Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs - Norwich
4 marca 2020, 22:38 [cytuj]
Nowa dekada trwa od niedawna, ale delegowany dziś skład spokojnie mógłby powalczyć o miano najgorszej XI poprzedniej dekady.
A mentalność za Mourinho, że można wygrywać tylko jedną bramką, a najlepiej przegrywać i gonić... ŻAL MI W SERCU, wolałbym chyba Tima Sherwooda
Nowa dekada trwa od niedawna, ale delegowany dziś skład spokojnie mógłby powalczyć o miano najgorszej XI poprzedniej dekady. A mentalność za Mourinho, że można wygrywać tylko jedną bramką, a najlepiej przegrywać i gonić... ŻAL MI W SERCU, wolałbym chyba Tima Sherwooda
4 marca 2020, 22:44 [cytuj]
Nie zdziwie się jak Kane będzie chciał spierdzielić w lato... jaki sens tutaj tkwić, nie ma co się oszukiwać zeszły rok to peak forma wielu zawodników, którzy już nigdy do niej nie wrócą. Do tego Eriksen out, przychodza młodzieniaszki. Kane zbyt dobry, aktualnie tak naprawdę poza nim, Sonem i Llorsiem to jest cienizna wszędzie.
Nie zdziwie się jak Kane będzie chciał spierdzielić w lato... jaki sens tutaj tkwić, nie ma co się oszukiwać zeszły rok to peak forma wielu zawodników, którzy już nigdy do niej nie wrócą. Do tego Eriksen out, przychodza młodzieniaszki. Kane zbyt dobry, aktualnie tak naprawdę poza nim, Sonem i Llorsiem to jest cienizna wszędzie
4 marca 2020, 23:32 [cytuj]
Idźcie w chuj... w cholerę to za mało powiedziane.
Na następny mecz nie powinien przyjść żaden szanujący się kibic, chyba że tylko walić te browary 3% z najdłuższego baru w Europie
Idźcie w chuj... w cholerę to za mało powiedziane. Na następny mecz nie powinien przyjść żaden szanujący się kibic, chyba że tylko walić te browary 3% z najdłuższego baru w Europie
4 marca 2020, 23:41 [cytuj]
Rewelacja PL za silna dla nas... To jeszcze jedna formalność i już po pucharach w tym sezonie. Aż jestem ciekaw wizji na nowy sezon i składu bo nie wierzę, że kupimy nową jedenastkę i uda się wyprzedać to drewno.
Rewelacja PL za silna dla nas... To jeszcze jedna formalność i już po pucharach w tym sezonie. Aż jestem ciekaw wizji na nowy sezon i składu bo nie wierzę, że kupimy nową jedenastkę i uda się wyprzedać to drewno
4 marca 2020, 23:44 [cytuj]
Kiedy ten siwy dureń zrozumie że gra w piłkę polega na graniu, a nie na murowaniu, wybijaniu na pałę i stawianiu autobusu ? Czy my musimy zawsze zaczynać grać dopiero wtedy jak tracimy prowadzenie ? Nie można tak od początku meczu ? Biegać, presować ? Nosz kurwa, krew człowieka zalewa patrząc na tą orkę.
Dzisiejszy mecz przelał we mnie czarę goryczy, mam już dość tego taktycznego dziada. I niech nikt mi nie mówi "Ok, poczekajmy, dajmy mu caly okres przygotowawczy to zobaczycie". Gówno tam zobaczycie. Sam niedawno w wywiadzie powiedział że nie będzie rewolucji w składzie. Jak już to naściąga jakiegoś drewna (była nawet jakaś plotka o Smallingu - nosz kurwa !) i zamuruje to wszystko na amen.
Kiedy ten siwy dureń zrozumie że gra w piłkę polega na graniu, a nie na murowaniu, wybijaniu na pałę i stawianiu autobusu ? Czy my musimy zawsze zaczynać grać dopiero wtedy jak tracimy prowadzenie ? Nie można tak od początku meczu ? Biegać, presować ? Nosz kurwa, krew człowieka zalewa patrząc na tą orkę. Dzisiejszy mecz przelał we mnie czarę goryczy, mam już dość tego taktycznego dziada. I niech nikt mi nie mówi "Ok, poczekajmy, dajmy mu caly okres przygotowawczy to zobaczycie". Gówno tam zobaczycie. Sam niedawno w wywiadzie powiedział że nie będzie rewolucji w składzie. Jak już to naściąga jakiegoś drewna (była nawet jakaś plotka o Smallingu - nosz kurwa !) i zamuruje to wszystko na amen
4 marca 2020, 23:46 [cytuj]
piknie bije swoje nowe rekordy nasz Mou ,,,,, czwarta wtopa z rzędu a w sobotę pewnie piąta
piknie bije swoje nowe rekordy nasz Mou ,,,,, czwarta wtopa z rzędu a w sobotę pewnie piąta
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
5 marca 2020, 01:11 [cytuj]
Gra Spurs przypominała kopaninę bandy chuja na osiedlowym orliku. Trenerski celebryta odpieprza szajs, ale nadal prezentuje ten swój skurwialy uśmieszek pychy i zarozumialstwa.
Na Lamele i te jego uparte zjebane dryblingi nie mogę już patrzeć- to chyba nasz najgłupszy piłkarz.
