cup/about-the-carabao-cup/carabao-cup-rules--regulations/
Moja pomyłka, najwidoczniej coś źle zrozumiałem z komentarza na eleven z dzisiejszego meczu. Kolega piekny w poście powyżej ma rację: "14.5 In the Semi-Final ties, if the aggregate score is level at the end of the second game no extra time shall be played and the tie shall be decided by the taking of kicks from the penalty mark in accordance with procedures as approved by IFAB." Źródło: https://www.efl.com/carabao-cup/about-the-carabao-cup/carabao-cup-rules--regulations/
8 stycznia 2019, 23:44 [cytuj]
Dziękuję za odpowiedź. Ciężko będzie na Stamford ale wierzę że remis ugramy . COYS
Dziękuję za odpowiedź. Ciężko będzie na Stamford ale wierzę że remis ugramy . COYS
9 stycznia 2019, 10:03 [cytuj]
Połowa drogi za nami, styl nie ma znaczenia, to jest pucharowy dwumecz i tylko wynik się tutaj liczy. 2 lata temu w 1/2 Pucharu Anglii byliśmy lepsi i co z tego, skoro to czelsi awansowała.

Swoją drogą 4 lata temu jak wchodziliśmy do finału Pucharu Ligi to z Sheffield tez graliśmy dwumecz w półfinale? :mysli:
Edytowano dnia: 9 stycznia 2019, 10:03
Połowa drogi za nami, styl nie ma znaczenia, to jest pucharowy dwumecz i tylko wynik się tutaj liczy. 2 lata temu w 1/2 Pucharu Anglii byliśmy lepsi i co z tego, skoro to czelsi awansowała. Swoją drogą 4 lata temu jak wchodziliśmy do finału Pucharu Ligi to z Sheffield tez graliśmy dwumecz w półfinale? :mysli:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
9 stycznia 2019, 11:55 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Połowa drogi za nami, styl nie ma znaczenia, to jest pucharowy dwumecz i tylko wynik się tutaj liczy. 2 lata temu w 1/2 Pucharu Anglii byliśmy lepsi i co z tego, skoro to czelsi awansowała.

Swoją drogą 4 lata temu jak wchodziliśmy do finału Pucharu Ligi to z Sheffield tez graliśmy dwumecz w półfinale? :mysli:


Tak, był grany mecz i rewanż (1:0 i 2:2)
Tak, był grany mecz i rewanż (1:0 i 2:2)
24 stycznia 2019, 20:05 [cytuj]
THFC: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Vertonghen (C), Davies, Dier, Winks, Sissoko, Eriksen, Lamela, Llorente
THFC: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Vertonghen (C), Davies, Dier, Winks, Sissoko, Eriksen, Lamela, Llorente
24 stycznia 2019, 20:06 [cytuj]
Nie wygląda to najgorzej i mamy Lucasa na ławce.
Nie wygląda to najgorzej i mamy Lucasa na ławce
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się