Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tottenham FA Cup 2008/2009
19 grudnia 2008, 16:35 [cytuj]
Prestizowych dla kogo???:D
Prestizowych dla kogo???:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 grudnia 2008, 17:45 [cytuj]
Jedno jest pewne wygramy je albo przegramy!! :bezradny:
Jedno jest pewne wygramy je albo przegramy!! :bezradny:
Kogucie życie!
19 grudnia 2008, 18:58 [cytuj]
Na pewno to po wiosnie przychodzi dzien. Wow, stary, dzieki ze mi powiedziales ze FA Cup to najstarsze rozgrywki. A ja myslalem ze Narodowy Puchar Seszeli:D Hmmmm, czyli twoim zdaniem wiek rozgrywek swiadczy o ich prestizu. A wiec zloto Olimpijskie Argentyny jest bardziej prestizowe od zlota MŚ Wlochow? Albo nawet zlota Euro Hiszpanow? A FA Cup jest bardziej prestizowe od LM? Och wy glupi Wengerzy i Fergusoni- czemu smiecie wiec wystawiac w nim pilkarzy z lawki rezerwowych, rezerw, albo nawet i zespolow juniorow?!;)
P.S.
Bez urazy za poczatek, ale na prawde jest to, cytujac klasyka, "oczywista oczywistosc". To tak, jak komentarze do tego artykulu:
http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,5960430,Carlos_Tevez_i_zdjecie_smierci.html
ze to nie matka Teveza tylko Maradona;)
Na pewno to po wiosnie przychodzi dzien. Wow, stary, dzieki ze mi powiedziales ze FA Cup to najstarsze rozgrywki. A ja myslalem ze Narodowy Puchar Seszeli:D Hmmmm, czyli twoim zdaniem wiek rozgrywek swiadczy o ich prestizu. A wiec zloto Olimpijskie Argentyny jest bardziej prestizowe od zlota MŚ Wlochow? Albo nawet zlota Euro Hiszpanow? A FA Cup jest bardziej prestizowe od LM? Och wy glupi Wengerzy i Fergusoni- czemu smiecie wiec wystawiac w nim pilkarzy z lawki rezerwowych, rezerw, albo nawet i zespolow juniorow?!;) P.S. Bez urazy za poczatek, ale na prawde jest to, cytujac klasyka, "oczywista oczywistosc". To tak, jak komentarze do tego artykulu: http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,5960430,Carlos_Tevez_i_zdjecie_smierci.html ze to nie matka Teveza tylko Maradona;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 grudnia 2008, 18:59 [cytuj]
Oczywiscie na poczatku mialo byc z Sojki "A po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj";)
Oczywiscie na poczatku mialo byc z Sojki "A po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj";)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 grudnia 2008, 22:46 [cytuj]
Z tym FA CUP - to raczej wengerzy etc nie wystawiaja rezerw i juniorow. I fakt ze FA w Anglii to nadal bardzo pozadane trofeum. Nasz Carling Cup to faktycznie drugorzedne rozgrywki i moze dlatego nam tak swietnie w nich idzie. Osobiscie zamieniłbym 3 CC na 1 FA.
Z tym FA CUP - to raczej wengerzy etc nie wystawiaja rezerw i juniorow. I fakt ze FA w Anglii to nadal bardzo pozadane trofeum. Nasz Carling Cup to faktycznie drugorzedne rozgrywki i moze dlatego nam tak swietnie w nich idzie. Osobiscie zamieniłbym 3 CC na 1 FA
19 grudnia 2008, 23:40 [cytuj]
W Anglii FA Cup jest stawiane niemal rownorzednie, jesli nie rownorzednie, ze zdobyciem tytulu mistrzowskiego. Nikt tu nie wystawia rezerw tak jak dzieje sie to w przypadku Pucharu Polski. Carling Cup to trzeciorzedne rozgrywki. Tutaj wlasnie daja pole do popisu mlodzianom i rezerwowym. W FA Cup kazda druzyna walczy naprawde serio, a zwyciezca pucharu jest traktowany naprawde wyjatkowo. To tutaj taka mala angielska Liga Mistrzow...
W Anglii FA Cup jest stawiane niemal rownorzednie, jesli nie rownorzednie, ze zdobyciem tytulu mistrzowskiego. Nikt tu nie wystawia rezerw tak jak dzieje sie to w przypadku Pucharu Polski. Carling Cup to trzeciorzedne rozgrywki. Tutaj wlasnie daja pole do popisu mlodzianom i rezerwowym. W FA Cup kazda druzyna walczy naprawde serio, a zwyciezca pucharu jest traktowany naprawde wyjatkowo. To tutaj taka mala angielska Liga Mistrzow
Can't Smile Without You!!!
22 grudnia 2008, 12:20 [cytuj]
Patrząc na naszą sytuację w tabeli, kadrę, terminarz itp. myślę, ze w meczu z Wigan powinniśmy zagrać rezerwami. Niestety, bo bardzo lubię FA Cup.