Generalnie- wpierdol od spadkowicza ma swoim stadione- poruta, ale prosili się o nią bardzo
Gra Spurs przypominała kopaninę bandy chuja na osiedlowym orliku. Trenerski celebryta odpieprza szajs, ale nadal prezentuje ten swój skurwialy uśmieszek pychy i zarozumialstwa. Na Lamele i te jego uparte zjebane dryblingi nie mogę już patrzeć- to chyba nasz najgłupszy piłkarz. Generalnie- wpierdol od spadkowicza ma swoim stadione- poruta, ale prosili się o nią bardzo
under aromour!
5 marca 2020, 14:18 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Rewelacja PL za silna dla nas... To jeszcze jedna formalność i już po pucharach w tym sezonie. Aż jestem ciekaw wizji na nowy sezon i składu bo nie wierzę, że kupimy nową jedenastkę i uda się wyprzedać to drewno


bez LM wiekszy problem będzie utrzymać dobrych zawodników, jak Kane, Eriksen juz odszedł
bez LM wiekszy problem będzie utrzymać dobrych zawodników, jak Kane, Eriksen juz odszedł
5 marca 2020, 14:19 [cytuj]
a co do meczu, Diera zawiesza za to co wlazł na trybune ?
a co do meczu, Diera zawiesza za to co wlazł na trybune ?
5 marca 2020, 16:44 [cytuj]
Robert powiedział/a:
bez LM wiekszy problem będzie utrzymać dobrych zawodników, jak Kane, Eriksen juz odszedł

Wiem o tym Robert, po prostu napisałem to bo nie wierzę, że w obecnej formie stać nas na pokonanie Lipska i załapanie się w tym sezonie na miejsce premiowane występem w LM.
Jednym z naszych największych błędów moim zdaniem była polityka szlifujemy młodych, nie korzystania z możliwości ściągania coraz lepszych piłkarzy korzystając, że co roku gramy w LM, a całe zyski pompujemy w stadion. Teraz mamy stadion, ale posypała się całkowicie nasza jedenastka i pośród tego szrotu mamy tylko z cztery, może pięć jasnych punkcików, które właśnie przez naszą lekkomyślność teraz możemy stracić bo bez LM nie będziemy mieli już nic im do zaoferowania .
Dlatego jestem ciekaw wizji jak i czy w ogóle chcemy szybko dokonać rewolucji by nasze gwiazdy, które jeszcze mamy zachciały poczekać. Inaczej wyjdzie, że nic nie nauczyliśmy się na przypadku Campbella (u nas judasz ale jako piłkarz spełnił się zdobywając trofea ) czy Walkera, który porzucił nasz projekt i zdobył trofeum.
Wiem o tym Robert, po prostu napisałem to bo nie wierzę, że w obecnej formie stać nas na pokonanie Lipska i załapanie się w tym sezonie na miejsce premiowane występem w LM. Jednym z naszych największych błędów moim zdaniem była polityka szlifujemy młodych, nie korzystania z możliwości ściągania coraz lepszych piłkarzy korzystając, że co roku gramy w LM, a całe zyski pompujemy w stadion. Teraz mamy stadion, ale posypała się całkowicie nasza jedenastka i pośród tego szrotu mamy tylko z cztery, może pięć jasnych punkcików, które właśnie przez naszą lekkomyślność teraz możemy stracić bo bez LM nie będziemy mieli już nic im do zaoferowania . Dlatego jestem ciekaw wizji jak i czy w ogóle chcemy szybko dokonać rewolucji by nasze gwiazdy, które jeszcze mamy zachciały poczekać. Inaczej wyjdzie, że nic nie nauczyliśmy się na przypadku Campbella (u nas judasz ale jako piłkarz spełnił się zdobywając trofea ) czy Walkera, który porzucił nasz projekt i zdobył trofeum
5 marca 2020, 17:04 [cytuj]
I jeszcze jedno jak czytałem wypowiedź naszego trenera po meczu i ten zachwyt nad naszą postawą, zaangażowaniem i grą miedzy innymi Winksa, tym, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo i byliśmy lepsi, że chłopaki to bohaterowie to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Niech ktoś w końcu choć raz po meczu powie "zagraliśmy do dupy i musimy poprawić pewne elementy gry" i nie musi przy tym piętnować konkretnych piłkarzy. Bo ciągle słysząc, że było fantastycznie tylko wynik zły to czuje się jak idiota, który zastanawia się co oglądał przed chwilą.
I jeszcze jedno jak czytałem wypowiedź naszego trenera po meczu i ten zachwyt nad naszą postawą, zaangażowaniem i grą miedzy innymi Winksa, tym, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo i byliśmy lepsi, że chłopaki to bohaterowie to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Niech ktoś w końcu choć raz po meczu powie "zagraliśmy do dupy i musimy poprawić pewne elementy gry" i nie musi przy tym piętnować konkretnych piłkarzy. Bo ciągle słysząc, że było fantastycznie tylko wynik zły to czuje się jak idiota, który zastanawia się co oglądał przed chwilą
12 czerwca 2020, 17:49 [cytuj]
ktoś wie o której ten sparing z Kanarkami
?
ktoś wie o której ten sparing z Kanarkami ?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 10 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się