Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Palace - Spurs
27 stycznia 2019, 17:58 [cytuj]
Sawyer powiedział/a:
Zastanawiam się co stoi za taką postawą piłkarzy. 1) Odpuszczamy, bo za dużo kontuzji i skupiamy się na lidze? 2) Sabotaż działań Levy'ego a w zasadzie ich braku? 3) Czy po prostu są patałachami i zapomnieli jak się gra w piłkę? Mam nadzieję, że w LM chociaż nie będzie takiego cyrku


ja tez mam taką nadzije
ja tez mam taką nadzije
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 18:16 [cytuj]
Dawać tego Sterlinga. Gorzej być nie może.
Dawać tego Sterlinga. Gorzej być nie może
27 stycznia 2019, 18:21 [cytuj]
Przyznam się bez bicia że nie oglądam. Mi się wydaje że odpuszczają ze względu na zmęczenie i kontuzję.
Przyznam się bez bicia że nie oglądam. Mi się wydaje że odpuszczają ze względu na zmęczenie i kontuzję
27 stycznia 2019, 18:28 [cytuj]
Skipp się nie nadaje ; Foyth ok ; Ll jak posąg
Skipp się nie nadaje ; Foyth ok ; Ll jak posąg
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 18:29 [cytuj]
Sawyer powiedział/a:
Dawać tego Sterlinga. Gorzej być nie może
:brawo:
:brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 18:38 [cytuj]
Foyth znakomity. Cała reszta słabo albo dramatycznie słabo.
Foyth znakomity. Cała reszta słabo albo dramatycznie słabo
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 stycznia 2019, 18:40 [cytuj]
było na co dupę wypiąć - dobranoc
było na co dupę wypiąć - dobranoc
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 18:50 [cytuj]
No to sezon można uznać za zakończony, bo BVB na pewno nie przejdziemy, bo czym? Llorente? Szkoda, że nie ma pucharu za udział bo to na pewno byśmy wygrali.

Teraz pytanie nie czy, a kiedy czołowi piłkarze zaczną nas opuszczać, bo ile można?

Mieliśmy swoje szanse w ostatnich 3-4 latach, żeby coś wygrać i zawsze frajersko dawaliśmy się ograć.

Obrazek Rose'a żartującego sobie z Townsendem po meczu mówi wszystko...
Edytowano dnia: 27 stycznia 2019, 18:53
No to sezon można uznać za zakończony, bo BVB na pewno nie przejdziemy, bo czym? Llorente? Szkoda, że nie ma pucharu za udział bo to na pewno byśmy wygrali. Teraz pytanie nie czy, a kiedy czołowi piłkarze zaczną nas opuszczać, bo ile można? Mieliśmy swoje szanse w ostatnich 3-4 latach, żeby coś wygrać i zawsze frajersko dawaliśmy się ograć. Obrazek Rose'a żartującego sobie z Townsendem po meczu mówi wszystko
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
27 stycznia 2019, 18:54 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
No to sezon można uznać za zakończony, bo BVB na pewno nie przejdziemy, bo czym? Llorente? Szkoda, że nie ma pucharu za udział bo to na pewno byśmy wygrali.

Teraz pytanie nie czy, a kiedy czołowi piłkarze zaczną nas opuszczać, bo ile można?


gdybym takim był to bym opuścił
gdybym takim był to bym opuścił
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 18:55 [cytuj]
Myślę że Erikssen latem odejdzie
Myślę że Erikssen latem odejdzie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 stycznia 2019, 18:58 [cytuj]
Foyth , lamela , może Lukas coś sie starali. Wanamya to drewno aż strach go wstawiać , skipp to niech sie uczy lepiej do szkoły na zajęcia, Llorente nie skomentuje , bo to to anty-napastnik, nie wiem co sie stało z Tripperem , taki dobry był piłkarz , a teraz to może co najwyżej grać w fife. Reasumując w skrócie totalna żenada. LM szykuje się wpierdol z taką grą. Nawet Son nam mało co da , coś czuje ze srogo będzie. A Daniel nadal twierdzi że to dobrze wygląda. :( ja nie wiem co jest z tym właścicielem , przecież to widać ze nic nie gramy ,zespól przegrywa z Crystal Palace .
A my oczywiście nic. Szkoda gadać. Coś czuje szybki spadek z top4 z tą grą.
Foyth , lamela , może Lukas coś sie starali. Wanamya to drewno aż strach go wstawiać , skipp to niech sie uczy lepiej do szkoły na zajęcia, Llorente nie skomentuje , bo to to anty-napastnik, nie wiem co sie stało z Tripperem , taki dobry był piłkarz , a teraz to może co najwyżej grać w fife. Reasumując w skrócie totalna żenada. LM szykuje się wpierdol z taką grą. Nawet Son nam mało co da , coś czuje ze srogo będzie. A Daniel nadal twierdzi że to dobrze wygląda. :( ja nie wiem co jest z tym właścicielem , przecież to widać ze nic nie gramy ,zespól przegrywa z Crystal Palace . A my oczywiście nic. Szkoda gadać. Coś czuje szybki spadek z top4 z tą grą
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 stycznia 2019, 19:00 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Myślę że Erikssen latem odejdzie


To pewne , przecież jak on widzi że musi podać do Fernadno , to sam bym odszedł.
Z kim on ma grać jak nie ma SONA , DELE CZY KANE. i to jest główne pytanie ....:bezradny::bezradny::bezradny::bezradny:
To pewne , przecież jak on widzi że musi podać do Fernadno , to sam bym odszedł. Z kim on ma grać jak nie ma SONA , DELE CZY KANE. i to jest główne pytanie ....:bezradny::bezradny::bezradny::bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 stycznia 2019, 19:32 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Foyth , lamela , może Lukas coś sie starali. Wanamya to drewno aż strach go wstawiać , skipp to niech sie uczy lepiej do szkoły na zajęcia, Llorente nie skomentuje , bo to to anty-napastnik, nie wiem co sie stało z Tripperem , taki dobry był piłkarz , a teraz to może co najwyżej grać w fife. Reasumując w skrócie totalna żenada. LM szykuje się wpierdol z taką grą. Nawet Son nam mało co da , coś czuje ze srogo będzie. A Daniel nadal twierdzi że to dobrze wygląda. :( ja nie wiem co jest z tym właścicielem , przecież to widać ze nic nie gramy ,zespól przegrywa z Crystal Palace .
A my oczywiście nic. Szkoda gadać. Coś czuje szybki spadek z top4 z tą grą



akurat co do SuperSonic -a to liczę że w środę pokaże '' od czego pszczoła zdycha ''
akurat co do SuperSonic -a to liczę że w środę pokaże '' od czego pszczoła zdycha ''
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się