Patrząc na naszą sytuację w tabeli, kadrę, terminarz itp. myślę, ze w meczu z Wigan powinniśmy zagrać rezerwami. Niestety, bo bardzo lubię FA Cup
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 grudnia 2008, 16:10 [cytuj]
no fakt trzeba się utrzymać. więc FA chyba sobie odpuścimy chociaż kto wie.
no fakt trzeba się utrzymać. więc FA chyba sobie odpuścimy chociaż kto wie
Tottenham 'Til I Die
23 grudnia 2008, 12:38 [cytuj]
Może a może nie. Jak nie trzeba to zawsze nasi są cholernie ambitni, nawet rezerwy ;p
Może a może nie. Jak nie trzeba to zawsze nasi są cholernie ambitni, nawet rezerwy ;p
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
23 grudnia 2008, 17:08 [cytuj]
No nikt mi nie wmowi, ze klubu Top 4 traktuja FA Cup na rowni z Premier League czy LM. Ja nie mowie o finale czy ew. polfinale, ale jakos tak jest, ze w tych wczesniejszych rundach mamy w ostatnich latach wysyp polskich bramkarzy w 1-szych skladach;) Moze i sa te rozgrywki prestizowe, ale tylko dla takich klubow jak my, Portsmouth, City oraz z wszystkich nizszych polek...
No nikt mi nie wmowi, ze klubu Top 4 traktuja FA Cup na rowni z Premier League czy LM. Ja nie mowie o finale czy ew. polfinale, ale jakos tak jest, ze w tych wczesniejszych rundach mamy w ostatnich latach wysyp polskich bramkarzy w 1-szych skladach;) Moze i sa te rozgrywki prestizowe, ale tylko dla takich klubow jak my, Portsmouth, City oraz z wszystkich nizszych polek
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
23 grudnia 2008, 17:50 [cytuj]
Poczekaj jak zobaczysz spinający się Arsenal żeby cos wygrać. Cos mi sie obiło juz nawet, ze Wenger nie bedzie wystawiał rezerwowego składu w tym roku.
Poczekaj jak zobaczysz spinający się Arsenal żeby cos wygrać. Cos mi sie obiło juz nawet, ze Wenger nie bedzie wystawiał rezerwowego składu w tym roku
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
5 stycznia 2009, 12:27 [cytuj]
Nie to zebym chcial koniecznie udowodnic, ze mialem racje, ale... chce;)
Sklady wybranych klubow ze spotkan 3 rundy:
MUly: Van der Sar - Neville, Evans, Vidić, O'Shea - Nani, Carrick (Gibson 56'), Anderson, Giggs (Possebon 56') - Berbatow, Welbeck (Rooney 63')
Liverpool: Cavalieri, Carragher, Hyypia, Agger, Insua, Xabi Alonso (Lucas 46), Mascherano (Fabio Aurelio, 84), Babel, Gerrard, Riera, Keane (Torres, 73)
Arsenal: Fabianski, Diaby, Sagna, Nasri, Gallas, Van Persie, Ramsey, Silvestre (Gibbs 30), Djourou, Bendtner (Wilshere 86), Eboue (Vela 70)
Chelsea: Cudicini, Ferreira, Carvalho, Ivanovic, Cole, Belletti, Lampard, Mikel, Cole (87' Sinclair), Kalou (83' Di Santo), Drogba

Bez kitu, mieliscie racje. WSZYSCY sie spinaja na FA Cup, szczegolnie kluby Top 4. Ktos pisal, ze ”to rozgrywki o renomie LM”. Jasne, chyba co najwyzej dla Gillingham i Hartlepool;) Juz was nie bede meczyl lawkami rezerwowych, choc byly tam ”prawdziwe tuzy”, np. Chelsea- Sawyer (WTF???), Mancienne, Mineiro, Hilario, Anelka...
Nie to zebym chcial koniecznie udowodnic, ze mialem racje, ale... chce;) Sklady wybranych klubow ze spotkan 3 rundy: MUly: Van der Sar - Neville, Evans, Vidić, O'Shea - Nani, Carrick (Gibson 56'), Anderson, Giggs (Possebon 56') - Berbatow, Welbeck (Rooney 63') Liverpool: Cavalieri, Carragher, Hyypia, Agger, Insua, Xabi Alonso (Lucas 46), Mascherano (Fabio Aurelio, 84), Babel, Gerrard, Riera, Keane (Torres, 73) Arsenal: Fabianski, Diaby, Sagna, Nasri, Gallas, Van Persie, Ramsey, Silvestre (Gibbs 30), Djourou, Bendtner (Wilshere 86), Eboue (Vela 70) Chelsea: Cudicini, Ferreira, Carvalho, Ivanovic, Cole, Belletti, Lampard, Mikel, Cole (87' Sinclair), Kalou (83' Di Santo), Drogba Bez kitu, mieliscie racje. WSZYSCY sie spinaja na FA Cup, szczegolnie kluby Top 4. Ktos pisal, ze ”to rozgrywki o renomie LM”. Jasne, chyba co najwyzej dla Gillingham i Hartlepool;) Juz was nie bede meczyl lawkami rezerwowych, choc byly tam ”prawdziwe tuzy”, np. Chelsea- Sawyer (WTF???), Mancienne, Mineiro, Hilario, Anelka
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się