Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Colchester - Spurs
24 września 2019, 22:40 [cytuj]
nawet karnych im sie nie chce strzelac...
nawet karnych im sie nie chce strzelac
24 września 2019, 22:46 [cytuj]
wielkie brawa dla Colchester`u:brawo::brawo:
wielkie brawa dla Colchester`u:brawo::brawo:
24 września 2019, 22:47 [cytuj]
Za co?
Za co?
24 września 2019, 22:47 [cytuj]
ha ha , bravo - pan '' drugie miejsce '' na wylocie
no qurwa ile można
ha ha , bravo - pan '' drugie miejsce '' na wylocie no qurwa ile można
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 września 2019, 22:47 [cytuj]
Masakra!
Masakra!
24 września 2019, 22:47 [cytuj]
za walkę, charakter, jaja ,ktorych nie mamy i moglbym niestety tak dlugo
za walkę, charakter, jaja ,ktorych nie mamy i moglbym niestety tak dlugo
24 września 2019, 22:48 [cytuj]
qwela powiedział/a:
To jest jawny sabotaż

Pochettino- Eriksen na 1-szego karnego
Pochettino- Eriksen na 1-szego karnego
24 września 2019, 22:48 [cytuj]
zagali prawie jak równy z równy, nie wiem czy z taką grą tottenham by awansował z w sumie 4 ligi

qwela powiedział/a:
Eriksen pierwszy karny... Oczywiście nietrafiony. To już trzeci raz z rzędu

jak nie idzie to nie idzie, nie wiem po co dawać taką osobe do karnych, co on ma tam przełamać sie :P
jak nie idzie to nie idzie, nie wiem po co dawać taką osobe do karnych, co on ma tam przełamać sie :P
24 września 2019, 22:49 [cytuj]
a The Special One ciągle wolny :]
Daniel mniej jajka - to jest ten moment
a The Special One ciągle wolny :] Daniel mniej jajka - to jest ten moment
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 września 2019, 22:50 [cytuj]
I cyk kolejny puchar poza gablotą. :brawo:
I cyk kolejny puchar poza gablotą. :brawo:
24 września 2019, 22:52 [cytuj]
;(;(;(;(;(;(
;(;(;(;(;(;(
TO DARE IS TO DO
25 września 2019, 05:34 [cytuj]
Nikt mi nie powie, że nie ma problemu i że niedługo zaczniemy grać w piłkę, bo na razie przechodzimy obok meczy od ponad sezonu z kilkoma wyjątkami jak 6-2 z Evertonem czy zeszłoroczną LM. Że niby mamy za słaby skład na Carabao Cup czy Puchar Anglii? Pochettino ma najlepszą kadrę od 5 lat, a my gramy totalną padakę. Coś naprawdę się wypaliło...
Nikt mi nie powie, że nie ma problemu i że niedługo zaczniemy grać w piłkę, bo na razie przechodzimy obok meczy od ponad sezonu z kilkoma wyjątkami jak 6-2 z Evertonem czy zeszłoroczną LM. Że niby mamy za słaby skład na Carabao Cup czy Puchar Anglii? Pochettino ma najlepszą kadrę od 5 lat, a my gramy totalną padakę. Coś naprawdę się wypaliło
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 września 2019, 11:31 [cytuj]
4 zimny, juz nawet lodowaty, prysznic na 8 meczów w sezonie. Piłkarze zamiast się otrząsnąć zaczynają przyzwyczajać się do zimnej wody. Niestety porażający jest brak chęci do czegokolwiek, wszyscy dotychczasowi rywale poza Cristal Palace byli przygotowani lepiej fizycznie i byli bardziej ruchliwi, zadziorni i agresywni w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak jak pisałem ostatni, jesteśmy w takiej formie, że żeby nas ograć wystarczy choć trochę chcieć, nie trzeba umiejętności czy taktyki, bo tego 4ligowiec na pewno nie ma
4 zimny, juz nawet lodowaty, prysznic na 8 meczów w sezonie. Piłkarze zamiast się otrząsnąć zaczynają przyzwyczajać się do zimnej wody. Niestety porażający jest brak chęci do czegokolwiek, wszyscy dotychczasowi rywale poza Cristal Palace byli przygotowani lepiej fizycznie i byli bardziej ruchliwi, zadziorni i agresywni w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak jak pisałem ostatni, jesteśmy w takiej formie, że żeby nas ograć wystarczy choć trochę chcieć, nie trzeba umiejętności czy taktyki, bo tego 4ligowiec na pewno nie ma
25 września 2019, 11:34 [cytuj]
Arsenal z przyjemnością i bez wysiłku rozjeżdza 5-0 drużynę z championship, wystawiając więcej 18latków niż my na 4 ligowców. No coś po prostu jest nie tak
Arsenal z przyjemnością i bez wysiłku rozjeżdza 5-0 drużynę z championship, wystawiając więcej 18latków niż my na 4 ligowców. No coś po prostu jest nie tak
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się