Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Palace - Spurs
27 stycznia 2019, 16:05 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Foyth, Vertonghen (C), Walker-Peters, Dier, Skipp, Nkoudou, Lucas, Llorente
Subs: Lloris, Rose, Aurier, Wanyama, Winks, Lamela, Sterling
COYS :D
W zeszłym sezonie w meczu z Palace w lidze debiutował właśnie Gazzaniga, prawda?
Spurs: Gazzaniga, Trippier, Sanchez, Foyth, Vertonghen (C), Walker-Peters, Dier, Skipp, Nkoudou, Lucas, Llorente Subs: Lloris, Rose, Aurier, Wanyama, Winks, Lamela, Sterling COYS :D W zeszłym sezonie w meczu z Palace w lidze debiutował właśnie Gazzaniga, prawda?
27 stycznia 2019, 16:34 [cytuj]
Debiutował debiutował. Mieliśmy tutaj nawet małą dyskusję na temat jego występu. Wtedy wymęczyliśmy 1-0. Dzisiaj nie ma żadnych wymówek, będzie ciężko ale mamy wystarczająco dużo jakości, żeby wygrać z Palace. Liczę na dobry występ Nkoudou, jakkolwiek to nie brzmi :D
Debiutował debiutował. Mieliśmy tutaj nawet małą dyskusję na temat jego występu. Wtedy wymęczyliśmy 1-0. Dzisiaj nie ma żadnych wymówek, będzie ciężko ale mamy wystarczająco dużo jakości, żeby wygrać z Palace. Liczę na dobry występ Nkoudou, jakkolwiek to nie brzmi :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2019, 16:46 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Debiutował debiutował. Mieliśmy tutaj nawet małą dyskusję na temat jego występu. Wtedy wymęczyliśmy 1-0. Dzisiaj nie ma żadnych wymówek, będzie ciężko ale mamy wystarczająco dużo jakości, żeby wygrać z Palace. Liczę na dobry występ Nkoudou, jakkolwiek to nie brzmi :D



ja czekam na Kazaha
ja czekam na Kazaha
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 16:47 [cytuj]
No ja tak dużo tej jakości nie widzę, ale łudzę się, że może dopisze nam szczęście i nie odpadniemy z tego pucharu, bo to może być nas ostatni puchar jak na Dortmund wyjdziemy bez Kane i Alli
No ja tak dużo tej jakości nie widzę, ale łudzę się, że może dopisze nam szczęście i nie odpadniemy z tego pucharu, bo to może być nas ostatni puchar jak na Dortmund wyjdziemy bez Kane i Alli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 stycznia 2019, 16:52 [cytuj]
varba powiedział/a:
No ja tak dużo tej jakości nie widzę, ale łudzę się, że może dopisze nam szczęście i nie odpadniemy z tego pucharu, bo to może być nas ostatni puchar jak na Dortmund wyjdziemy bez Kane i Alli

Son chyba grywał na pozycji środkowego napastnika (z Chelsea 3-1 o ile pamiętam).
Son chyba grywał na pozycji środkowego napastnika (z Chelsea 3-1 o ile pamiętam)
27 stycznia 2019, 17:04 [cytuj]
Jest gdzies mecz w tv?
Jest gdzies mecz w tv?
27 stycznia 2019, 17:36 [cytuj]
jawny sabotaz.
plus ze Andros sie nie cieszyl
jawny sabotaz. plus ze Andros sie nie cieszyl
27 stycznia 2019, 17:36 [cytuj]
ladne zachowanie Townsenda :brawo:

bardzo źle to wygląda...
ladne zachowanie Townsenda :brawo: bardzo źle to wygląda
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
27 stycznia 2019, 17:36 [cytuj]
dramat. n'koudou, KWP, Trips.. dramat
Edytowano dnia: 27 stycznia 2019, 17:46
dramat. n'koudou, KWP, Trips.. dramat
27 stycznia 2019, 17:37 [cytuj]
Nie polecam oglądać meczu. Strata czasu. Wygląda na to, że specjalnie odpuszczają FA Cup. Szczególnie ta ręka Walkera-Petersa...
Nie polecam oglądać meczu. Strata czasu. Wygląda na to, że specjalnie odpuszczają FA Cup. Szczególnie ta ręka Walkera-Petersa
27 stycznia 2019, 17:45 [cytuj]
aha, Trippier
aha, Trippier
27 stycznia 2019, 17:45 [cytuj]
Mam szczerą nadzieję, że to ostatni sezon Trippiera w Tottenhamie. Jeden z najbardziej przecenianych piłkarzy świata.
Mam szczerą nadzieję, że to ostatni sezon Trippiera w Tottenhamie. Jeden z najbardziej przecenianych piłkarzy świata
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 stycznia 2019, 17:46 [cytuj]
Ja już wyłączyłem bo nie moge kurwa tego piachu oglądać. ;( to woła o pomstę do nieba
Ja już wyłączyłem bo nie moge kurwa tego piachu oglądać. ;( to woła o pomstę do nieba
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 stycznia 2019, 17:47 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Ja już wyłączyłem bo nie moge kurwa tego piachu oglądać. ;( to woła o pomstę do nieba


No i prawidłowo.
No i prawidłowo
27 stycznia 2019, 17:47 [cytuj]
To wygląda jakby postawili u buka, że przegrają więcej niż jedną bramką
To wygląda jakby postawili u buka, że przegrają więcej niż jedną bramką
27 stycznia 2019, 17:49 [cytuj]
Levy postawil zeby byla kasa na rabiota
Levy postawil zeby byla kasa na rabiota
27 stycznia 2019, 17:49 [cytuj]
żenuła
żenuła
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 17:49 [cytuj]
Swoją drogą biedę naszej obecnej kadry najlepiej obrazuje fakt, że Trippier wykonuje rożne, wolne i karne.
Swoją drogą biedę naszej obecnej kadry najlepiej obrazuje fakt, że Trippier wykonuje rożne, wolne i karne
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 stycznia 2019, 17:51 [cytuj]
Zastanawiam się co stoi za taką postawą piłkarzy. 1) Odpuszczamy, bo za dużo kontuzji i skupiamy się na lidze? 2) Sabotaż działań Levy'ego a w zasadzie ich braku? 3) Czy po prostu są patałachami i zapomnieli jak się gra w piłkę? Mam nadzieję, że w LM chociaż nie będzie takiego cyrku
Zastanawiam się co stoi za taką postawą piłkarzy. 1) Odpuszczamy, bo za dużo kontuzji i skupiamy się na lidze? 2) Sabotaż działań Levy'ego a w zasadzie ich braku? 3) Czy po prostu są patałachami i zapomnieli jak się gra w piłkę? Mam nadzieję, że w LM chociaż nie będzie takiego cyrku
27 stycznia 2019, 17:55 [cytuj]
Dajmy Foytha na atak. Ze wszystkich widać, że tylko jemu zależy:rotfl:
Dajmy Foytha na atak. Ze wszystkich widać, że tylko jemu zależy:rotfl:
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się